הבלוג של לילי רוזנקרנץ

פשוט להתלבש בסטייל

היי, שמי לילי רוזנקרנץ, יועצת תדמית וסטיילינג, המטרה שלי לאפשר לנשים להתלבש בהתאם למבנה גופן תוך הבלטת החוזקות, להיראות טוב יותר, לאהוב ולהעריך את עצמן וכתוצאה מכך לחיות חיים מלאים ומספקים!!!

עדכונים:

פוסטים: 16

החל מיולי 2015

מבחינתי המהות בייעוץ סטיילינג, להבין ולהפנים מה נכון ומחמיא לנו מבחינת מבנה הגוף. למי מאיתנו אין “בעיות” עם הגוף, החוכמה הינה להעצים את נקודות החוזקה ולטשטש את נקודות התורפה. לרגל השנה החדשה קבלי 5 טיפים פשוטים, כיצד לאמץ שיק וסגנון מבלי להתאמץ!!

12/09/2015

הרבה נשים, כאשר הן שומעות את צמד המילים ייעוץ סטיילינג, חושבות אוטומטית על תכנית הטלויזיה המיתולוגית “המהפך” או לחלופין על תכנית עכשווית יותר “סוזאנה וטרייסי“. מי שעברה תהליך כזה יודעת שהמציאות רחוקה מאד מתוכניות הטלוויזיה שהוזכרו וטוב שכך!

מבחינתי המהות בייעוץ סטיילינג, להבין ולהפנים מה נכון ומחמיא לנו מבחינת מבנה הגוף (לאו דווקא יצירת מהפך או שינוי). מניסיוני , מרביתנו מכירות יותר בנקודות התורפה בגוף  שלנו ופחות בחוזקות ומכאן נובעות טעויות רבות. מעבר לבחירת הפריטים הנכונים קיימות מספר דרכים פשוטות לשדר סטייל ושיק,אז לרגל השנה החדשה קבלי 5 טיפים כיצד לאמץ שיק וסגנון מבלי להתאמץ!!

הרמת שרוול בחולצה/ז’קט

פעולה זו חושפת את קצות הידיים, מאפשרת להתרשם מתכשיטים כמו צמידים או שעון, ומקנה מראה מלא שיק. השארת השרוול עד קצה היד נותן מראה כבד ויכנאי מדי!!

 הרמת שרוול2הרמת שרוול1שרוול רגיל

הכנסת צד אחד של החולצה

העין שלנו רגילה לסימטריה, בפעולה זו יש משיכת תשומת לב  למשהו שונה ומיוחד!

זהירות!  לא לבצוע אם את בעלת בטן בולטת!

זוית חולצה במכנסזוית חולצה 1

הרמת צווארון

פשוט השיק בהתגלמותו! (לא אם את קצרת צוואר)

הרמת צווארון1הרמת צווארון

קיפול בג’ינס

מוסיף עניין וסגנון

קפל2קפל במכנס

הוספת צעיף

זו יכולה להיות נקודת הצבע שתקפיץ את כל המראה שלך!!

צעיף צבעצעיף1

לשנה החדשה אמצי את הטיפים המתאימים לך כי בכל הקשור לסטייל –

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים!!!

התמונות מ-https://www.pinterest.com/0gqu19pks6f7d0h/small-detailes/

להורדת המדריך – כיצד לאהוב את עצמך, להרגיש בטוחה, סקסית ואופנתית!

עוד מהבלוג של לילי רוזנקרנץ

תצוגה מקדימה

טיפ ענק - כיצד לבנות מלתחה שתעבוד בשבילך

אחד המפגשים בסדנת הסטיילינג, שיוצר את אפקט ה –WOW   בחשיבה אצל המשתתפות הוא המפגש העוסק בבניית המלתחה היעילה, מלתחה הבנויה בחכמה, מלתחה מדוייקת, כזו שעובדת בשבילך כל ימות השנה!! מרבית הנשים טוענות "הארון מפוצץ מבגדים ואני...

תצוגה מקדימה

4 טיפים שיעזרו לך לשלב צבעים בקלות

אחד הנושאים שאני נשאלת עליהם רבות, בייעוץ אישי וגם בסדנאות הסטיילינג, הוא כיצד משלבים צבעים בבגדים. איך יודעים מה מתאים למה??? התאמת צבעים, אצל חלקנו הינה כשרון מולד, אולם חשוב שנדע שזוהי מיומנות נרכשת!! הנה מספר טיפים...

תצוגה מקדימה

השקר הכי גדול בעולם האופנה

השבוע  בשעור פילאטיס שמתי לב  בפעם הראשונה למספרן הרב של המשתתפות בשעור, וביניהן אני, הסובלות מעצם בולטת בכף הרגל (במונח הרפואי בוהן קלובה או הלוקס ולגוס). זה היה פשוט מדהים להיווכח שכמעט בכל שורה, מחצית מהנשים סובלות...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה