הבלוג של לילך

אמא טבע

בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא. בקרו אותנו בדף הפייסבוק "אמא טבע" תמצאו אותנו גם ב: http://www.findthewoman.co.il ניתן ליצור קשר במייל (מחקו הרווח שלפני ה@)- cherchezlaf @gmail.com

עדכונים:

פוסטים: 375

החל מדצמבר 2013

סיור ייחודי בגן הבוטני לרגל יום האשה הבינלאומי

הידעתן שיש צמחים המחזקים נשים? ומה הקשר בין איברי הרבייה של הצמחים לזה של האדם? לרגל יום האישה הבינלאומי שיצויין בחמישי 8.3.2018 מזמין אתכן/ם הגן הבוטני בגבעת רם בירושלים לסיור מיוחד ואחר בחלקת צמחי התבלין והמרפא ובחלקות אסיה והים התיכון.

בסיור ילמדו המשתתפים ויכירו צמחים כמו שיח אברהם- צמח מרפא מוכר ברפואת נשים בעיקר לאיזון הורמונלי, מרווה- שמשמשת להתמודדות עם תסמיני גיל המעבר, קלנדולה יעילה בהרגעת העור, צמח התפוח בעל אנרגיות משחררות ומעודדות ועוד החשובים מאד לבריאות האשה וכאלה שעזרו וחיזקו נשים לאורך ההיסטוריה. עוד ילמדו המשתתפים על איברי ותהליכי  הרבייה של הצמחים ומה השוני בינם לבין אלו של האדם. כמו כן יראו המשתתפים  צמחים בשלבים שונים בתהליך יצירת הפרי.

פרח התפוח הגדל הגן הבוטני. צילום: צביה אדלר.

פרח התפוח הגדל הגן הבוטני. צילום: צביה אדלר.

הסיור יכלול גם טעימה מצמחים אכילים ששימשו לאורך ההיסטוריה לטיפול בבעיות בריאות של נשים.

הגן הבוטני האוניברסיטאי בגבעת רם, הגדול ביותר בישראל משתרע על שטח של כ-150 דונם בלב ירושלים ונחשב לפנינת טבע בלב העיר. האוסף המגוון של צמחים מכל העולם המצויים בגן הופכים אותו למרכז חינוכי, הדרכה ומחקר לצד אתר תיירותי ותרבות מובהק. בגן אוסף הצמחים החיים הגדול ביותר בישראל ובמזרח התיכון: גדלים בו ותר מ-6,000 מינים וזנים של צמחים שונים מהעולם, המוצגים בשש חלקות גיאוגרפיות (אפריקה הדרומית, אירופה, אמריקה הצפונית, אוסטרליה, דרום-מערב ומרכז אסיה והים התיכון). חלקות הגן מדמות את נופי הצומח של כל אזור ומציגות פריחות מרהיבות לאורך כל השנה. 

קלנדולה הגדלה בגן הבוטני צילום: צביה אדלר.

קלנדולה הגדלה בגן הבוטני צילום: צביה אדלר.

מתי? יום חמישי ה 8.3 בשעה 12:00

מסלול מתאים לעגלות, במקרה של גשם יש להתעדכן לגבי קיום הפעילות באתר הגן או בפייסבוק

כמה? כלול במחיר הכניסה, מנויים חינם

לפרטים נוספים: הגן הבוטני 02-6794012

http://www.botanic.co.il/

עוד מהבלוג של לילך

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה