הבלוג של lilabenharush

לאן נושבת הרוח

מפיקת פסטיבלים והופעות מוזיקליות, יחצ"נית . עורכת וכותבת ניוזלטר לענייני מודעות והתפתחות אמנית עוסקת בצילום, ציור, עבודה ממוחשבת וטכניקות מעורבות. https://www.etsy.com/il-en/shop/LilaBenharush בעלת רקע אקדמאי בפסיכולוגיה ויוצרת כמעט... +עוד

מפיקת פסטיבלים והופעות מוזיקליות, יחצ"נית . עורכת וכותבת ניוזלטר לענייני מודעות והתפתחות אמנית עוסקת בצילום, ציור, עבודה ממוחשבת וטכניקות מעורבות. https://www.etsy.com/il-en/shop/LilaBenharush בעלת רקע אקדמאי בפסיכולוגיה ויוצרת כמעט בכל תחום בחיי.

עדכונים:

פוסטים: 42

החל מאפריל 2012

זהו אחד הפרדוקסים הכי קשים ככל שאנחנו מתאמצים להיות בשליטה אנחנו יוצרים לעצמנו חוסר שליטה בחיים למה? כי פשוט אי אפשר כי לחיים יש דרך משלהם כי לפעמים יש דברים שהם נסתרים מענינו ולא נדע מהי הסיבה לעיתים בדיעבד מתגלה לנו הסיבה ואז אנחנו אומרים אהה… עכשיו זה ברור לפעמים גם זה לא.

02/04/2012

זהו אחד הפרדוקסים הכי קשים ככל שאנחנו מתאמצים להיות בשליטה אנחנו יוצרים לעצמנו חוסר שליטה בחיים למה? כי פשוט אי אפשר כי לחיים יש דרך משלהם כי לפעמים  יש דברים שהם נסתרים מענינו ולא נדע מהי הסיבה לעיתים בדיעבד מתגלה לנו הסיבה ואז אנחנו אומרים אהה… עכשיו זה ברור לפעמים גם זה לא.

© LILA

ולמה כל כך חשוב לנו להיות בשליטה לדעת כל הזמן מה קורה ואיך? זה רק  הפחד לאבד מה לאבד כמעט הכול אנחנו מפחדים לאבד מקום עבודה וכן נכנעים ללחצי הממונים , מפחדים לאבד בן או בת זוג ומצמצמים את החופש האישי אחד של השני , אנחנו מפחדים שמישהו אחר יהיה טוב יותר מאיתנו וזה מאוד מעייף  ומביא איתו לא מעט חרדות שהולכות ומגדילות נוכחות תחשבו יש חרדות לאנשים בכל תחום ובכל מקום בעולם המערבי.

והאמת החרדות לא יעזרו הן רק מעשירות את חברות התרופות כי אלו החיים אנשים נכנסים לחיים שלנו אנשים יוצאים מהחיים שלנו , היום אתה בוחר לאהוב מישהו שלא בוודאות יהיה שם מחר , אתמול הבית הזה היה שלך מחר תמכור אותו והוא יהיה של מישהו אחר הכול זז הכול כל הזמן משתנה החיים הם שינוי אחד מתמשך אז אולי כדי להבין שהשינויים הם הדבר הכי קבוע שיש בחיים ולא אי אפשר להסביר למה זה ככה , ככה זה! וככה לפעמים זה כן תשובה.

כל כך הרבה הסברים …כל כך הרבה דתות זרמים ומורים רוחניים אלפי תיאוריות מדעיות אולי אנחנו יודעים כבר איך להשיט חללית באוויר אולי למדנו איך לייצר אנרגיה שתניע אותנו ממקום למקום אך עדיין לא ברור לאף אחד בוודאות מאיפה באנו ולאן אנחנו הולכים …זהו הקסם בחיים פשוט לחיות בתוך המסתורין.

עוד מהבלוג של lilabenharush

Thumbnail

"לא נעים לי "

אז כמה פעמים בחיים, עזבו חיים בחודש האחרון עשיתם כל מינ דברים כי " לא נעים לכם " כי אתם  מפחדים ממה שיגידו עליכם , מאיך זה יתפרש ומהפחד שידחו אתכם ? אם תהיו כנים ע ם עצמכם , אני...

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....