הבלוג של לילך

אמא טבע

בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".

עדכונים:

פוסטים: 465

החל מדצמבר 2013

Avene הוא מותג דרמו קוסמטי המבוסס על המים הטרמליים ממעיינות העיירה Avene  בדרום צרפת. המים הטרמליים נחקרו במעל 150 מחקרים שונים. במחקרים נמצא כי הם בעלי תכונות מרגיעות גירויים, מסייעים להפחתת תחושת גרד ומרככים את העור.

מוצרי Avene פותחו במעבדות המחקר והפיתוח של חברת התרופות הצרפתית “פייר פאברה”.

כל המוצרים  מיוצרים על פי סטנדרטיים קפדניים ועוברים מבחני יעילות תחת בקרה דרמטולוגית.

avene

ל-Avene מרכז ההידרותרפי הממוקם סמוך לעיירה אוון, מוקדש לטיפול במצבי עור שונים בתחום הדרמטולוגי. אל המרכז מופנים מטופלים מכל רחבי העולם. במרכז מותאמת למטופל תכנית טיפול אישית תוך בקרה דרמטולוגית ופיקוח צמוד של צוות המרכז. תוצאות שיקום העור במרכז מעוררות גלים חיוביים ומכל העולם נוהרים לפתחו.

Avene מים טרמליים

המים הטרמליים של אוון מכילים 100% מים טרמליים ומיוצרים בתהליך סטרילי בכל שלבי הייצור, במהלכו המים הטרמליים נשאבים ישירות מהמעיין לבקבוקים. בניגוד למים רגילים, מים אלו מכילים כמות מזערית של מינרלים ובכך אינם מייבשים את העור. המים מועשרים בסיליקה אשר מעניק להם תכונות של ריכוך העור והם מתאימים גם לעור רגיש.

המים ארוזים בתרסיס רב שימושי המתאים לכל סוגי העור וניתן להשתמש בהם גם להרגעת גירויים למשל לאחר הסרת שיער, לפני שגרת הטיפוח היומית, בערב לאחר ניקוי הפנים וכן לצורך קיבוע איפור. ניתן לשימוש גם לרענון הפנים: מתאים במיוחד לאחר ספורט, בים ובטיולים.

אוון מים טרמליים

כשמתרגלים להחזיק קרוב אלייך בקבוק ספריי מים טרמליים, בלתי אפשרי בלעדיו. זה מרענן ומקרר ומאושש את העור, מה גם שהתוצאות נראות לעין תוך שבוע של שימוש.

אוון קוסמטיקה

הגנה מהשמש

מוצרי ההגנה מהשמש של Avene הם סדרת הדגל של המותג. מוצרי הסדרה מספקים הגנה בטווח רחב של  קרני  ה- UVA – ו-UVB עם SPF50+. הסדרה מאופיינת במתן הגנה רחבה מפני השמש עם מספר המסננים נמוך ביותר. ליתרון זה חשיבות גבוהה, הואיל ומסנני קרינה עשויים לגרום לרגישויות שונות בעור. המוצרים מכילים גם פרה-טוקופריל שהינו אנטי אוסקידנט עוצמתי המגן מפני רדיקלים חופשיים. בנוסף, מכילים המוצרים גם את המים טרמליים של אוון, בעלי תכונות מרגיעות ונוגדות גירויים בעור.

אוון קרם הגנה

ניסיתי את קרם ההגנה של אוון. הוא נעים למגע ונספג היטב גם בעור הפנים. בשל היותו מקדם הגנה מאוד חזק SPF50+, הוא מספק עבורי הגנה ליום שלם.

ניכר שהמוצרים של Avene עדינים ומעולים לעור פנים רגיש כשלי.

  • המוצרים התקבלו לסקירה.

עוד מהבלוג של לילך

תגובות

טופ 20 - בלוגים