הבלוג של לילך

אמא טבע

בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא. בקרו אותנו בדף הפייסבוק "אמא טבע" תמצאו אותנו גם ב: http://www.findthewoman.co.il ניתן ליצור קשר במייל (מחקו הרווח שלפני ה@)- cherchezlaf @gmail.com

עדכונים:

פוסטים: 381

החל מדצמבר 2013

חברת “ספרק טויס”, המתמחה בפיתוח צעצועים אינטראקטיביים משיקה לחג הפסח צעצועים חדשים ועשירים בתכנים לימודיים ובהפעלות מהנות!

פעלולון הגה ההפתעות

“ספרק טויס” משיקה את “הגה ההפתעות”: פעלולון אינטראקטיבי וצבעוני בצורת הגה, המציע לפעוט משחק עשיר בהפעלות ובהפתעות מהנות, ו”על הדרך” מלמד מגוון רחב של מושגים כמו צורות, צבעים, בעלי חיים, כלי תחבורה, כיוונים ושירים. הפעלולון מפתח גם מיומנויות חשובות של מוטוריקה עדינה והבנת הקשר בין סיבה ותוצאה.

הגה ההפתעות. צילום: יח"צ.

הגה ההפתעות. צילום: יח”צ.

ההגה כולל מסך המציג תמונות בנושאים שונים, כמו צורות וצבעים, בעלי חיים חיות חווה וחיות פרא, כלי תחבורה ופירות, וכן לחצנים וכפתורי הפעלה מיוחדים. באמצעות הזזת “ידית הילוכים” אפשר להחליף את התמונה על המסך, ואז – להפעיל את הלחצן “משחקים ולומדים” ולשמוע את שמות הדמויות והעצמים שבתמונות, כולל תיאורים משעשעים שלהם והקולות שהם משמיעים.

ההגה כולל גם שני לחצנים המורים על “כיוון הנסיעה”: “פנה ימינה” או “פנה שמאלה”, ולחצן “שירים”, המשמיע 5 שירי ילדים קלאסיים אהובים, ביניהם: “בין הרים ובין סלעים”, “מאחורי ההר 1-2-3″, “אני עומדת במעגל” ועוד. בהגה מתג הפעלה ובחירה בין 2 עוצמות קול. מתאים לפעוטות מגיל 12 חודשים. מחיר: 130 ₪.

שולחן פעילות

“ספרק טויס” משיקה לפעוטות “שולחן פעילות”: צעצוע המעוצב כשולחן ומותאם לגודלו של הפעוט, עשיר בהפעלות מרתקות ובתכנים לימודיים, המלמד את הילד מגוון של נושאים: כלי נגינה, בעלי חיים, מספרים, צורות, צבעים, כלי תחבורה, כיוונים ושירים. הילד יכול לשבת או לעמוד בכל אחד מצדי השולחן ולשחק וללמוד בכל פעם נושא אחר.

שולחן פעילות. צילום: יח"צ.

שולחן פעילות. צילום: יח”צ.

השולחן מכיל: ספר – ובו תמונות במגוון נושאים: כלי תחבורה, בעלי חיים, צורות וצבעים. הספר עשוי מדפי פלסטיק קשיחים נוחים לדפדוף. לחיצה על הכפתור בעמוד תשמיע תיאור של הדמות או העצם שבתמונה; טלפון – המלמד את המספרים. הטלפון כולל לחצנים עם ספרות, שלחיצה עליהן תשמיע את שמותיהן.

הטלפון משמיע גם משפטים הקשורים לאינטראקציות שונות כמו: “בואו נתקשר לסבא” ועוד; מתחם נגינה – הכולל קלידים וכפתורים להכרת כלי נגינה ותווים ראשונים, וגם 10 שירי ילדים קלאסיים. השולחן מכיל 5 קלידים: דו, רה, מי, פה וסול, המשמיעים צלילים כאשר לוחצים עליהם. כפתור מיוחד מאפשר להחליף בין הצלילים של כלי נגינה שונים: פסנתר, סקסופון וכינור. במרכז השולחן ישנו גם לחצן בצורת תוף. בשולחן גם כלי נגינה נשלפים למשחק;  משחק הגה –  המלמד כיוונים. ההגה משמיע קולות של מכונית ומשפטים חביבים המדמים נהיגה. בהגה משולבים ידית הילוכים ומתג איתות, המשמיעים משפטים כמו: “פנה שמאלה”, “פנה ימינה”, “אחורה” ועוד.

שולחן הפעילות החכם מסייע להתפתחות הפעוט בתחומים רבים בדרך של משחק ותוך הנאה מרובה: הן בלימוד מושגים בנושאים שונים והן בפיתוח מיומנויות חשובות, כגון פיתוח החושים (ראייה, שמיעה, מישוש), מוטוריקה גסה ועדינה, הבנת הקשר בין סיבה לתוצאה, חשיבה ועוד. השולחן כולל מתג הפעלה ואפשרות בחירה בין 2 עוצמות קול. מתאים לפעוטות מגיל 12 חודשים. מחיר: 239 ₪.

לפטופ 50 פעולות

“ספרק טויס” משיקה לראשונה – “לפטופ – 50 פעולות”: מערכת לימוד מקיפה בעיצוב של לפטופ אמיתי. הלפטופ כולל מסך ומקלדת ידידותית ונוחה לשימוש, והוא מכיל 50 הפעלות שונות ללימוד ומשחק במגוון רב של נושאים. כל נושא כולל בתוכו תתי נושאים ברמות שונות – כך שאפשר להתאים את הנושא הנלמד לגילו של הילד ולרמת הידע שלו.

לפטופ 50 פעולות. צילום: יח"צ.

לפטופ 50 פעולות. צילום: יח”צ.

בין הנושאים ותתי הנושאים:

  • אותיות: זיהוי, אופן הכתיבה, דפוס וכתיב ועוד.
  • מילים ושפה: הכרת מילים, איות, בניית מילה ממחסן אותיות, התאמה בין תמונה למילה ועוד.
  • מספרים: זיהוי מספרים אופן הכתיבה; סדר המספרים ועוד.
  • חשבון: גדול או קטן, זוגי ואי-זוגי, חיבור, חיסור, כפל, חילוק, השלמת איבר חסר במשוואה פשוטה ועוד.
  • מוזיקה: היכרות עם תווי הנגינה, זיהוי תווים לפי צליל, משחקי תווים ושירים ועוד.
  • משחקי חשיבה: זיהוי צורות בתוך צורה מורכבת, השלימו את הצורה, חלליות, מבוך ועוד.
  • לימוד הקלדה עיוורת: שימוש באצבעות הנכונות לכל מקש.
  • זיכרון ופיתוח החשיבה: משחקי זיכרון בנושאי מספרים ואותיות ועוד.

1

הצעצוע החדש של “ספרק טויס” מאפשר לילד לחוות לפטופ ממש כמו “הגדולים”: להכיר וללמוד את השימוש במקלדת, וללמוד בדרך של משחק אינטראקטיבי ומהנה מגוון רחב של נושאי לימוד. חוויית הלימוד כוללת קבלת משובים על הפעולות, ושילוב של משחקים משעשעים. הלפטופ עשוי מפלסטיק איכותי וחזק ואפשר לקחת אותו לנסיעות וטיולים – לתעסוקה מעולה ברכב ובכלל. מתאים לילדים מגיל 3. מחיר: 240 ש”ח.

להשיג ברשתות וחנויות צעצועים מובחרות ברחבי הארץ.

עוד מהבלוג של לילך

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה