הבלוג של דנה

ליצ'י תרגומים

עדכונים:

פוסטים: 22

החל ממרץ 2017

תרגומים מאנגלית לעברית נדרשים על ידעי קהלי יעד שונים כמו סטודנטים, עיתונאים, רופאים, חוקרים, בעלי עסקים ועוד.

הסטודנטים הם קהל היעד העיקרי הנדרש לתרגום מאנגלית לעברית. בכל מסלול לימוד אקדמאי נדרשים הסטודנטים לקרוא מאמרים וחומרים רבים בשפה האנגלית. רוב המאמרים הם מאמרים שנכתבו בשפה מקצועית וגם סטודנט שדובר את השפה האנגלית מתקשה להבין את המונחים ואת השפה המקצועית ונזקקים לתרגום המאמרים. קריאת המאמרים בשפה העברית מקלה על הסטודנטים בעת הכנת מטלות שונות ובעיקר לפני המבחנים. כך הם יכולים להבין היטב את תוכן המאמרים ולקרוא קריאה שוטפת ומהירה.

העולם כבר מזמן הפך להיות כפר קטן ועיתונאים רבים נדרשים לדווח על הנעשה ברחבי הגלובוס, גם במקומות רבים שאליהם הם לא מגיעים. קריאה של קטעי עיתונות, חדשות, דעות, ומאמרים מקצועיים הם אחד מכלי העבודה הנפוצים של כל עיתונאי, אך לא כל עיתונאי שולט בשפה האנגלית ברמה גבוהה ויכול להבין היטב את כל התוכן הנאמר בכתבות השונות. לכן תרגום מאמרים וכתבות בעיתון הפכו להיות חלק בלתי נפרד מעבודתו של כל עיתונאי.

אנשי עסקים העוקבים אחרי מכרזים בין לאומיים או מנהלים עסקים חובקי עולם נדרשים לשירותי תרגום כדי להבין היטב את המונחים המקצועיים הכלולים במכרז, להבין היטב את תנאי המכרז ועוד. בנוסף, אנשים רבים הרוצים לנהל תכתובת מקצועית עם גורמים עסקיים ברחבי העולם נעזרים בשירותי תרגום כדי לכתוב מסמכים מקצועיים הכתובים באנגלית ברמה גבוהה ויפה.

רופאים וחוקרים בתחום הרפואה נדרשים לעקוב אחרי מחקרים בינלאומיים או לפרסם פרסומים בביטאונים מקצועיים המתפרסמים ברחבי העולם. הרופאים והחוקרים נעזרים בשירותי תרגום הן כדי להבין היטב את המחקרים המתפרסמים, בעיקר את המונחים המקצועיים, והן כדי לפרסם מחקרים באנגלית יפה, גבוהה ומקצועית.

בחברת “ליצ’י תרגומים” כל התרגומים מאנגלית לעברית ומעברית לאנגלית מתבצעים על ידי מתרגמים מקצועיים, בוגרי לימודי תרגום השולטים היטב ברזי השפה האנגלית, מכירים את כל המונחים המקצועיים ויכולים להעניק לכל אחד מענה מקצועי ברמה גבוהה.

אולי יעניין אותך:

תרגום מערבית לעברית

שירותי תמלול

עוד מהבלוג של דנה

ליצ'י תרגומים– למה חשוב לבחור במתרגמים דוברי שפת אם?

שוק התרגומים בארץ הוא שוק נרחב מאוד. אנשים פרטיים וגם בעלי עסקים עושים שימוש רב בתרגומים לצרכים שונים. כאשר אנחנו זקוקים לשירותי תרגום לעסק שלנו או לעניינים אישיים שיש לנו אנחנו...

תגובות

פורסם לפני 2 years

ליצ'י תרגומים– תרגום מסמכים

החיים יכולים להיות מלחיצים מאוד ומלאים במתחים שונים. כאשר אנחנו רוצים לדאוג לביטחון האישי שלנו ושל בני המשפחה שלנו אחת הדרכים לעשות זאת היא לדאוג שלכל בני המשפחה שלנו יהיה דרכון זר. כאשר אנחנו רוצים להוציא דרכון זר באחת...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 2 years

ליצ'י תרגומים– תרגום על ידי מקצוענים

כאשר אנחנו זקוקים לשירותי תרגום עלינו לפנות לחברת תרגום מקצועית. תרגום המסמכים שלנו על ידי חברת שיודעת לתת שירות של תרגום מקצועי יאפשר לנו ליהנות ממסמך ברמה גבוה יותר שנוכל לעשות...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה