הבלוג של lilabenharush

לאן נושבת הרוח

מפיקת פסטיבלים והופעות מוזיקליות, יחצ"נית . עורכת וכותבת ניוזלטר לענייני מודעות והתפתחות אמנית עוסקת בצילום, ציור, עבודה ממוחשבת וטכניקות מעורבות. https://www.etsy.com/il-en/shop/LilaBenharush בעלת רקע אקדמאי בפסיכולוגיה ויוצרת כמעט... +עוד

מפיקת פסטיבלים והופעות מוזיקליות, יחצ"נית . עורכת וכותבת ניוזלטר לענייני מודעות והתפתחות אמנית עוסקת בצילום, ציור, עבודה ממוחשבת וטכניקות מעורבות. https://www.etsy.com/il-en/shop/LilaBenharush בעלת רקע אקדמאי בפסיכולוגיה ויוצרת כמעט בכל תחום בחיי.

עדכונים:

פוסטים: 42

החל מאפריל 2012

כמעט לכל אחד יש את ” התפקידים” האלו שהוא יותר לוקח בחיים ” ומגדרים ” אותו ככה גם האמת יותר נוח לסביבה להתמודד איתו אפשר מיד לדעת לאיזו ” תבנית\ מגירה להכניס אותו ” ככה לכולם יותר קל , גם לנו.

03/04/2012

להיות גם ,רכה מכילה וסבלנית  וגם לפעמים להתפוצץ בחוסר סבלנות ,  להיות גם מובילה וגם מובלת , להיות גם יצרתית ומעניינת וגם משעממת להיות גם וגם …כמה שזה נשמע פשוט , זה די מורכב.


כמעט לכל אחד יש את ” התפקידים” האלו שהוא יותר  לוקח בחיים  ” ומגדרים ” אותו ככה גם האמת יותר נוח לסביבה להתמודד איתו אפשר מיד לדעת לאיזו ” תבנית\ מגירה להכניס אותו ” ככה לכולם יותר קל , גם לנו.
© Lila Benharush

השילובים האלו היכולת לדלג ממקום אחד לשני במעברים קלילים  ונעימים היו לפחות בשבילי , חלק מהחיים מאוד לא קלים , אם הייתי נכנסת לתחום חדש הייתי שקועה רק  בו בטוטאליות ולפעמים גם מזניחה את השאר , במשך השנים ועם קצת ( טוב , עם הרבה ) עבודת מודעות למדתי קצת לטשטש את הקצוות לצאת מחשיבת ה”שחור – לבן ” והטוטאליות שמתלווה אליה עד הסוף.


הרבה מאיתנו בחברה לוקחים תפקיד אחד , תפקיד שהוא ” הראשי ” והמכלול סביבו קצת פחות מובלט , גם לחברה זה יותר נוח וגם כי לכל אחד מאיתנו יותר נוח להצמד לדמות אחת לתפקיד  הראשי שלנו.

השילוב בין כל הדמויות ובין כל החלקים שבינינו שלפעמים סותרים אחד את השני יכול להיות קצת מבלבל , בלתי צפוי אבל הרבה יותר מרתק והרבה יותר מעניין.


אז תרשו לעצמכם להיות גם וגם וגם וגם ותראו שבסופו של דבר לכל אחד מהחלקים שבכם יש מקום ואפילו הוא יכול להתשלב בנינוחות בחיים.

עוד מהבלוג של lilabenharush

תצוגה מקדימה

לוותר על השליטה , זה להיות בשליטה

זהו אחד הפרדוקסים הכי קשים ככל שאנחנו מתאמצים להיות בשליטה אנחנו יוצרים לעצמנו חוסר שליטה בחיים למה? כי פשוט אי אפשר כי לחיים יש דרך משלהם כי לפעמים  יש דברים שהם נסתרים מענינו ולא נדע מהי הסיבה לעיתים בדיעבד מתגלה לנו...

תגובות

פורסם לפני 8 years
תצוגה מקדימה

"לא נעים לי "

אז כמה פעמים בחיים, עזבו חיים בחודש האחרון עשיתם כל מינ דברים כי " לא נעים לכם " כי אתם  מפחדים ממה שיגידו עליכם , מאיך זה יתפרש ומהפחד שידחו אתכם ? אם תהיו כנים ע ם עצמכם , אני...

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה