הבלוג של לילי רוזנקרנץ

פשוט להתלבש בסטייל

היי, שמי לילי רוזנקרנץ, יועצת תדמית וסטיילינג, המטרה שלי לאפשר לנשים להתלבש בהתאם למבנה גופן תוך הבלטת החוזקות, להיראות טוב יותר, לאהוב ולהעריך את עצמן וכתוצאה מכך לחיות חיים מלאים ומספקים!!!

עדכונים:

פוסטים: 16

החל מיולי 2015

אחד המפגשים בסדנת הסטיילינג, שיוצר את אפקט ה –WOW   בחשיבה אצל המשתתפות הוא המפגש העוסק בבניית המלתחה היעילה, מלתחה הבנויה בחכמה, מלתחה מדוייקת, כזו שעובדת בשבילך כל ימות השנה!!

מרבית הנשים טוענות “הארון מפוצץ מבגדים ואני בכל זאת לא מוצאת מה ללבוש” ,אם המשפט הזה מוכר גם לך הנה הפתרון!!

מלתחה הבנויה כהלכה צריכה להכיל 70% פרטי בייסיק  ו- 30% פריטים אופנתיים וצבעוניים. בפריטי בייסיק, הכוונה לבגדים קלאסיים על זמניים שישמשו אותנו שנים רבות עד שיתבלו (בהנחה שאין שינוי במידה שלנו) . המחשבה הראשונה העולה שזוהי מלתחה משעממת אך למען האמת זוהי מלתחה המאפשרת לנו אינספור חיבורים של מערכות לבוש ומאפשרת את הגיוון הרב ביותר!!

מהם פריטי הבייסיק הנחוצים במלתחה?

3-4 מערכות לבוש בצבעים נייטראליים. (צבעים נייטראליים בעולם האופנה הינם:לבן, קאמל וגווניו, אפור, חום, שחור, ירוק זית וכחול). בחרי לך 3-4 צבעים נייטראליים שעדיפים עלייך ומהם רצויים הפריטים הבאים: (הצעה זו תקפה חורף וקיץ-המזגן במשרד מקפיא בדר”כ).

  • חצאית/מכנסיים
  • ז’קט מחוייט/ ז’קט דמוי ג’ינס/ עליונית     (כל אחת בהתאם לסגנון הלבוש שלה)
  • חולצת כפתורים      (יכולה לשמש כעליונית כשהיא פתוחה)
  • גופיה
  • קרדיגן

אצלי לדוגמה הצבעים במלתחה הם:לבן, בז’, קאמל וירוק זית. ניתן לעשות שילובים רבים בין מערכות הצבעים האלה לדוגמה: לבן עם בז’/קאמל וגווניהם, ירוק זית עם בז’, ירוק זית עם קאמל ולבן וכו’  וזה עוד לפני שהוספנו צבע שאינו נייטראלי!!!

 לבן ובזשלןשה צבעי בייסיקבייסיק גינסבייסיק אפור ולבן

אותם  מערכות בייסיק משמשות לשעות הערב אך במקום גופיה רגילה רצוי לשלב גופיה מנצנצת מעט, נעלי עקב ואביזרים המתאימים יותר לשעות הערב.

 בייסיק לערבלערב1

ומה לגבי  ה-30% צבע??

ובכן את הצבע כדאי להכניס באמצעות פריטים שאינם יקרים, כי בכל עונה אופנתי צבע אחר, גופיות לייקרה/ טריקו בכל מיני צבעים, אביזרי אופנה שיקפיצו את ההופעה, ממש כמו בתמונה!!

 בייסיק וטרנדיצעיף צבעבייסיק וצבע

פריטים נוספים ש”יעבדו” עבורנו במלתחה הם כמובן חולצה, ג’קט ומכנסי ג’ינס שגם הם על זמניים!!

 גינסגקט גינס

ועכשיו לעבודה!!

פתחי את הארון, בדקי אלו צבעי בייסיק קיימים אצלך ומה כדאי להשלים לפי הרשימה שבתחילת הפוסט.

המלצה שלי- בגדי בייסיק צריכים להיות באיכות טובה מאד מאחר ואמורים לשמש אותנו במשך שנים!!  הפעילי שקול דעת ברכישת הפריטים לפי סדר עדיפות כדי לא להכביד על התקציב!!!

 

התמונות מהאתר- https://www.pinterest.com/0gqu19pks6f7d0h/colour-mixing/

להורדת המדריך – כיצד לאהוב את עצמך, להרגיש בטוחה, סקסית ואופנתית!

עוד מהבלוג של לילי רוזנקרנץ

Thumbnail

4 טיפים שיעזרו לך לשלב צבעים בקלות

אחד הנושאים שאני נשאלת עליהם רבות, בייעוץ אישי וגם בסדנאות הסטיילינג, הוא כיצד משלבים צבעים בבגדים. איך יודעים מה מתאים למה??? התאמת צבעים, אצל חלקנו הינה כשרון מולד, אולם חשוב שנדע שזוהי מיומנות נרכשת!! הנה מספר טיפים...

Thumbnail

השקר הכי גדול בעולם האופנה

השבוע  בשעור פילאטיס שמתי לב  בפעם הראשונה למספרן הרב של המשתתפות בשעור, וביניהן אני, הסובלות מעצם בולטת בכף הרגל (במונח הרפואי בוהן קלובה או הלוקס ולגוס). זה היה פשוט מדהים להיווכח שכמעט בכל שורה, מחצית מהנשים סובלות...

Thumbnail

הרצל לא חזה: ש"אם תרצו אין זו אגדה" - זו חזייה!

אחת מהטעויות החוזרות שוב ושוב אצל נשים רבות, הינה המחשבה שלפריט לבוש שאינו נראה לעין, אין חשיבות ואין תרומה למראה שלנו. במידה והייתי מתבקשת לתת הגדרה קצרה של מהו לבוש נכון עבורנו, הייתי בוחרת ב"לבוש המעצים את יתרונותינו...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים