הבלוג של לילך

אמא טבע

בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".

עדכונים:

פוסטים: 452

החל מדצמבר 2013

בעבר היתה נהוגה “כלכלת מתנות” ואחריה “סחר חליפין”, עכשיו יש לנו כסף. האם הביטקוין יהיה הדבר הבא?

סקרנים להבין איך עובד הכסף החדש “ביטקוין”? צביקה ברגמן, מחברם של עשרות ספרים בנושאי עסקים וכלכלה, מציג את המדריך הישראלי הראשון למטבע הווירטואלי: “ביטקוין”

רבות מדברים על המטבע הווירטואלי החדש “ביטקוין”.

המטבע התחיל עם מספר מוגבל של האקרים ומביני עניין, התגלגל וצבר אוהדים ומתעשרים, ומצד שני רבים אינם מבינים כיצד הוא עובד ונרתעים מלהשתמש בו. המטבע הווירטואלי “ביטקוין” אשר פותח ב-2008 הוא שילוב של רעיון וטכנולוגיה חדשים בעולם הכסף, השונה מהכסף המסורתי שאנו מכירים.

בלוג ספרים

ספרו החדש של הסופר ואיש העסקים צביקה ברגמן “ביטקוין הזדמנות בהתהוות?!” מציג לראשונה מדריך להכרת המטבע החדש והמסקרן. הספר מכיל מידע נרחב על המטבע העתידני – החל מהכרת המושגים בתחום כדי להבין איך המטבע עובד, מהו הרעיון שעמד מאחורי הוגה המטבע, באיזה סוגי עסקאות אפשר להשתמש בו, מהן החוזקות שלו ומהם החסרונות, מהן ההערכות לגבי עתידו, מהי מדיניות השימוש בו במדינות בעולם, מה מעמדו בישראל ועוד.

ביטקוין

קראתי את הספר ושמחתי לגלות שאני (האדם הפשוט והלא טכנולוגי), מצליחה להבין וליהנות מספר כזה. הספר מרתק ופותח שער לעולם הביטקוין.

המטבע הדיגיטלי שערכו עלה תוך שנים ספורות מ-5 סנט ל-4200 דולר, ורק השנה הכפיל את ערכו, משנה את כל כללי המשחק. הגופים המוסדיים חוששים ממנו, היכולת להעביר כל סכום מכל נקודה בעולם לכל נקודה תוך דקות ספורות ובלי להשאיר סימנים, משנה את כל חוקים שהכרנו.

בין שאנחנו מתכוונים לרכוש אותו ובין שלא, אנחנו חייבים להכיר את השחקן החדש בעולם הכספים. המטבע הזה נוגע לכולנו.

הספר כתוב בגובה העיניים בשפה ברורה, בקונספט חדש של עשרת אלפים מילים – מקסימום ידע במינימום מילים, המותאם לתקופתנו.

על מחבר הספר צביקה ברגמן: איש עסקים, סופר, מרצה ומו”ל. כתב והוציא לאור עשרות ספרי עסקים וספרים על שוק ההון, וספריו תורגמו לאנגלית, לסינית ולטייוונית. הופיע פעמים רבות בתוכניות טלוויזיה, רדיו ועיתונות.

מחיר: 85 ₪

להשיג ברשתות הספרים.

עוד מהבלוג של לילך

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה