הבלוג של אבא הלך לעבודה

אבא הלך לעבודה

תיאור ציני מלא הומור של חוויית ההורות, חיי המשפחה וחוויות מהיום יום

עדכונים:

פוסטים: 10

החל מדצמבר 2013

כי גם לכם מגיע וגם אתם בני אדם ולא יקרה כלום אם הילדה תישאר שלושה ימים עם סבא וסבתא, זה סבא וסבתא שלה לא אחמדינג’אד. חופשה לבד זה טוב לזוגיות, זה טוב לצאת קצת מהשגרה, זה טוב להשלמת שעות שינה

25/12/2013

כי גם לכם מגיע וגם אתם בני אדם ולא יקרה כלום אם הילדה תישאר שלושה ימים עם סבא וסבתא, זה סבא וסבתא שלה לא אחמדינג’אד.

חופשה לבד זה טוב לזוגיות, זה טוב לצאת קצת מהשגרה, זה טוב להשלמת שעות שינה, היא גם לא תזכור מזה כלום, היא אפילו לא בת שנתיים אמר השטן בכתף שמאל, מנגד המלאך הטוב בכתף ימין קרא כל מיני מחקרים על טראומות לנפש הרכה של הפעוט שהוריו נסעו לשופינג בברצלונה ואיך סבא וסבתא יסתדרו עם קיפול עגלה מסובכת? כזו שלא הייתה בשנות ה-80 וחיתולים רב פעמיים? הרי הם כל כך רגילים לחיתולי בד שצריך לכבס ביד ולהרתיח אותם ולדבר על זה 100 שנה אחרי זה ולחיים יותר קשים, איך הם יתמודדו עם כל הנוחיות שיש היום? היא בטח לא תישן שם בכלל וכל היום תשאל רק עליכם מלמל המלאך. נשמע לכם מוכר? אנחנו כמובן בחרנו בשטן כי ככה אנחנו, מאמינים בצורה קיצונית באסכולה שגורסת – הורה מאושר שווה ילד מאושר, עם בגדים וצעצועים חדשים מברצלונה.

וכך תכננו חופשה בחו”ל בלי הילדה תוך כדי כשאנחנו משתמשים ביום הולדת 30 שלי, סליחה 25 כאמתלה לחופשה בברצלונה ולגיוס הסבא והסבתא לבייביסטר.

שוק בוקריה ברצלונה

שוק בוקריה ברצלונה

התכנונים תכננו חופשה בתחילת ספטמבר והמציאות עם ילדה אפשרה חופשה באמצע אוקטובר אחרי אין ספור ביטולים שנבעו מהסתגלות לגן חדש (באמת מה חשבנו לעצמנו נסיעה בתחילת ספטמבר? סליחה ב 27 לאוגוסט) ומגוון וירוסים שתקפו את כל בני המשפחה כפי שתמיד מביאים איתם תחילת שנה, הסתגלות לגן חדש ותכנון של הורים לצאת לחופשה בלי ילדים, בסוף החלטנו ללכת על זה ויהיה איזה וירוס שיהיה !

למזוודה הגדולה ביותר ולזמן האריזה הארוך ביותר זכתה כמובן הילדה והסבתא זכתה במדריך הפעלה ארוך שכלל טלפון של רופא ורופאה רזרבה, מוקד אחיות, כמה CC אקמולי צריך לתת במקרה חירום וכמה נורפן, בימבה, עגלה לבובה, בצק משחק, חליפות בגדים לגן בכמות שתספיק עד לעלייה לכיתה א’ ובגדי יציאה למקרה שההורים שלי יחלטו לקחת אותה למועדון לילה כך שלי לא נותר זמן לארוז בשבילנו ואנחנו נסענו עם מזוודה קטנה שכללה תחתון וחולצה אחת שזה מה שבעלי טוען כל פעם שמספיק לו לכל חופשה.

הטיסה נזכרה להמריא בדיוק בשעה שהילדה נוהגת להתעורר בבוקר ובדיוק בזמן שנתבקשנו לכבות אייפונים, אייפדים ולפ-טופים באנגלית קולקלת של ספרדים ואנחנו נשארנו במתח איך עבר הלילה הראשון של הילדה אצל סבא וסבתא עד הנחיתה. כמובן שהילדה ישנה כל הלילה התעוררה בקושי בשמונה וחצי, לא שאלה עלינו בכלל וככה זה נשאר כל החופשה.

ביום הראשון לחופשה שלנו סבא בא לאסוף את הילדה מהגן עם בית לחצר מתנה, אני מגיעה לאסוף אותה עם אופל קורסה מקרטעת, ביום השני ביציאה מהגן הילדה קיבלה מטבח חדש לנכס, יותר יפה ומשוכלל ממה שיש לנו בבית וביום השלישי היחידת דיור הייתה מוכנה לאכלוס ונוצר צורך בדיירים בצורת בובות חדשות. לאחר החופשה הילדה חזרה אלינו בעלת נדל”ן ושבאנו לאסוף אותה מה שהכי עניין אותה זה להראות לנו את המתנות שקבלה מסבא, בכל זאת זה הישג להגיע לבית במדינת ישראל.

עלינו מנגד עברה חופשה של רגשות אשמה שהתבטאה בעיקר בקנייה מופרזת של מתנות לילדה, במקום להצטלם עם מסי בקאמפ נואו, שיח נפוץ בנינו היה “או הנה חנות הדגל של הלו קיטי, אז מה עם כל פריט פה כולל עט מתחיל ב-10 אירו ? הילדה חייבת את זה וגם לא נמצא פה עוד שום חנות לילדים כי האירופאים האנטישמים ימח שמם לא עושים ילדים, או הנה זארה הנה מנגו הנה זארה עודפים”.

בסופו של דבר לטיסה חזרה הגענו עם מטען חורג שנבע ממתנות שנקנו לילדה אבל “האירופאים האנטישמיים” ויתרו לנו, לא נרשמה שום דרמה גדולה שאספנו את הילדה לאחר הנחיתה והחוויה גם לא הותירה עליה רושם רב לאחר מכן – אחד אפס לשטן.

גילוי נאות ואף מביך – כותבת מאמר זה לא הספיקה להיכנס לאף אחד ממיליוני הסניפים של זארה ומנגו בברצלונה ואף לא רכשה בהם דבר ולא חצי דבר.

עוד מהבלוג של אבא הלך לעבודה

תצוגה מקדימה

הריון שני: תסתדרי למי איכפת

הבחילה אמרה תנוחי, הילדה אמרה: זה החופש הגדול בא לי ללכת לים ואבא אמר אני בעבודה זה הריון שני תסתדרי, למי איכפת. כן אני בהריון, הריון שני, בדיקות דם כל שני וחמישי? למה זה טוב? מספיק סקירה אחת, רופא פרטי היי היי שהוא ראש מחלקת...

תצוגה מקדימה

מפגשים מהסוג השלישי - ביקורי חברים של הילדים אחרי הצהריים

"אז נבוא אליך בשבע וחצי בערב מייד אחרי הצהרון ואחרי שאני יאסוף את האחים שלה בני ה -10 מהחוג קראטה, הם חייבים קראטה כדי לפרוק את האגרסיות שלהם לא מפריע לך שכולנו נבוא נכון?" בטח אמרתי, מאד נוח לי בשבע וחצי שזה כבר סוף היום אצלי...

תצוגה מקדימה

הריפלוקס שלנו

"ריפלוקס הוא תנועה של תכולה מהקיבה בחזרה לוושט (צינור המזון). פעולה הפוכה זו יכולה לגרום לצרבות, הקאות וכאבים. כמו-כן, עלול הדבר לגרום לקשיי-נשימה, שיעול, החמרת אסטמה וצרידות. התופעה נפוצה יחסית בקרב ילדים ומבוגרים...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה