הבלוג של limori66

limori66

עדכונים:

פוסטים: 54

החל מאפריל 2018

מה שקרה בהר / לוקה ד’אנדראה

הוצאת ספרים: כנרת-זמורה-דביר-ביתן

שנת הוצאה: 2018

תרגום מאנגלית: אביגיל בורשטיין

ז’אנר: מתח

384 עמ’

——-

אז מה באמת קרה שם בהר?

הכל התחיל ב-28 באפריל 1985, ביום סוער של סופת שלגים וגשם זלעפות, פרשת הרצח בבלטרבך שבו נרצחים שלושה סטודנטים כשהרוצח לא נתפס והתיק נסגר.

ג’רמיה סלינג’ר הוא כוכב בעולם הסרטים, יוצא לחופשה באיטליה על מנת לערוך תחקיר לסרט תיעודו אותו הוא עורך, הוא לוקח מסוק ונוסע להר בדולומיטים אלא שהמסוק התרסק והוא ניצול, וכשהוא מיואש ומדוכא הוא יוצא לטיול קטן עם בתו קלרה שהיא היחידה המעלה חיוך על פניו, ותוך כדי הטיול הוא שומע שיחת חולין על הטבח שקרה שם בהר בשנת 1985 שבו נרצחים באכזריות שלושה סטודנטים, זה מסקרן אותו והוא מחליט לפענח את מקרה הרצח, הוא מנסה לברר היכן נמצא תיק הרצח, אלא שאז הוא מגלה שהתיק לא נסגר ולא נמצא במחלקת הרשומות, הוא מנסה להשיג את התיק ונאמר לו שהתיק נמצא אצל מקס קרון ראש שומרי היערות, הוא חוקר את העבר ומנסה להגיע לפתרון התעלומה כשבכל פעם עולה החשד בחשוד אחר, וכשכולם חשודים הוא מגלה עוד פרט ועוד פרט שהופך את כל הקערה על פיה, ולאט לאט נפרמים עוד ועוד חוטים.

למה מקס קרון ראש שומרי היערות מחזיק אצלו את התיק? מי אחראי לרצח שלושת הסטודנטים? מה באמת קרה שם בהר? על כך ועוד קראו בספר מתח המרתק הזה, ספר עם הרבה חשדות ותעלומות כשבכל רגע חושבים שהנה הגיע פתרון התעלומה אלא שאז מגלים אחרת.

לסיכום: ספר מתח במיטבו מומלץ לכל חובבי המתח והז’אנר.

מה שקרה בהר 2

עוד מהבלוג של limori66

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

השנאה שנתתם

השנאה שנתתם / אנג'י תומאס הוצאת ספרים: כנרת-זמורה-דביר-ביתן שנת הוצאה: 2018 תרגום מאנגלית: אילת אטינגר ואוהד זהבי --------- "השנאה שנתתם", ספר הנותן היבט על השנאה, ההפלייה, והבדלי המעמדות בין השחורים ללבנים, אמנם הרבה...

תגובות

פורסם לפני 10 months
תצוגה מקדימה

"המשכונאי" אדוארד לואיס

המשכונאי / אדוארד לואיס וולנט הוצאת ספרים: כנרת זמורה ביתן דביר שנת הוצאה: 2018 תרגום מאנגלית: תום דולב 272 עמ' ------------------- המשכונאי הוא ספר שהוכתר בספרות ובפי הסופרים כמאסטר פיס, הקלאסיקה שטלטלה את עולם הספרות, ועובד...

תגובות

פורסם לפני 8 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה