הבלוג של לימור דביר נומרולוגית

ligdol42

עדכונים:

פוסטים: 4

החל ממאי 2014

גידול וחינוך ילדים היא משימה לא פשוטה הדורשת מההורים סבלנות, הבנה, יכולת אלתור ורגישות רבה.

כל שיטות החינוך המקובלות כיום נופלות בזו אחר זו מהסיבה הפשוטה שלא מבינים את הצרכים של הילד, כל ילד הוא מיוחד בעל צרכים מיוחדים שמתאימים רק לו.

חינוך אמיתי ונכון שמתחשב בצרכים של הילד יכול למצות את הפוטנציאל האדיר שטמון בילד ולעשות אותו מאושר.

הנומרולוגיה עוזרת להכיר את הילד מרגע לידתו ועד התבגרותו. לפי צירוף המספרים המרכיבים את תאריך לידתו ולפי צירוף האותיות המרכיבות את שמו, ניתן לדעת על דרך חשיבתו, רגשותיו, התנהגותו, כישרונותיו, וכיצד הוא יוכל להביא אותן לידי ביטוי.

באמצעות הנומרולוגיה נוכל להכיר את היכולות הייחודיות של כל ילד, נוכל ללמוד את הקשיים והמגבלות איתם הוא צריך להתמודד במהלך שנות ילדותו וכיצד הם ישפיעו על אורח חייו הבוגרים.

הנומרולוגיה עוזרת להורים להבין מה יכול לעקב או להכשיל את הילד, ומה יכול לעודד ולחזק אותו כדי שיוכל להתגבר בקלות על קשיים ומכשולים אלו. עפ”י הנומרולוגיה של הילד ניתן להכיר את הילד כפי שהוא באמת ולא כפי שהיינו רוצים שיהיה. נוכל לדעת כיצד לתמוך, לעודד ולתת לו כלים לפי יכולתו האישית, צרכיו ורצונותיו כדי שיתפתח ויהנה מהדרך הייחודית לו.

עוד מהבלוג של לימור דביר נומרולוגית

אופי הילד והשפעת האות הדומיננטית בשמו

כל אות בשם משפיעה על אופי הילד. ויחד עם זאת בכל שם יש אות דומיננטית שמשפיעה חזק יותר משאר האותיות, וצריך לתת לה יחס ותשומת לב מיוחדים כשרוצים לפרש את אופי הילד והצרכים שלו עפ"י השם. להלן מס' כללים שקובעים מהי האות...

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 6 years

מהי נומרולוגיה?

יום ההולדת של ילדינו הוא יום שמח, יום של חג ומתנות, אבל תאריך יום ההולדת לא מציין רק מתי הילדים גדלים בשנה, אלא גם מצביע על האופי שלהם ואפילו במידה מסוימת על גורלם. תאריך יום ההולדת משמש בנומרולוגיה כלי מרכזי להערכת...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה