הבלוג של לימור דביר נומרולוגית

ligdol42

עדכונים:

פוסטים: 4

החל ממאי 2014

יום ההולדת של ילדינו הוא יום שמח, יום של חג ומתנות, אבל תאריך יום ההולדת לא מציין רק מתי הילדים גדלים בשנה, אלא גם מצביע על האופי שלהם ואפילו במידה מסוימת על גורלם.

תאריך יום ההולדת משמש בנומרולוגיה כלי מרכזי להערכת האישיות ותכונות האופי של כל ילד וכל אדם. למה הילדים מתנהגים כמו שהם מתנהגים? מה היעוד של ילדינו בחיים? על שאלות אלו ורבות אחרות הנומרולוגיה עשויה לענות בצורה מדויקת להפליא.

זה די מסובך לתפוס שלכל המספרים בתאריך הלידה של ילדינו ושלנו יש השפעה עלינו ושלכל האותיות בשמנו יש משמעות שאפשר לפענח.

גם לי זה נראה בהתחלה לא הגיוני אבל הנושא ריתק אותי, ולכן התחלתי ללמוד אותו לעומק על מנת להבין כיצד זה יתכן. גיליתי שתורת הנומרולוגיה הוא תחום מורכב למדי, שקיים כבר אלפי שנים.

הרעיון הבסיסי העומד מאחורי תורה זו הוא מרתק לדעת שיש התאמה ממופלאה בין מספרי תאריך הלידה ואותיות השם לבין תכונות האופי של ילדינו ושלנו וכן גם ההתנהלות בחיים.

עוד מהבלוג של לימור דביר נומרולוגית

איך יוצרים ילדים מאושרים ?

גידול וחינוך ילדים היא משימה לא פשוטה הדורשת מההורים סבלנות, הבנה, יכולת אלתור ורגישות רבה. כל שיטות החינוך המקובלות כיום נופלות בזו אחר זו מהסיבה הפשוטה שלא מבינים את הצרכים של הילד, כל ילד הוא מיוחד בעל צרכים מיוחדים...

תגובות

פורסם לפני 6 years

אופי הילד והשפעת האות הדומיננטית בשמו

כל אות בשם משפיעה על אופי הילד. ויחד עם זאת בכל שם יש אות דומיננטית שמשפיעה חזק יותר משאר האותיות, וצריך לתת לה יחס ותשומת לב מיוחדים כשרוצים לפרש את אופי הילד והצרכים שלו עפ"י השם. להלן מס' כללים שקובעים מהי האות...

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה