הבלוג של לילך סימן טוב

תלויה באוויר

אני בשנות ה30 לחיי, אמא לשני ילדים אהובים, מיוחדים ומתאגרים כל אחד בדרכו. הלהטטנות בין ילדים, זוגיות, פרנסה וקריירה גורמים לי לא פעם להרגיש שאני "תלויה באוויר". אני לא יודעת כמה פוסטים אני אפרסם ומתי. אני כותבת מהלב,... +עוד

אני בשנות ה30 לחיי, אמא לשני ילדים אהובים, מיוחדים ומתאגרים כל אחד בדרכו. הלהטטנות בין ילדים, זוגיות, פרנסה וקריירה גורמים לי לא פעם להרגיש שאני "תלויה באוויר". אני לא יודעת כמה פוסטים אני אפרסם ומתי. אני כותבת מהלב, אני כותבת מהחיים והחיים מה לעשות הם לא מתוזמנים.

עדכונים:

פוסטים: 18

החל מינואר 2017

זו לא שיטת אימון חדשה, זה משימה שקיבלנו מהפסיכולוגית שמלווה אותנו בחודשים האחרונים. 15 דקות ביום של זמן איכות עם הילד שלנו, נשמע פשוט לא? גם אנחנו חשבנו כך.

26/02/2017

15 דקות ביום וזהו.

לא, זה לא דיאטה חדשה, או איזה שיטת אימון מתקדמת המבטיחה למתמידה בה להשיל קילוגרמים, כשכל מה שצריך זה רק 15 דקות ביום מזמנה. לא, זה משימה שקיבלנו מהפסיכולוגית שמלווה אותנו בחודשים האחרונים.

15 דקות ביום ויפתרו כל הבעיות שלנו, כמעט. 15 דקות ביום של זמן איכות, הורה וילד. לבד, בלי אחים, בלי עוד הורה. לא עושים שעורי בית, לא מסדרים את החדר, לא קופצים לסידורים במרכז המסחרי. 15 דקות ביום שעושים מה שהוא רוצה, מה שהוא מחליט. גם אם זה אומר לשחק בפארק כשמתחיל לטפטף או טאקי או יצירות. כמה בסיסי! כמה פשוט! הבאנו ילדים לעולם שצריכים אותנו, צריכים את הנוכחות שלנו, בלי זה הם מתפרקים.

לא הצלחנו. איפה שהוא בין הילדים, המשפחה המורחבת, הזוגיות, העבודה והפרנסה, אנחנו לא מצליחים למצוא 15 דקות ביום, שאחד מאתנו יהיה איתו לבד. אני שואלת את עצמי איך החיים שלנו הגיעו למצב כזה. יש ימים שהוא חוזר מהעבודה ב15:40 ואני יוצאת לעבודה שלי ב15:50, משמרת ערב פעם בשבוע בעבודה שלו, פעמיים בשבוע יש חוג (ובמקרה שלנו רק אחד), איזה אחה”צ להיפגש עם חבר גם צריך לא? והנה נגמר השבוע, נגמרו לנו הדקות, נכנסו לשגרה ונכשלנו. נכשלנו במטלה כל כך בסיסית, כל כך קטנה. 15 דק ביום של זמן איכות אחד על אחד. אני תוהה בלב, אם זו באמת הייתה הצעה לדיאטה חדשנית מלאת הבטחות, האם אז הייתי מוצאת את הזמן לזה?

אני מבטיחה לכם ולעצמי שאנחנו עוד נמצא את הזמן הזה: נפתח יומנים, נעשה תיאומים, נוותר על דברים והוא יקבל את ה15 דקות ביום שהוא צריך, שמגיעות לו!  אני מקווה שדי מהר אוכל לשתף אתכם בתוצאות של מה שינוי כזה קטן עשה למשפחה שלנו.

ואני שולחת אתכם, הורים יקרים לפקוח את העיניים, להתבונן על הימים שחולפים כל כך מהר ולעשות בדק בית. האם אתם מצליחים לעשות את זה? לפנות 15 דקות ביום לזמן איכות עם הילד/ה היקר/ה והאהוב/ה שלכם? הרי כל ילד צריך את זה.

לקוח מאתר:https://pixabay.com/

לקוח מאתר:https://pixabay.com/

עוד מהבלוג של לילך סימן טוב

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

הספר שהכיר לי את סבא מחדש

כשסבא היה מגיע לבקר בכפר, תוך כמה דקות כבר היינו באוטו בדרך לקיוסק של חנוך, הוא היה מקרב לי כיסא פלסטיק לבן, שאוכל להגיע לדלפק. אנחנו היינו מצביעים על כל הממתקים שהיינו...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

דרישת שלום מהעתיד

אני יודעת שכולם אומרים לך שהכל יהיה בסדר. תעברו את התקופה הקשה ותראי שיהיה יותר טוב. "רק תחזיקי מעמד, אל תשברי, איזה מזל גדול יש לו שאתם ההורים שלו" הם אומרים. את מחייכת, מחביאה את הדמעות ומהנהנת בראש, אני יודעת שאת לא...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה