הבלוג של ספריית כבר תבור

ד"ש מלילך הספרנית

בואו להכיר את הספרייה הכי יפה בארץ (אולי אני קצת משוחדת). את העשייה, את הצוות ואת האהבה למילה הכתובה ולקהילה שלנו.

עדכונים:

פוסטים: 146

החל ממרץ 2017

אהבה ישנה, טראומת עבר, שאלת “המגיע לנו”, האם מגיע לנו להיות מאושרים למרות ולא בזכות? כל זה מוגש בתוך ספר מקסים ומומלץ.

09/07/2018

ערב שבת, הילדים ישנים, המטבח מסודר, בן הזוג בחו”ל ועכשיו מגיעה הדילמה האמיתית. להדליק את המחשב ולמצוא איזה משהו בנטפליקס או להדליק את הטבלאט ולחפש משהו לקרוא?

הפור נפל על הטאבלט. פתחתי את אפליקציית עברית ושם חיכה לי ריבוע ורוד פרחוני ולידו המילה
“חדש”, זכרתי שהגיעה המלצה על הספר הזה ממקור אמין בפייסבוק (כן יש גם כאלה).  מאותו רגע ואילך הכול נשכח. מצאתי את עצמי שקועה בתוך ספר נפלא, מאלה שפשוט אי אפשר להתנתק באמצע. לא יכולתי ללכת לישון עד שלא סיימתי אותו, כבר הרבה זמן לא נסחפתי ככה לתוך ספר.

עוד סיכוי לאהבה/רוני לורן.  הספר הרגיש הזה נוגע בכל הפחדים שלנו לדעתי, אהבה ישנה, טראומת עבר, שאלת “המגיע לנו”, האם מגיע לנו להיות מאושרים למרות ולא בזכות. ועם כל זה מתמודדת גיבורת הספר. ליב אריס, חוזרת לעיירת ילדותה, המקום בו היא חוותה את הטראומה הכי גדולה של חייה. לפני 12 שנה היא ניצלה מטווח נוראי שעשו 2 תלמידים בתלמידי בית הספר האחרים, משהו ששומעים עליו על בסיס כמעט חודשי (או תלת חודשי) בחדשות על ארה”ב . הקולות, הריחות, הרגשות הכל עדיין איתה, לטוב ולרע. עכשיו פגישה, מקרית לא מקרית, עם אהבת נעוריה מכריחה אותה סוף סוף להתמודד עם הטראומה והסיוטים ואולי להחיות מחדש את האהבה הישנה שלה, זו שנקטעה בגלל אותו האירוע. האם יכול להיות שגם לה מותר להיות מאושרת?  והאם סוף סוף תוכל להשאיר מאחור לילה אחד מחייה ולהתחיל לשקם את חייה?

הנה קישור לחובבי הדיגיטלי:https://www.e-vrit.co.il/%D7%A2%D7%95%D7%93_%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%99_%D7%9C%D7%90%D7%94%D7%91%D7%94-details.aspx

זמין גם כמובן בחנויות ובטח גם בספריות.

והמשימה הבאה שלי, לברר האם הסופרת לורן רוני היא סופרת של ספר אחד או שגם הספר הקודם שלה, נקודה רגישה, מקסים באותה המידה:https://www.e-vrit.co.il/%D7%A0%D7%A7%D7%95%D7%93%D7%94_%D7%A8%D7%92%D7%99%D7%A9%D7%94-details.aspx

עוד מהבלוג של ספריית כבר תבור

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...