הבלוג של לימור לרר - קוסמטיקאית , מומחית לאקנה בפתח תקווה

limorlerer

לימור לרר -קוסמטיקאית מומחית לאקנה והסרות שיער בפתח תקווה. באמצעות טיפול מתקדם+מוצרים מותאמים ומכשור מהשורה הראשונה העור שלך יהיה זוהר וקורן.

עדכונים:

פוסטים: 35

החל מיוני 2018

אנשים הסובלים מבעיות קשות של פצעי אקנה חשים, במרבית המקרים, שנפלו קורבן לצרה איומה, שלא ניתנת לריפוי, כאילו הייתה המכה ה-11.

האמת היא שהבעיה כלל לא מורכבת ותלויה בעיקר במציאת המומחה הנכון, שיעניק לך רוגע, בטחון ותוצאות טובות בזמן הקצר ביותר, תוך פגיעה מינימאלית בעור הפנים העדין. אי לכך, התפקיד העיקרי של הקוסמטיקאית בטיפול באדם עם פצעים היא מניעת ההצטלקויות.
מדובר בתהליך הדורש התמדה, נכונות ועקביות, שכן תוצאות אופטימאליות כרוכות בסדרה של טיפולים, בהפרש של שלושה שבועות זה מזה, המתוכננים בקפידה ומותאמים באופן אינדיבידואלי לכל סוג עור. לאחר הטיפול הראשון עלולים להיווצר פצעים נוספים. זוהי תופעה נורמאלית ואף מתבקשת שכן השכבות העמוקות יותר מתנקות מבפנים.

על אדם הסובל מבעיית אקנה להקדיש תשומת לב מיוחדת למוצרים המותאמים במיוחד לעורו על מנת לא להחמיר את המצב. טיפול במוצרים לא נכונים או טיפול לקוי בעור עם פצעים, עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך ואף לצלקות.

דגשים לטיפול נכון בעור אקנתי אצל קוסמטיקאית:

  • הרגעת הרגשת אי הנוחות
  • ניקוי עור יסודי במטרה להסיר עודפי שומן
  • פתיחת סתימות בזקיק השערה
  • שימוש בחומרים קוסמטיים בעלי אפקט גבוה
  • מניעת תנאים העלולים להחמיר מצב העור
  • שימוש במכשיר תדר גבוה, הפועל לחיטוי עמוק וכך מעכב התפתחות חיידקים בעלי פעילות בקטריוסטטית.

בהצלחה ויום נהדר

IMG_5324

עוד מהבלוג של לימור לרר - קוסמטיקאית , מומחית לאקנה בפתח תקווה

Thumbnail

8 טיפים מנצחים לטיפוח בגיל ההתבגרות

בשל נזקי השמש , תזונה לא נכונה שמורכבת בעיקרה ממזון מהיר , זיהום אוויר וכן שהות כמעט בלתי פוסקת בחדרים ממוזגים - אנו נאלצות להתחיל עם כל עניין הטיפוח בגיל מוקדם מאוד. ליקטתי את עיקרי הטיפוח לנערות: ...

תגובות

פורסם לפני 11 months

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...