הבלוג של lilachgilad

lilachgilad

לילך גלעד בת 48 אוהבת את אורון גלעד כבר 30 שנה. אמא לארבעה בנים מופלאים שמלמדים אותי על החיים. כותבת, מאמנת, מרצה, מנחה קבוצות למנהיגות נשית ויוצרת עבור נשים מרחבים של איפשור והגשמה אישית. אני אוהבת אנשים, אוהבת שינויים... +עוד

לילך גלעד בת 48 אוהבת את אורון גלעד כבר 30 שנה. אמא לארבעה בנים מופלאים שמלמדים אותי על החיים. כותבת, מאמנת, מרצה, מנחה קבוצות למנהיגות נשית ויוצרת עבור נשים מרחבים של איפשור והגשמה אישית. אני אוהבת אנשים, אוהבת שינויים והגשמות ומוכנה לעשות הרבה עבור כל אלו!

עדכונים:

פוסטים: 2

החל ממרץ 2014

כן, אני, לילך גלעד, בת 48, אמא ל4 בנים, בדרך לשחרר מעליי 20 ק”ג עודף, הולכת לרוץ מרתון! ב27/2/14 התחלתי את המסע שלי להיות ספורטאית ולרוץ מרתון, לקחתי מאמנת ריצה ותזונה מופלאה ויצאתי לרוץ….

30/03/2014

“כשאמא החליטה לרוץ מרתון…”
ככה יקראו לספר שאני אפרסם (הנה התחייבתי בפניכם…) כי כשאמא מחליטה לרוץ מרתון, היא מחליטה לרוץ ולהגיע למרחקים, היא מחליטה להתאמן, להתמיד, ללמוד, ולנצח מיליון קולות קטנים ושיפוטיים שנמצאים אצלה בראש.
לפני שנתיים ישבנו באירוע ושמענו אנשים מדברים על ריצה,
“בוא נתחיל לרוץ” אמרתי לאיש שלי מלאת תשוקה והשראה.
והוא, האיש שלי המדהים והספורטאי, רוכב האופניים הוותיק, התחיל לרוץ!
ואני?
אחרי 100 מטר ידעתי בוודאות שלא ניתנת לוויכוח, שאני “שמנה מדי” “כבדה מדי” “והברכיים שלי לא יסחבו אותי” !!!
כשבאתי לקבל את אורון ושקד בסיום יומיים ריצת שטח “מהר לעמק”, הסתכלתי מסביבי וראיתי שם מגוון של נשים וגברים רזים, שמנים, מלאים, צעירים, מבוגרים, לבושים בגדי ספורט צמודים וכולם נראו כל כך מאושרים. אמרתי לעצמי באותו יום, שאני בוחרת להיות מוקפת באנשים כאלו בדיוק, להיות שייכת לנבחרת של אנשים שברור שהם מתמידים, מנצחים, ספורטאים, מאושרים, איכותיים. אבל…. עד שהגענו הביתה כבר נזכרתי שאני “שמנה מדי” “כבדה מדי” “ולא מסוגלת מדיי…”
אז התפשרתי. התחלתי לצעוד 5 ימים בשבוע 6-8 ק”מ וככה בניתי לעצמי שיגרה של התמדה ומשמעת עצמית ואפילו העברתי הרצאות על ספורט ומשמעת יומית כלמידה לתחומי החיים האחרים.
אחרי שנה של צעידה, תוך כדי מסע של למידה והתפתחות , פגשתי אנשים שלא היו ספורטאים והפכו להיות ספורטאים והתחלתי להאמין שגם אני יכולה ושאולי זה אפשרי. יותר ויותר אנשים בסביבתי התחילו לרוץ וראיתי את השינוי האדיר שחל בחייהם ובסביבתם בעקבות הריצה.  רציתי גם מזה… מהתחושה של להרגיש קלילה, מהתחושה של פריצת גבולות, רציתי להרגיש, להיות ולהראות אחרת. ובוקר אחד מתוך תשוקה לרוץ, רצון לנצח ואמונה שזה אפשרי, החלטתי שאני אהיה ספורטאית וארוץ מרתון!!!
כן, אני, לילך גלעד, בת 48, אמא ל4 בנים, בדרך לשחרר מעליי 20 ק”ג עודף, הולכת לרוץ מרתון!
ב27/2/14 התחלתי את המסע שלי להיות ספורטאית ולרוץ מרתון, לקחתי מאמנת ריצה ותזונה מופלאה ויצאתי לרוץ.
היום, חודש אחרי, אני רצה 7 ק”מ 3-4 ימים בשבוע!
קר לי, חם לי, כבד לי, קשה לי, קל לי, גשם, רוח……אני רצה!
אני רצה עם מוזיקה מצוינת, עם ספריי אודיו נהדרים ובעיקר עם עצמי.
אני מאושרת יותר, מאמינה ביכולת שלי יותר, אוהבת את הגוף שלי יותר ולוקחת עימי את הריצה לאורך כל היום מתוך ידיעה
“שכמו שאני שם ככה אני יכולה להיות בכל רגע ובכל מקום”
אורון עומד לרוץ מרתון ראשון באולטרא קצרין בחודש הבא, דקל סיים חצי מרתון, שקד סיים מרוץ של 33 ק”מ.
ואני, אמא שלהם,
ספורטאית, רצה, לא מתפשרת, לא מוותרת, יודעת שיכולה הרבה יותר ומתכוונת לרוץ עד להרבה יותר הזה בריצה, בעסקים, ביחסים, בחופש, במי שאני בוחרת להיות!
צאו בחוץ לרוץ…..

לילך.צאו בחוץ לרוץ...

עוד מהבלוג של lilachgilad

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה