הבלוג של לילך

אמא טבע

בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".

עדכונים:

פוסטים: 462

החל מדצמבר 2013

איזה שם בחר לו  צביקה ברגמן לספרו, הכי ישיר ומדוייק “להתעשר”.

כבר מימי אברהם אבינו, שהיה אדם עשיר מאוד ורב בנכסים, היה ברור שרוחניות ועושר הולכים יד ביד.

המטרה של אמא טבע היא שיהיה לנו שפע. מגיע לנו לחיות בשפע כלכלי כמו גם בשפע רוחני, תרבותי ובריאותי.

להתעשר

ברגמן טוען כי לכל אחד יש שתי הזדמנויות להתעשר לאורך חייו בשוק ההון ובשוק הנדל”ן. רוב העושר הגדול שנצבר שלא מעבודה נצבר בצורה הזו. מיעוט העשירים ביחס לאוכלוסייה מסביר את מחסור הידע הגדול של הציבור לצבור את העושר הזה. רובם סבורים שמדובר במזל.

 הספר “להתעשר” פותח לראשונה צוהר לדרך האמיתית אל העושר שכל אחד יכול ללמוד וליישם. דע כי רוב העשירים לא נולדו עשירים

לכל אחד יש הזדמנות להרוויח הון במהלך חייו הבוגרים. לנתב את הכסף ולצאת לחופש כלכלי. מדהים שרוב בני האדם עוברים ליד ההזדמנויות הללו, אינם מבחינים בהן, אבל מתפתים להשקיע בצורה לא נבונה ולאבד את ההזדמנות.

הספר מסביר בגובה העיניים ובמילים פשוטות וברורות מתי נכון לקנות נדל”ן וניירות ערך ומתי למכור אותם; כיצד ללמוד על המצב הכלכלי כדי לזהות את מגמות השוק, ובעזרת אילו מקורות (עיתונות, פרסומים של בנק ישראל, החלטות ממשלה ועוד). החוכמה, מסביר ברגמן, היא להבין מה עומד להתרחש בשוק, וכשמגיע הזמן – להיות מוכן לפעולה.

הספר להתעשר

אם אני ואתה למדנו לחסוך מיליון שקלים והשנה היא 2007, כל אחד מאתנו ישקיע אותם בצורה אחרת. הרוב ישקיעו אותם בצורה המסורתית ובשנת 2017 יקבל מיליון ומאה אלף שקלים. למי שיש את הידע הטמון בין דפי ספר זה יהיו 2 מיליון שקלים בתום התקופה. אותו סכום, אותה נקודת התחלה, אותם זמנים – אבל תוצאות שונות לחלוטין!

ההזדמנויות הגדולות באמת המשנות את כללי המשחק בחייך הכלכליים, כמו ההשקעה בשוק הנדל”ן ובשוק ההון, מצומצמות לפעמיים בחיים של כל אדם, מסביר צביקה ברגמן בספרו החדש. שכן הטיימינג הנכון שבו נוצרים התנאים המתאימים להשקעה הם רגעים נדירים שקורים אחת ל-10 עד 20 שנה. לאדם הבוגר שתי הזדמנויות כאלה בחייו אחרי שלמד את השיטה. כל מה שצריך זה להבין את התמונה הגדולה של מחזורי החיים בשוק ההון ובנדל”ן, להבין היכן אנו ניצבים כעת בתמונה הזו, ומתי העת לקנות ולמכור. זו כל התורה על רגל אחת וכל אחד יכול ללמוד אותה.

כלי חשוב נוסף שעליו מרחיב צביקה בספרו הוא החיסכון, שהוא הבסיס להתעשרות. צביקה מסביר כי צבירת כסף לאורך השנים ושימוש נכון בכסף בזמן הנכון, הוא זה שמאפשר לצבור את ההון הגדול שמביא להתעשרות.

הספר כתוב בקונספט חדש של עשרת אלפים מילים – מקסימום ידע במינימום מילים. מותאם לתקופתנו שבה כולם רוצים לדעת הכול מהר ובתמציתיות. מתנה נפלאה בעיניי לבר מצווה וגם ליום הולדת לאיש יקר.

צביקה ברגמן הוא איש עסקים, סופר, מרצה ומו”ל. כתב והוציא לאור עשרות ספרי עסקים ושוק ההון שתורגמו לאנגלית, לסינית ולטאייוונית. הופיע פעמים רבות בתוכניות טלוויזיה, רדיו ועיתונות.

מחיר הספר: 85 ₪

להשיג ברשתות הספרים.

עוד מהבלוג של לילך

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה