הבלוג של לילך סימן טוב

תלויה באוויר

אני בשנות ה30 לחיי, אמא לשני ילדים אהובים, מיוחדים ומתאגרים כל אחד בדרכו. הלהטטנות בין ילדים, זוגיות, פרנסה וקריירה גורמים לי לא פעם להרגיש שאני "תלויה באוויר". אני לא יודעת כמה פוסטים אני אפרסם ומתי. אני כותבת מהלב,... +עוד

אני בשנות ה30 לחיי, אמא לשני ילדים אהובים, מיוחדים ומתאגרים כל אחד בדרכו. הלהטטנות בין ילדים, זוגיות, פרנסה וקריירה גורמים לי לא פעם להרגיש שאני "תלויה באוויר". אני לא יודעת כמה פוסטים אני אפרסם ומתי. אני כותבת מהלב, אני כותבת מהחיים והחיים מה לעשות הם לא מתוזמנים.

עדכונים:

פוסטים: 18

החל מינואר 2017

נכנסתי לסטודיו של דקלה מכווצת ועייפה (ממזג האוויר המשוגע שבחוץ) ויצאתי כעבור שעה קלילה ומלאה באנרגיות. מי צריך פסיכולוג?, מי צריך תרפיה?, כל מה שצריך זה שעה של פילאטיס איכותי ושחרור מוחלט מכל העכבות ומחסומים ופשוט לזרום.

25/04/2018

נכנסתי לסטודיו של דקלה מכווצת ועייפה (ממזג האוויר המשוגע שבחוץ) ויצאתי כעבור שעה קלילה ומלאה באנרגיות. מי צריך פסיכולוג?, מי צריך תרפיה? כל מה שצריך זה שעה של פילאטיס איכותי ושחרור מוחלט מכל העכבות ומחסומים ופשוט לזרום.

הכל התחיל לפני כחודש וחצי, כאשר מצאנו את עצמנו שוכבות על המזרן ורגלינו תלויות באוויר מתנדנדות מצד לצד ואלונה, אחת המתאמנות ציינה “שכל מה שחסר זה איזה טוש באצבעות הרגלים ולצייר”. דקלה המאמנת ישר שיתפה שזה החלום שלה, פילאטיס צבע. וברור שאם יש קבוצה שתזרום עם כזה חלום זה הקבוצה של יום רביעי ב8:30, כי זו קבוצה משוגעת לכל הדעות. אז זרמנו, קבענו תאריך, דקלה עשתה חזרות על יבש ועל רטוב והיום (יום רביעי 25.4) התייצבנו לבושות במיטב ה”בגדים להריסה” שלנו, אלונה השלימה את המראה כאשר שלפה כובעי רחצה בדוגמת חיות, מתגלגלות מצחוק צילמנו תמונת “לפני” ויצאנו לדרך.

לפני 4

בהתחלה עוד צחקקנו קצת וטבלנו אצבע בקצת בצבע והתחלנו להתאמן, אך ככל שהצבע התחיל להימרח על הנייר והידיים והרגליים נהיו חלקלקות גם הן, כבר פחות צחקקנו ויותר עבדנו. תקשיבו זה קשה, הצורך לייצב את הגוף אל מול המשטח החלק הפעיל שרירים בגוף שלא ידעתי שקיימים אצלי. אני כבר 10 שנים מתאמנת, מתוכם 4 בסטודיו של דקלה מנדלוביץ בכפר תבור ומי שמכיר אותי יודע שאני מכורה ו”פעמים בשבוע, פילאטיס קודש” זה המנטרה שלי.

תוך1

השעה עברה לי במהירות, התלכלכתי, נדבקתי (לנייר שהתייבש), צחקתי, אימצתי שרירים והכי חשוב לדעתי – שיחררתי. למשך שעה, השארתי את המחשבות, הדאגות, העבודה והמשפחה מחוץ לדלת הסטודיו ופשוט חוויתי את הרגע. אז תגידו לי אתם, מי צריך פסיכולוג כשיש “פילאטיס צבע”?

סוף 26

 

עוד מהבלוג של לילך סימן טוב

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years

15 דקות ביום

15 דקות ביום וזהו. לא, זה לא דיאטה חדשה, או איזה שיטת אימון מתקדמת המבטיחה למתמידה בה להשיל קילוגרמים, כשכל מה שצריך זה רק 15 דקות ביום מזמנה. לא, זה משימה שקיבלנו מהפסיכולוגית שמלווה אותנו בחודשים האחרונים. 15 דקות ביום...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

אליאל בן יהודה - לנצח בן 24

הרבה פעמים חלמתי על מוות, פעמיים החלום התגשם. בפעם הראשונה חלמתי שמודיעים לי כי ילדה ששמרתי עליה בתיכון, נפטרה ממחלת הסרטן בזמן שהייתי בשליחות בארה"ב. גירשתי את החלום הזה בבוקר. חודשיים אחרי, אני כבר חזרה בארץ, צועדת מחוץ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה