הבלוג של ספריית כבר תבור

ד"ש מלילך הספרנית

בואו להכיר את הספרייה הכי יפה בארץ (אולי אני קצת משוחדת). את העשייה, את הצוות ואת האהבה למילה הכתובה ולקהילה שלנו.

עדכונים:

פוסטים: 128

החל ממרץ 2017

שלושה ספרי ילדים מקסימים לראש השנה, כל אחד שונה ומיוחד

24/09/2019

חנויות הספרים עמוסות בספרים ומבצעים, מנסות בדרכן לשכנע את הקהל כי ספרים הם המתנה המושלמת לחגים. אני מסכימה איתם, אין כמו ספר טוב לכל אדם.

נתחיל עם קומיקס מקסים לילדים צעירים “חוצי” יצרה אותו הילה נועם, יצא השנה בהוצאת עם עובד. מספר על ילדה והחתול שלה, שכל היום מסתובב בשכונה ואוסף “דברים מוזרים” יום אחד היא יוצאת להרפתקה לגלות איפה החתול שלה מבלה בלעדיה. מובסס על סיפור כמעט אמיתי על החתול של הילה והמתנות שהוא מביא לה.

עטיפה_-_חוצי(2)

נמשיך עם “מילה וחוטפי החלומות” ספרה החדש של הגר ינאי, גם כן בהוצאת עם עובד. ינאי ידועה בעיקר ב”טרילוגית הלוויתן מבבל” שלה ויש לה קהל מעריצים אצלנו בספריה. הספר הזה מכוון לגילאים צעירים יותר, החל מכיתה ה’ . מילה מקבלת רובוטית אנדרואידית זהה לה בדיוק. מי לא חלם על רובוט שילך במקומו לבית ספר? אך במקום מנוחה היא מוצאת את עצמה בורחת ממדען סיני גאון ומצטרפת לחבורה של ילדי פרא. מומלץ!

עטיפה_-_מילה_וחוטפי_החלומות(2)

המלצה האחרונה היא לאוהבי המדע. לאחרונה יצא ספר מצוין נוסף בסדרה “בואו לגלות!” הפעם הנושא הוא “בואו לגלות! מדע”. בספר ניתן למצוא כמובן המון מידע על “מדע” אך מה שמייחד את הסדרה הזו של הוצאת “דני ספרים” זה שפרט לעובדות ולתמונות יש בסוף גם חידונים. הוא מנוקד ובכתב גדול ויכול להתאים החל מכיתה ב’. עוד בסדרה: דינוזאורים, מערכת השמש, בעלי חיים.

 jz3ybxf73s3r5msp4kr

הספרים כולם זמינים לרכישה בחנויות הספרים השונות וכמובן להשאלה בספרייה שלנו.

עוד מהבלוג של ספריית כבר תבור

תצוגה מקדימה

55 דקות באנטבה/אורה מורג - ככה מלמדים היסטוריה

כשמגיע ספר חדש של אורה מורג לספרייה שלנו תמיד מורגשת תכונה של אי שקט, הילדים חסרי סבלנות, רוצים לדעת מה מקומם בתור, מי לא החזיר את הספר בזמן ובכלל אצל מי הספר נמצא אולי אפשר לסגור איזה העברה קטנה בהסעה לבית הספר ולקצר...

תצוגה מקדימה

מגנט המסכים/דורון ארז - ספר חשוב להורה ולילד

מגנט המסכים/דורון ארז, איור: דני קרמן. 2019 הוצאה עצמית הספר הזה מוקדש לילדי דור המסכים והוריהם. לא מפתיע שדורון ארז בוחר לכתוב על נושא טעון שכזה. יש לו נטייה לבחור לעסוק...

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה