הבלוג של לילך

אמא טבע

בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא. בקרו אותנו בדף הפייסבוק "אמא טבע" תמצאו אותנו גם ב: http://www.findthewoman.co.il ניתן ליצור קשר במייל (מחקו הרווח שלפני ה@)- cherchezlaf @gmail.com

עדכונים:

פוסטים: 374

החל מדצמבר 2013

בנוגע לילדים, אני מאמינה ששיחה על תזונה צריכה לבוא ממקום מאוד רגיש, בעיקר אם הילד כבר סובל מדימוי עצמי נמוך הסובב סביב המשקל שלו. השיחה צריכה להיות “זה בריא לנו, כמשפחה”, כמשפחה אנחנו בוחרים להזמין משלוחי ירקות אורגניים, כמשפחה אנחנו בוחרים להתפנק עם שייק ספירולינה ופירות העונה ולא עם חטיפים.

דיאטנית ילדים

בדקתי את הערכה שפיתחה יעל חן רביע, דיאטנית בעלת שם בתחום ילדים.

מקריאה עמיקה פנימה, גיליתי שיעל נוגעת ברגישות בכל הנושא, נותנת אפשרות לפתח שיחה מתאימה בין ההורים לילדים וגם מאפשרת לילד לבדוק את עצמו “האם אני רעב, או משועמם? עד כמה אני רעב?”.

מילון התאבון

לדברי יעל חן-רביע, מגיל צעיר ילדים בעידן השפע מתרחקים מהחיבור וההקשבה לגוף ולתחושותיו. “פרסומות מפתות, אריזות מזון מושכות, מנות מוגדלות, חומרים משפרי טעם ועוד, ולצידם אידיאל הרזון הלא הגיוני, כל אלה עלולים לשבש את החיבור לתחושות הפנימיות ולגוף ולהשפיע על איכות המזון וכמותו”. “העיסוק המוגזם שלנו כמבוגרים בדיאטות שונות ומשונות והעיסוק במשקל הגוף מחלחל לילדינו שאופן שאינו מיטיב עמם, ומילון התיאבון נותן מענה להתייחסות ממקום של התבוננות פנימית לעומת התעסקות חיצונית”, מסבירה יעל. “אני מאמינה בערך המניעתי של ‘מילון התיאבון’ בהקשר לתזונת המשפחה ובחרתי לשלב את נושא האכילה במצבים בהם אוכלים לאו דווקא מתוך תחושת רעב. אימהות שחוו על בשרתן כילדות או נשים מבוגרות התמודדות עם הנושא ורוצות להעביר לילדיהן מסרים חיוביים, מוצאות ערך רב ברעיון ובתכנים של מילון התיאבון ואני שמחה על כך”.

פעילות לילדים

“מילון התיאבון” מיועד להורים וילדים, ומספק כלי עזר לאנשי מקצוע, דיאטנים ומטפלים בתחום האכילה הנכונה לילדים.

הערכה צבעונית ומלאה בחוויות, משחקים וחוויות. מתאימה לגילאי גן חובה ובית הספר היסודי (5-10) וקיבלה את המלצת מכון אדלר. בהמשך תושק פעילות של ‘מועדון מילון התיאבון’, שתכלול הדרכות להורים ופעילויות חווייתיות להורים וילדים בנושא בכל הארץ.

מחיר מומלץ לצרכן: 49 שקלים לערכת עבודה + מגנטים (לא כולל דמי משלוח).

לפרטים נוספים ולרכישת הערכה: http://www.yaelchenrabih.com/milon-hateavon

עוד מהבלוג של לילך

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה