הבלוג של דנה

ליצ'י תרגומים

עדכונים:

פוסטים: 22

עוקבים: 0

החל ממרץ 2017

תמלול הקלטות זוהי פעולה מקצועית של העברת קטעים מוקלטים, וידאו או אודיו, לנייר מודפס. אלו שירותים של העברת תוכן ונתונים ממצב של שמיעה למצב של קריאה. כדי שדפי הנייר יוכלו להעביר במדויק את המסרים ותכנים שנאמרו בעל פה, את האווירה וכל מידע אחר, עליהם להיות ברורים ומדויקים.

 

תמלול הקלטות – איך לבחור חברה העוסקת בתמלול הקלטות?

גורמים רבים נדרשים לשירותי תמלול של הקלטות, אנשי עסקים, מרצים וסטודנטים בעולם האקדמאי, עורכי דין, חוקרים פרטיים, אנשי עסקים, אנשים פרטיים ועוד. כאשר אתם בוחרים חברה העוסקת בתחום התמלול חשוב לבדוק את התחומים שבהם מתמחה החברה.  חלק מהחברות פועלות בכל התחומים וחלק מתמחות בתחומים מסוימים כמו חברות העוסקות בעיקר בתמלול המיועד לבתי המשפט, חברות העוסקות העוסקות בתמלול בתחום העסקי ועוד.

אם אתם זקוקים לתמלול הקלטות לבית המשפט, חשוב לבחור בחברה המחזיקה הסמכה מבית המשפט. כאשר חברת התמלול שבחרתם מקובלת על בתי המשפט, התמלולים שתגישו יהיו מקובלים על בית המשפט ויבטיחו כי כל התמלולים יהיו מדויקים, אותנטיים ונאמנים למקור.

חשוב לבחור חברה מקצועית ובעלת מוניטין המעסיקה עובדים שעברו הכשרה ייעודית בתחום. כאשר אתם יודעים כי הקלטות החשובות נמצאות בידיים טובות, תוכלו להיות שקטים ורגועים באשר לתוצאות התמלול. חשוב להקפיד שהחברה המבצעת את התמלול תקפיד על סודיות.

כמו בכל תחום, גם כאשר אתם מחפשים חברה לביצוע תמלול הקלטות חשוב לבקש המלצות. כדאי לחפש המלצות על חברה מקצועית בין ידידים ועמיתים לעבודה ואפשר להיעזר גם ברשת האינטרנט. אם תעבדו עם חברה מומלצת ובעלת מוניטין, הסיכויים שההקלטות יהיו מדויקות ונאמנות למקור והשירות יהיה אדיב ומהיר יגדלו.

כדאי לבחור חברה המספקת שירותים משלימים כמו שירותי תרגום, שירותי קלדנות ועוד. כאשר תפקידו את כל השירותים בידי חברה אחת, תוכלו לחסוך זמן יקר וגם כסף.

 

אולי יעניין אותך: תרגום לאמהרית

תמלול הקלטות – שירותי תמלול טובים הם ראיה טובה לבית המשפט!

הקלטות רבות עשויות לשמש כראיות וכהוכחות מצוינות לבית המשפט. הבעיה היא שהעומס הרב המוטל על בתי המשפט אינו מאפשר לשופטים להאזין לכל הקלטה והם מעדיפים לקרוא את ההוכחות מהכתב, בקצב שלהם.

באמצעות תמלול של קבצי שמע והעברתם לכתב, יכול בית המשפט להתרשם מכל מה שנאמר בעל פה במהלך הדיון או לאחריו. כדי שהתמלול יהיה מדויק הוא חייב להעביר באופן מדויק כל מסר, כל מילה המשקפים את הנאמר ואת האווירה כולל שתיקות ארוכות, צחוק והערות ביניים.

בחברת “ליצ’י תרגומים”  מבצעים שירותי תמלול מכל הקלטה ובכל שפה. אנו מספקים שירות מקצועי ואדיב, עומדים בלוח הזמנים ומקפידים על סודיות.

לחצו כאן לאתר הבית של החברה

עוד מהבלוג של דנה

ליצ'י תרגומים– למה חשוב לבחור במתרגמים דוברי שפת אם?

שוק התרגומים בארץ הוא שוק נרחב מאוד. אנשים פרטיים וגם בעלי עסקים עושים שימוש רב בתרגומים לצרכים שונים. כאשר אנחנו זקוקים לשירותי תרגום לעסק שלנו או לעניינים אישיים שיש לנו אנחנו...

תגובות

פורסם לפני 1 year

ליצ'י תרגומים– תרגום מסמכים

החיים יכולים להיות מלחיצים מאוד ומלאים במתחים שונים. כאשר אנחנו רוצים לדאוג לביטחון האישי שלנו ושל בני המשפחה שלנו אחת הדרכים לעשות זאת היא לדאוג שלכל בני המשפחה שלנו יהיה דרכון זר. כאשר אנחנו רוצים להוציא דרכון זר באחת...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 1 year

ליצ'י תרגומים– תרגום על ידי מקצוענים

כאשר אנחנו זקוקים לשירותי תרגום עלינו לפנות לחברת תרגום מקצועית. תרגום המסמכים שלנו על ידי חברת שיודעת לתת שירות של תרגום מקצועי יאפשר לנו ליהנות ממסמך ברמה גבוה יותר שנוכל לעשות...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה