הבלוג של לילך סימן טוב

תלויה באוויר

אני בשנות ה30 לחיי, אמא לשני ילדים אהובים, מיוחדים ומתאגרים כל אחד בדרכו. הלהטטנות בין ילדים, זוגיות, פרנסה וקריירה גורמים לי לא פעם להרגיש שאני "תלויה באוויר". אני לא יודעת כמה פוסטים אני אפרסם ומתי. אני כותבת מהלב,... +עוד

אני בשנות ה30 לחיי, אמא לשני ילדים אהובים, מיוחדים ומתאגרים כל אחד בדרכו. הלהטטנות בין ילדים, זוגיות, פרנסה וקריירה גורמים לי לא פעם להרגיש שאני "תלויה באוויר". אני לא יודעת כמה פוסטים אני אפרסם ומתי. אני כותבת מהלב, אני כותבת מהחיים והחיים מה לעשות הם לא מתוזמנים.

עדכונים:

פוסטים: 18

החל מינואר 2017

אם היה אפשר לנוע בזמן, הייתי רוצה לפגוש את עצמי של עוד 10-15 שנה. אני מדמיינת לי אישה חזקה, שלווה, מחייכת. אישה שהצליחה להתגבר על הכל ולהשאר שפויה ואופטימית.

31/03/2017

מתוך:https://pixabay.com/

מתוך:https://pixabay.com/

אני יודעת שכולם אומרים לך שהכל יהיה בסדר. תעברו את התקופה הקשה ותראי שיהיה יותר טוב. “רק תחזיקי מעמד, אל תשברי, איזה מזל גדול יש לו שאתם ההורים שלו” הם אומרים. את מחייכת, מחביאה את הדמעות ומהנהנת בראש, אני יודעת שאת לא מאמינה להם. בראש המחשבות מתרוצצות: חוכמה גדולה לדבר כשזה לא החיים שלך, נראה אותם מנסים יום אחד להיות במקומי, את אומרת לעצמך כמו מנטרה. אז רק רציתי להגיד לך שהם צודקים. אתם תעברו את זה והכל יהיה בסדר.

אני לא אומרת שבקרוב הכל יהיה בסדר, שלא יהיו עוד משברים, עוד כעסים, עוד דמעות. אבל מתי שהוא בעתיד זה יקרה, אני מבטיחה! אבל עד שזה יקרה את חייבת להיות חזקה, להאמין בעצמך שיש לך את הכוחות לעמוד באתגרים שהחיים מציבים בפניך. אני מאמינה בך, אז למה את לא מאמינה בעצמך?

אני יודעת שאת מרגישה שאת תלויה על מטוטלת כרגע. רגע את למעלה, רגעי אושר גדולים, הרי כבר כמה שבועות שהמורה מספרת שהוא התגבר ולא הרביץ ולא כעס, הנה עברתם את המשבר הנוכחי ותהיה עכשיו תקופה רגועה ונעימה של שגרה. אבל הופ הכדור הגיע לצד השני, לא היה לך זמן בכלל ליהנות מהתקופה הטובה ושוב כעס ושוב הוא סובל והפעם הוא שבר את החלון.  את תלויה על חוט נעה מצד לצד באין שליטה. בין אושר ונחת לתסכול וכאב לפעמים הטלטול הוא איטי וזה לוקח כמה ימים או אפילו שבועות ולפעמים הוא מהיר ואותן עליות וירידות יכולות לקרות כמה פעמים ביום, זה מתיש אני יודעת. אבל תאמיני לי אתם תעברו את זה ותהיו בסדר. תסמכי על עצמך, על אנשי המקצוע שמקיפים אתכם, אתם תלמדו מה לעשות, תכנסו לשגרה ויהיה בסדר, אני מאמינה בכם, תאמיני גם את.

תמצאי חברה אחת טובה שאפשר לבכות אצלה. לכי שבי אצלה בבית לקפה. לא בבית קפה, אלא בבית, איפה שאת מרגישה הכי נוח ותשחררי, פשוט תוציאי את הכל. תתלונני, תצחקי, תבכי, תפרקי. צאי להליכה, לכי לשחות, תכתבי, תתכרבלי על הספה עם ספר טוב. תעשי משהו בשביל עצמך, את חייבת זה לא טוב לשמור כל כך הרבה בבטן, זה לא בריא. הייתי שם אני יודעת.

תתחילי להאמין בעצמך שיש לך את הכוחות להתמודד, תני עצמך קצת קרדיט. את חזקה הרבה יותר ממה שאת חושבת. בינתיים כל בוקר תגידי לעצמך בראי: אני חזקה, אני סבלנית, אני קשובה, אני האמא הכי טובה שאני יכולה להיות לילדים שלי. ככה אולי, אחרי מספיק בקרים כאלה, תתחילי סוף סוף גם להאמין למילים שיוצאות לך מהפה, אני מאמינה בך, הגיע הזמן שגם את תאמיני בעצמך. לילך

מתוך:https://pixabay.com/

מתוך:https://pixabay.com/

עוד מהבלוג של לילך סימן טוב

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years

15 דקות ביום

15 דקות ביום וזהו. לא, זה לא דיאטה חדשה, או איזה שיטת אימון מתקדמת המבטיחה למתמידה בה להשיל קילוגרמים, כשכל מה שצריך זה רק 15 דקות ביום מזמנה. לא, זה משימה שקיבלנו מהפסיכולוגית שמלווה אותנו בחודשים האחרונים. 15 דקות ביום...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

אליאל בן יהודה - לנצח בן 24

הרבה פעמים חלמתי על מוות, פעמיים החלום התגשם. בפעם הראשונה חלמתי שמודיעים לי כי ילדה ששמרתי עליה בתיכון, נפטרה ממחלת הסרטן בזמן שהייתי בשליחות בארה"ב. גירשתי את החלום הזה בבוקר. חודשיים אחרי, אני כבר חזרה בארץ, צועדת מחוץ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה