הבלוג של לימור דביר נומרולוגית

ligdol42

עדכונים:

פוסטים: 4

החל ממאי 2014

כל אות בשם משפיעה על אופי הילד. ויחד עם זאת בכל שם יש אות דומיננטית שמשפיעה חזק יותר משאר האותיות, וצריך לתת לה יחס ותשומת לב מיוחדים כשרוצים לפרש את אופי הילד והצרכים שלו עפ”י השם.

להלן מס’ כללים שקובעים מהי האות הדומיננטית בשם הילד:

1. האות הראשונה בשם הילד.

2. כאשר האות מופיעה בשם הילד וגם בשמות הוריו, או לפחות אחד מהם.

3. כאשר האות נמצאת פעמיים או יותר בשם הילד.

4. כאשר מופיעה בשם הילד אות סופית (ם,ף,ץ,ן,ך)

לדוגמא:

שם הילד- ארז    שם הוריו- אורית ואמנון

האות א’ היא האות הראשונה בשם הילד ובנוסף, נמצאת גם בשם הילד וגם בשמות הוריו. לכן כאשר באים לפענח את אופי הילד ואת צרכיו עפ”י השם, נתייחס לאות א’ יותר וההשפעה של האות א’ תהיה חזקה ומשפיעה. השפעה זו מתחזקת כאשר גם אחד המספרים החשובים של הילד הנובעים מתאריך הלידה שלו הם המספר 1. (בגימטרייה א = 1)

בדוגמה שלפנינו האות א’ בשם הילד מייצגת ילד יצירתי, בעל ראייה רחבה, אוהב לעזור, אמיץ בדעותיו, בעל יוזמה, מעוף והחלטיות. הוריו של הילד חייבים לתת לו חופש במידת האפשר (לא להגביל אותו), אחרת הוא יתפרץ וישתולל, עד שימצא את מרחב הפעולה שלו.

לכל אות ולכל מספר בנומרולוגיה יש פן חיובי ופן שלילי. והבחירה איזה פן יהיה דומיננטי אצל הילד תלויה בילד, בהוריו ובסביבה שגדל בה.

פן חיובי של האות א’: פתיחות, אהבת הזולת, רוחניות ותפיסה אנליטית מדהימה.

פן שלילי של האות א’: אי קבלת משמעת ואחריות, פריצת כל מסגרת והתפרצויות.

עוד מהבלוג של לימור דביר נומרולוגית

איך יוצרים ילדים מאושרים ?

גידול וחינוך ילדים היא משימה לא פשוטה הדורשת מההורים סבלנות, הבנה, יכולת אלתור ורגישות רבה. כל שיטות החינוך המקובלות כיום נופלות בזו אחר זו מהסיבה הפשוטה שלא מבינים את הצרכים של הילד, כל ילד הוא מיוחד בעל צרכים מיוחדים...

תגובות

פורסם לפני 6 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 6 years

מהי נומרולוגיה?

יום ההולדת של ילדינו הוא יום שמח, יום של חג ומתנות, אבל תאריך יום ההולדת לא מציין רק מתי הילדים גדלים בשנה, אלא גם מצביע על האופי שלהם ואפילו במידה מסוימת על גורלם. תאריך יום ההולדת משמש בנומרולוגיה כלי מרכזי להערכת...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה