הבלוג של לילך סימן טוב

תלויה באוויר

אני בשנות ה30 לחיי, אמא לשני ילדים אהובים, מיוחדים ומתאגרים כל אחד בדרכו. הלהטטנות בין ילדים, זוגיות, פרנסה וקריירה גורמים לי לא פעם להרגיש שאני "תלויה באוויר". אני לא יודעת כמה פוסטים אני אפרסם ומתי. אני כותבת מהלב,... +עוד

אני בשנות ה30 לחיי, אמא לשני ילדים אהובים, מיוחדים ומתאגרים כל אחד בדרכו. הלהטטנות בין ילדים, זוגיות, פרנסה וקריירה גורמים לי לא פעם להרגיש שאני "תלויה באוויר". אני לא יודעת כמה פוסטים אני אפרסם ומתי. אני כותבת מהלב, אני כותבת מהחיים והחיים מה לעשות הם לא מתוזמנים.

עדכונים:

פוסטים: 18

החל מינואר 2017

06/02/2018

יש לי ילד חייכן, שבחיוך המדהים שלו מאיר את כל החדר, שיודע לגייס את  האנשים סביבו כדי שירצו לעזור לו ולהתקדם. אבל כשהוא חושב על עצמו החיוך נמחק.

יש לי ילד אדיב, שתמיד חושב על הזולת. כשקם להביא לעצמו כוס מים, הוא תמיד יביא עוד כוסות לכל היושבים בשולחן. או כשאנחנו אצל הרופא הוא תמיד יבקש מדבקה גם בשביל אחותו הקטנה וישמור חצי עוגיה שקיבל, כדי לחלוק את זה איתה. אבל כשהוא חושב על עצמו הוא מרגיש לבד.

יש לי ילד מוכשר באמת, שיודע להעתיק ולצייר מנדלות שאי אפשר להאמין שצוירו על ידי ילד בן 7. שמצייר בצבעי מים כל כך יפה ויודע להגיד שלעסוק ביצירה מרגיע את הסערה שבפנים.

יש לי ילד עם אוזן מוזיקאלית, שמזמזם שירים של ג’וני קאש בפעם הראשונה ששומע אותם, שהמורה ליוקלילה אומר שלא צריך להסביר לו משהו יותר מפעם אחת, הוא זוכר וקולט ומתקן את עצמו בלי שצריך להנחות אותו שוב. אבל כשהוא חושב על עצמו הוא לא רואה עד כמה הוא מוכשר.

יש לי ילד פילוסוף, שמתעמק בדברים ושואל שאלות. שואל על משמעות המילים שבשירים, מנסה להבין למי היתה מחוברת האמא הראשונה, הרי כול ילדה מחבורת לאמה, שמחוברת לאמה, שמחוברת לאמה וכך הלאה והלאה. מנסה להבין למה אלוהים מעמיד אותנו במבחנים.

יש לי ילד שחי בשתי שפות, עברית ואנגלית. מבין בשתי שפות, חושב בשתי שפות, אבל כשהוא חושב על עצמו הוא לא רואה עד כמה זה מיוחד.

יש לי ילד שאומר לי כל יום, כמה פעמים ביום, עד כמה הוא אוהב אותי ושאני חמודה ומתוקה ושהוא שמח שאני אמא שלו. ילד שהכיר לי כוחות חבויים שלא ידעתי שיש בי, כוחות להילחם בשבילו, לדאוג שיהיה לו הכי טוב שאפשר.

יש לי ילד, שלא מצליח לראות את מה שאנחנו רואים כשאנחנו מסתכלים עליו, עד כמה הוא מיוחד, מוכשר, אדיב, אוהב והלב שלי נשבר.

yogev1

עוד מהבלוג של לילך סימן טוב

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years

15 דקות ביום

15 דקות ביום וזהו. לא, זה לא דיאטה חדשה, או איזה שיטת אימון מתקדמת המבטיחה למתמידה בה להשיל קילוגרמים, כשכל מה שצריך זה רק 15 דקות ביום מזמנה. לא, זה משימה שקיבלנו מהפסיכולוגית שמלווה אותנו בחודשים האחרונים. 15 דקות ביום...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

אליאל בן יהודה - לנצח בן 24

הרבה פעמים חלמתי על מוות, פעמיים החלום התגשם. בפעם הראשונה חלמתי שמודיעים לי כי ילדה ששמרתי עליה בתיכון, נפטרה ממחלת הסרטן בזמן שהייתי בשליחות בארה"ב. גירשתי את החלום הזה בבוקר. חודשיים אחרי, אני כבר חזרה בארץ, צועדת מחוץ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה