הבלוג של לילך

אמא טבע

בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".

עדכונים:

פוסטים: 466

החל מדצמבר 2013

מה אני בתור אמא בודקת כשאני מגיעה לבחור טיטול: שיהיה נוח לתינוק, נעים, סופג היטב (כי אפילו לאמא הכי טבעית בעולם, לא מתחשק לקבל את כל הטבע הזה בדליפה פתאומית על החולצה שלה), ונוח לתנועה (בעיקר עבור תינוקות גדולים יותר).

Life BABYS משיקה את הדור הבא של החיתולים: חיתול בעל הגנה משולשת מנזילות
Life BABYS DRY PROTECT עם טכנולוגיית ANTI-LEAK

שלוש שנים לאחר שהביאו למהפכה בשוק החיתולים משיקים במותג לייף את הדור החדש של החיתולים עם חיתול בעל הגנה משלושת מנזילות: Life Baby’s Dry Protect עם טכנולוגיית Anti-Leak.

חיתולים חדשים לייף בייביז, מחיר 34.90שח, צילום יחצ סופר-פארם

החיתולים החדשים פותחו במשך שנה וחצי במעבדות חברת אונטקס, יצרנית החיתולים השנייה בגדולה באירופה, בשיתוף לייף והם היחידים בישראל עם מגני נזילות ב-3 אזורים: גב, בטן וצדי החיתול. לחיתולים טכנולוגיית ספיגה חדשה Quick Absorption לספיגה מהירה ואחידה של נוזלים והם בעלי סרט הדבקה קדמי חזק במיוחד המסייע במניעת פתיחת החיתול על ידי התינוק בעת השימוש.

נושא הספיגה והנזילות הוא המשמעותי ביותר עבור ההורים הישראלים בבחירת חיתול ועל כך ניתן הדגש בפיתוח החיתול החדש. בנוסף למאות הורים שהתנסו בחיתול טרום השקתו, הוא נבחן במעבדות בינלאומיות (SGS) אשר מהוות את  האוטוריטה המקצועית ביותר בעולם לבדיקת ביצועי חיתולים. מעבדות אלו סיווגו את החיתול ברמה ובציונים גבוהים מאד.

נקודות הצטיינות

  • מגני נזילות ב-3 אזורים: גב, בטן וצדי החיתול להגנה מלאה מנזילות ומתן תחושת יובש כל היום והלילה.
  • טכנולוגיית Quick Absorption לספיגה מהירה ואחידה של נוזלים.
  • סרט הדבקה קדמי חזק במיוחד המסייע במניעת פתיחת החיתול על ידי התינוק.
  • חיתול אלסטי ונמתח במיוחד לתנועה, עצמאות וגמישות מלאה.

תינוק

 

דבר הבלוגרית

בדקתי את החיתולים דריי פרוטקט מבית לייף בייביז. מדובר בחיתולים בעלי הגנה משולמת ששרדו יפה את הלילה הסוער שעבר על האחיינית שלי. הרפידה הפנימית של החיתול נעימה ועדינה לעור והממשק כולו נוח לתזוזה, זחילה והליכה. בנוסף אציין את מחירם הנוח של אריזת החיתולים, למרות היום בין הזולים בתחום, הם ממוקמים גבוה מבחינת האיכות.

מחיר מומלץ לצרכן 34.9 ₪
להשיג במידות: 1, 2, 3, 4, 4+, 5 ו-6.

עוד מהבלוג של לילך

תגובות

טופ 20 - בלוגים