הבלוג של לימור לרר - קוסמטיקאית , מומחית לאקנה בפתח תקווה

limorlerer

לימור לרר -קוסמטיקאית מומחית לאקנה והסרות שיער בפתח תקווה. באמצעות טיפול מתקדם+מוצרים מותאמים ומכשור מהשורה הראשונה העור שלך יהיה זוהר וקורן.

עדכונים:

פוסטים: 35

החל מיוני 2018

ההשתלטות מתחילה עוד בגיל ההתבגרות. צץ לו אחד, לוחצים בצדדים והוא יוצא בליווי זעקות כאובות ומחרישות אזניים. רק החלים המקום וראו- אין שם רחמים! יוצאים שניים ממש ליד האף. כאלה שאין שום אפשרות להתעלם מהם, אבל גם לנסות ולהוציא זאת בעיה בגלל המיקום. בין כה וכה, גם אם נוציא, יצאו שחורים נוספים: אחד-אחד ולפעמים אף בזוגות ובשלשלות.. ואז גם נגלה שעורנו מסווג כ”שמן” או כמעורב עם חלקים “שמנים” מובהקים- שם מצטברים כל השחורים הללו, או בשפה המקצועית “קומדונים”.

המלחמה יכולה להיות ארוכה, קשה וכואבת, אך בשום אופן אין להשתמש בכוח. לחיצה חזקה לא מבוקרת עלולה להותיר צלקות ומזכרות לא רצויות מקרבות לא מוצלחים.

אך ראשית, נכיר את האויב: בעורנו קיימות בלוטות שומן, המפרישות חומר סיכה, המשמן את העור ומגן עליו מפני חיידקים ופולשים בלתי רצויים. לעיתים, החלב שנמצא בסמוך לפתח, מתחמצן והופך לשחור. במקרה ואינו חשוף לחמצן, הוא מתכסה במעטה עור דק ונראה כראש לבן, אך עדיין לא ממש אסתטי.

כעת למלחמה ולחוקיה:
יש להשתמש בסבון ששומר על מעטפת חומציות נכונה לעור הפנים באופן יומיומי.
יש להשתמש במי פנים טיפוליים ומקצועיים.
אצל מומחה עור (=קוסמטיקאית פרא-רפואית) יש לבצע קילוף על בסיס חומצות. אמנם הפילינג לא יפתור את הבעיה הפנימית של ההפרשה הומנית, אך הוא בהחלט יסייע בשיפור המראה לטווח הקצר.
חייבים להספיג עודף שומן מהעור באמצעות מסכות סופחות שומנים.
ביקורים תכופים ומסודרים אצל מומחה עור והצטיידות בתכשירים יעילים לבעיה לטיפול יומיומי.
קצת על המיתוסים:
קרמים להסרת קומדונים הם פיקציה. נכון להיום לא קיים תכשיר מאין זה. הדרך היחידה להוציא “שחור” בנוצר הוא אצל קוסמטיקאית מומחית.
קרמים לטיפול בקומדונים אכן קיימים. לפני רכישתם יש להיוועץ שקוסמטיקאית ויעודם הוא להפחית, עד כמה שניתן את היווצרות הקומדונים בעתיד.
מדבקות להסרת השחורים – ניתנות לשימוש אך ורק באזור האף, אין להשתמש בהן על עור יבש ולקחת בחשבון שהנקודות הבחורות הרבות שרואים כשמסירים את המדבקה, ניתן לראות גם על פלסטר רגיל אם נחליט להדביקו לאף.

תבניות טאמסניילס ללימור - לא לשכוח לעשות עותק!!

עוד מהבלוג של לימור לרר - קוסמטיקאית , מומחית לאקנה בפתח תקווה

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

8 טיפים מנצחים לטיפוח בגיל ההתבגרות

בשל נזקי השמש , תזונה לא נכונה שמורכבת בעיקרה ממזון מהיר , זיהום אוויר וכן שהות כמעט בלתי פוסקת בחדרים ממוזגים - אנו נאלצות להתחיל עם כל עניין הטיפוח בגיל מוקדם מאוד. ליקטתי את עיקרי הטיפוח לנערות: ...

תגובות

פורסם לפני 3 months
תצוגה מקדימה

מה לשנות שיהיה לך עור פנים צעיר ?

כנשים אנו תמיד שואפות להראות במיטבנו. ידוע שהתחושה האישית שלנו משפיעה על מצב הרוח ואיתו גם על איך שאנו נראים. ודאי את מכירה את התחושה בלבישת בגד חדש או איפור חדש. יש...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה