הבלוג של ספריית כבר תבור

ד"ש מלילך הספרנית

בואו להכיר את הספרייה הכי יפה בארץ (אולי אני קצת משוחדת). את העשייה, את הצוות ואת האהבה למילה הכתובה ולקהילה שלנו.

עדכונים:

פוסטים: 128

החל ממרץ 2017

מסע אל החיים/גיום מוסו, הוצאת כנרת זמורה-דביר, 2019

 כל מי שמכיר אותי יודע שאני לא קוראת כמעט ספרי מתח, בעבר קראתי את כולם, היום אני במודע נמנעת. פרט לסופר אחד שאני מאוד אוהבת וזה גיום מוסו הצרפתי. לספרים שלו צריך לפנות יום שלם, פשוט כי לא רוצים להפסיק. ביד אומן הוא מציג כמה קווי עלילה כאשר בסוף כל התמונה מתבהרת ואני נשארת עם החוויה של “ואו, מה עכשיו קראתי”. ספר שמתחיל כמו “רומן רומנטי” מתפתח לספר מתח שנקרא בנשימה אחת (קולו של מלאך), ספר שמרגיש כמו דרמה אנושית מתגלה כספר רווי טוויסטים מפתיעים עד הרגע האחרון (סנטרל פארק).

לסופר יש שני זאנרים, המתח וה”אפור”. אפור זה ביטוי שלי כשמדובר בספרים שאינם מדע בדיוני או פנטזיה מובהקים. שיש בהם חציה של מימדי זמן ומרחב ומתעסקים יותר מפעם אחת בעולם שמעבר.  למרות שאני מגדירה את עצמי כחובבת הזאנר האפור ופנטזיה, אני חייבת להודות שלספרים הללו שלו אני פחות מתחברת, כמו מחר, משחק על זמן וגם הספר הזה “מסע אל החיים”

לכן לקח לי הרבה זמן לקרוא אותו, גם בספר הזה ישנם כמה קווי עלילה, הווה ועבר מתחברים ונחצים. גם כאן רואים את הכשרון העצום שלו כמספר סיפורים.

תקציר:

“חיים נועדו לחיים, החיים נועדו לאהבה

בגיל שמונה קפץ נתן לאגם להציל את חייה של ילדה וטבע. הוא נכנס לדום לב, ראה אור בקצה המנהרה, וקבעו את מותו. אלא שאז, כנגד כל הסיכויים, הוא חזר לחיים.
כעבור עשרים שנה נתן הוא עורך דין מצליח בניו יורק. הוא מצולק מגירושים ושקוע עד צוואר בעבודה. פתאום צץ בחייו רופא מסתורי. הגיע הזמן לגלות למה הוא חזר.”

הספר החדש שלו “תציל אותי” כבר מחכה לי על הטאבלט לשבת שקטה, לצלול ולהנות מכל רגע.

 הספר נקרא דרך אפליקציית עברית, לקריאת הפרק הראשון לחצו כאן

_master(58)

עוד מהבלוג של ספריית כבר תבור

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

ספרי עיון חדשים בספרייה שכדאי להכיר

המאה העשרים – הכרוניקה/עופר ריחני, הצוצאת עופר, 2019 ספר חדש לעופר ריחני  והפעם סקירה מסודרת של אירועים משמעותיים במאה ה20 מסודר בצורה כרונולוגית, שנה אחר שנה וחודש אחר חודש. סידור זה מאפשר קריאה קלה יותר כך שאפשר כל פעם...

תגובות

פורסם לפני 2 months
תצוגה מקדימה

עוד סיכוי לאהבה – קסם של ספר

ערב שבת, הילדים ישנים, המטבח מסודר, בן הזוג בחו"ל ועכשיו מגיעה הדילמה האמיתית. להדליק את המחשב ולמצוא איזה משהו בנטפליקס או להדליק את הטבלאט ולחפש משהו לקרוא? הפור נפל על הטאבלט. פתחתי את אפליקציית עברית ושם חיכה לי ריבוע...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה