הבלוג של לילך

אמא טבע

בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא. בקרו אותנו בדף הפייסבוק "אמא טבע" תמצאו אותנו גם ב: http://www.findthewoman.co.il ניתן ליצור קשר במייל (מחקו הרווח שלפני ה@)- cherchezlaf @gmail.com

עדכונים:

פוסטים: 415

החל מדצמבר 2013

חיפשנו איך להעביר בכיף את שאריות החופש עם הילדים, לאתגר אותם עם קצת ידע ביולוגי וגם לברוח מהחום הכבד… יש יותר קריר ממצולות הים? יש יותר מרתק מהעולם התת ימי של הכרישים?
מידע בתערוכת הכרישים
התערוכה מתקנת עוול היסטורי שנעשה לתדמית הכריש כטורף אכזרי ומציגה את העובדות לאורך ההיסטוריה.
למי שרוצה עוד להספיק ליהנות מהתערוכה כדאי להזדרז כי היא מופיעה רק עד סוף אוגוסט!
2
ראינו סרט על כמה סוגי כרישים כולל כריש כותפות המוזר שיכול לחיות גם במים רדודים כשחלק מגופו בכלל לא במים. יש בזה גם מוסר השכל חשוב לילדים כי התמדה ונחישות מניבים תוצאות ואכן לאחר הרבה מאמצים כריש כותפות התינוק מצליח להגיע לעומק הים.
IMG_2723
כניסת הגאות אל החוף מביאה הזדמנויות אכילה בשביל הכרישים. הכרישים מקיפים את הטרף ומשתפים פעולה עם דג קטן וזריז המוציא עבורם להקה שלימה ישר לתוך פיהם.
IMG_2750
IMG_2751
אז חשבתם שכל חודש מתים אנשים מתקיפת כריש, האמת היא שיותר אנשים מתים מתקיפת… פרה! למעשה, אפילו יותר אנשים בעולם מתים סתם, מנפילה מהמיטה לרצפה…
ומתקיפת כריש? רק 4 בני אדם נהרגים מדי שנה.
IMG_2721
בתערוכה יש המלצות איך להימנע ממגע עם כרישים והכי מצחיקה ההמלצה האחרונה שבמקרה של תקיפה יש להילחם בכריש תוך פגיעה במקומות הרגישים שלו: הזימים והעיניים.
כן, אני כבר הולכת להילחם איתו….
22

תערוכת עולם הכרישים- טורפים מן המעמקים

ביתן 2- מרכז הירידים
לאתר התערוכה:
  • הכותבת היתה אורחת התערוכה.

עוד מהבלוג של לילך

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה