הבלוג של לימור לרר - קוסמטיקאית , מומחית לאקנה בפתח תקווה

limorlerer

לימור לרר -קוסמטיקאית מומחית לאקנה והסרות שיער בפתח תקווה. באמצעות טיפול מתקדם+מוצרים מותאמים ומכשור מהשורה הראשונה העור שלך יהיה זוהר וקורן.

עדכונים:

פוסטים: 35

החל מיוני 2018

בעקבות תקיפתה בילדותה על ידי ילד שנשלח על ידי מי שנחשבה אז לחברתה הטובה והערה שנאמרה לה על השחורים באפה כשהייתה נערה, השתנו לחלוטין חייה של לימור לרר משערי תקווה. בימים אלו – בזכות שיטה ייחודית שפיתחה בעצמה – הכוללת ערוץ יוטיוב פופולרי, לומדות נשים

רבות לטפח בעצמן את עורן מבלי ללכת בתדירות גבוהה לקוסמטיקאית

ההתנכלויות מצד חבריה וחברותיה בתקופת ילדותה גרמו ללימור לרר מהיישוב שערי תקווה שבאזור השומרון להבטיח לעצמה שהיא תדאג להעצים את ביטחונן של נערות ונשים רבות, זאת באמצעות טיפולים קוסמטיים בדגש על טיפולי פנים – ובמיוחד אקנה שמטריד נערות רבות ופוגע בביטחונן העצמי. לימור לרר, קוסמטיקאית מומחית לאקנה והסרת שיער, נשואה ואם לשלושה ילדים, תספר בראיון איתה על מקרה תקיפה חמורה שעברה כאשר למדה בבית ספר יסודי, שבעקבותיו השתנו חייה לחלוטין.

לרר פיתחה עבור נערות ונשים ברחבי הארץ שיטה ייחודית בשם: “להיות הקוסמטיקאית של עצמך”. זאת מתוך רצון אמיתי להעניק לנשים רבות ככל האפשר מידע, שבעזרתו יוכלו לטפל ולטפח את עורן בעצמן בקלות ובפשטות, והכל בעלות מזערית וכך בעצם הן יוכלו להגיע לקוסמטיקאית בתדירות נמוכה יותר. לצורך כך היא פתחה ערוץ יוטיוב פופולרי, שהסרטונים הרבים שמוצגים בו זוכים  לצפיות רבות. היא גם יצרה קבוצת פייסבוק, בה נשים יכולות לשתף, להתייעץ ולקבל מידע וטיפים מעשיים רבים.

בעקבות המעבר של משפחתה מתל אביב לחולון, היא ניסתה להתערות בחברה ולהיות מקובלת, אך למרבה הצער דווקא אז התחיל חרם מתמשך עליה. היא לא הכירה את הילדים החדשים בשכונה, אך מתוך מצוקה אמיתית ורצון בשייכות הצליחה ליצור קשר חברי בלבד, שמבחינתה הייתה חברתה הטובה, אך הסתבר שזאת הייתה טעות מרה. אותה חברה קראה לה לרדת מביתה לכניסה לבניין, שם חיכה לה ילד שהיכה אותה נמרצות.

לימור תספר כיצד “גופי זעק מכאב. הרגשתי מושפלת ובעיקר חסרת ביטחון, וחזרתי הביתה רועדת כולי וממררת בבכי. לא הצלחתי לישון בלילות מרוב כאב ועלבון צורב. הייתי ילדה טובה מבית טוב, הוריי מעולם לא קיללו ואף פעם לא חוויתי אלימות בבית. גם הייתי ילדה ‘חנונית’ שלא מחזירה. לצערי, בני כיתתי ניצלו זאת לרעה והתעללו בי”.

היא תגלה כיצד לאחר מספר שנים, שבמהלכן כבר לא הייתה יכולה לסבול יותר שהיא יושבת לבדה במשך שעות רבות, “הרמתי ראשי לשמיים, התחננתי והתפללתי לאלוהים שיעזור לי לצאת מהחרם שנכפה עליי. כך גמלה בליבי ההחלטה כי למחרת אחזיר לכל מי שיכה אותי ובגדול”. למחרת כשהלכה ברחוב ראתה מולה שוב את אותה חברה מצביעה ומלגלגת עליה מול כל הילדים. נחושה בליבה לא לוותר, היא התקרבה אליה, ליפפה את ידיה סביב צווארה וחנקה אותה. לימור: “הזהרתי אותה שלא תעז לקלל אותי יותר לעולם. המשכתי ללכת ונתקלתי בילדה אחרת שחיכתה לה באחת החצרות, קיללה אותי וניסתה לשרוט את פניי. הפעם לא התבלבלתי, והחזרתי לה מכות נמרצות. מאז אותו היום אף ילד לא העז להתעסק איתי יותר”.

היא החליטה לעסוק במקצועה כקוסמטיקאית לאחר שגיל 18 כשבילתה עם חבריה בחוף הים, העיר לה נער על הפצעונים השחורים באפה. פגועה מאוד, היא חזרה לביתה וקיבלה החלטה לטפל בעצמה בקביעות אצל קוסמטיקאית. לאחר שנהנתה מהתוצאות וחשה שינוי משמעותי בפניה ובתחושתה האישית, החליטה לאמץ אותן והתייצבה מדי ארבעה חודשים אצל קוסמטיקאית.

 

עוד מהבלוג של לימור לרר - קוסמטיקאית , מומחית לאקנה בפתח תקווה

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

8 טיפים מנצחים לטיפוח בגיל ההתבגרות

בשל נזקי השמש , תזונה לא נכונה שמורכבת בעיקרה ממזון מהיר , זיהום אוויר וכן שהות כמעט בלתי פוסקת בחדרים ממוזגים - אנו נאלצות להתחיל עם כל עניין הטיפוח בגיל מוקדם מאוד. ליקטתי את עיקרי הטיפוח לנערות: ...

תגובות

פורסם לפני 2 months
תצוגה מקדימה

10 כללים להגנה מהשמש במיוחד לחופש הגדול!!

החופש הגדול כבר אצל חלק התחיל ואיתו הטיולים הבריכה והים.. ולכן, היום אני רוצה לתת לכן כללים בכדי להימנע מקרינת השמש . 1.כמות: FDA האמריקאי קובע שיש למרוח כמות נדיבה למדי של מסנן קרינה, על מנת שיהיה יעיל. אם נתרגם זאת...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה