הבלוג של לילך סימן טוב

תלויה באוויר

אני בשנות ה30 לחיי, אמא לשני ילדים אהובים, מיוחדים ומתאגרים כל אחד בדרכו. הלהטטנות בין ילדים, זוגיות, פרנסה וקריירה גורמים לי לא פעם להרגיש שאני "תלויה באוויר". אני לא יודעת כמה פוסטים אני אפרסם ומתי. אני כותבת מהלב,... +עוד

אני בשנות ה30 לחיי, אמא לשני ילדים אהובים, מיוחדים ומתאגרים כל אחד בדרכו. הלהטטנות בין ילדים, זוגיות, פרנסה וקריירה גורמים לי לא פעם להרגיש שאני "תלויה באוויר". אני לא יודעת כמה פוסטים אני אפרסם ומתי. אני כותבת מהלב, אני כותבת מהחיים והחיים מה לעשות הם לא מתוזמנים.

עדכונים:

פוסטים: 18

החל מינואר 2017

אני כותבת לך, זאתי שאמרה לי שאני צריכה להסתפר לעיתים יותר תכופות.

אז רק שתדעי ש”צריכה” זו מילה מאוד חזקה. זרקת אותה לאוויר והלכת. השארת מאחוריך אישה נסערת, בוכה. מה שמשפט אחד פשוט, שאני בטוחה שנאמר כמחמאה יכול לעשות לבן אדם.

אז לא! אני לא צריכה להסתפר לעיתים יותר תכופות. אני רוצה להסתפר לעיתים יותר תכופות וזה כל ההבדל. כי אני רוצה, אני רוצה כל כך הרבה דברים.

אני רוצה, שכשאני אסתפר זה יהיה ביוזמה שלי, ולא אבקש את זה כמתנת יומולדת ואז אמא שלי תזרוק לאוויר “שאם זו  מתנת יומולדת אז תעשי גם גוונים”.

אני רוצה לצאת לחופשה זוגית רומנטית לבד ולא לצרף את בעלי לכנס מהעובדה כי ככה לפחות חצי משולם.

אני רוצה כל חודש למרוח לק, כל פעם בגוון אחר ושיהיו לי ידיים מטופחות. הרי אני עובדת מול אנשים לא? זה בסיסי. ואני רוצה לקנות בגדים חדשים ולא לחפש מציאות בחנויות יד שניה ואני רוצה נעלים חדשות לחורף ולא להסתובב עם נעל עם עקב שחוק שכבר נפלתי בגללו כבר פעמיים. אני באמת רוצה, אבל כל שקל שיש לי הולך לדברים אחרים.

אני רוצה זמן לעצמי ולא כל רגע פנוי שיש לי להיות בדרך. בדרך לטיפולים אצל הקלינאית תקשורת, בדרך למרפאה בעיסוק  או בדרך לפיזיותרפיה, לשחייה טיפולית או לרכיבה טיפולית. כי ככה זה בפריפריה הצפונית, הכול רחוק.

אני רוצה לקחת את אחותו לריפוי בעיסוק, כי גם היא צריכה ואני רוצה להרגיש שיש  לי זמן להשקיע גם בה, זמן איכות עם אמא, להפסיק להרגיש שהיא משלמת את המחיר על כך שיש לה אח מיוחד.

אני רוצה שכבר תהיה הגדרה, לא רוצה יותר לשמוע את המילים “הוא מורכב”, פשוט תגידו מה יש לו, שאולי גם נוכל לשתף את הסביבה , שנוכל כולנו להבין אותו קצת יותר טוב.

לקוח מהאתר: https://pixabay.com/

לקוח מהאתר: https://pixabay.com/

אני רוצה “לשחרר”, כמו שהאנשים מסביב מייעצים לי, לשלוח אותו לבלות אצל חבר, אבל חוששת מהטלפון שיגיע אחרי שעה. “לשחרר” כשמבלים עם כל המשפחה, האחים האחיינים בחוף הים, אני רוצה אבל לא יכולה, הם פשוט לא מבינים. החול דוקר לו, השמש מסנוורת אותו, הוא רואה את כולם נהנים והוא מבחינתו סובל ואני, אני סובלת ביחד איתו.

אני רוצה שלילד היקר ואהוב שלי יהיו חיים קלים, שהכול יזרום לו ובקלות: חברים, תחושות, מחשבות. אני רוצה שהוא לא יצטרך להיאבק בעולם הזה כל כך, שיפסיק לכעוס כל הזמן.

אני רוצה ילד רגיל, אם יש באמת דבר כזה, בשבילו בעיקר ואני רוצה להפסיק לכעוס על עצמי כל פעם שהמחשבה הזו עולה בראשי.

אני רוצה לצעוק לכל העולם שיש לי ילד מיוחד ושמי שלא יודע – ילדים מיוחדים הופכים להיות אנשים מיוחדים והם אלו שבאמת משנים את העולם. אז רק עוד קצת סבלנות מצד כולנו, נעבור את המשבר הנוכחי ואת הבא ואת זה שיבוא אחריו ואני יודעת שהוא כבר יראה לכולנו מה הוא שווה.

  אז כן, אני צריכה להסתפר לעיתים יותר תכופות. אני פשוט לא יכולה. . .

עוד מהבלוג של לילך סימן טוב

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

הספר שהכיר לי את סבא מחדש

כשסבא היה מגיע לבקר בכפר, תוך כמה דקות כבר היינו באוטו בדרך לקיוסק של חנוך, הוא היה מקרב לי כיסא פלסטיק לבן, שאוכל להגיע לדלפק. אנחנו היינו מצביעים על כל הממתקים שהיינו...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

דרישת שלום מהעתיד

אני יודעת שכולם אומרים לך שהכל יהיה בסדר. תעברו את התקופה הקשה ותראי שיהיה יותר טוב. "רק תחזיקי מעמד, אל תשברי, איזה מזל גדול יש לו שאתם ההורים שלו" הם אומרים. את מחייכת, מחביאה את הדמעות ומהנהנת בראש, אני יודעת שאת לא...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה