הבלוג של ספריית כבר תבור

ד"ש מלילך הספרנית

בואו להכיר את הספרייה הכי יפה בארץ (אולי אני קצת משוחדת). את העשייה, את הצוות ואת האהבה למילה הכתובה ולקהילה שלנו.

עדכונים:

פוסטים: 32

עוקבים: 1

החל ממרץ 2017

בשנים האחרונות נורה רוברטס מעלה הילוך. כבר לא הספרים הרומנטיים הורודים, סיפור אהבה כן, אך עם לא מעט מתח ודרמה

31/05/2018

עם בוא השקיעה – נורה רוברטס | אור עם, תאריך יציאה: 4/2018, מספר עמודים: 479

מבחינתי ספרי נורה רוברטס הם נוסטלגיה, הייתי חולקת אותם עם אמא שלי לפני 20 שנה ואלו הם גם הספרים שהייתי בוחרת בחנות או בספרייה כשרציתי לקרוא באנגלית ולתרגל/לשמר את השפה. לכן כשהספר “עם בוא הזריחה” הגיע לידי התרגשתי מאוד.  באופן כללי לנורה רוברטס תמיד היו שני סגנונות כתיבה בעיני. הכתיבה הרומנטית, מדפי הספרייה עמוסים בספרים שבאו להראות לנו שהאהבה תנצח והכתיבה “הבדיונית” על רוחות רפאים, עולמות אפלים, קללות עתיקות. וכמובן כתיבת המתח שלה בסדרת הספרים תחת שם העט הלא סודי גי,די רוב.

הספר הזה, כמו הספרים שלה שיצאו לאחרונה “אובססיה” , “החיפוש” ועוד אחרים, מנסה לשלב לדעתי בין הכתיבה הרומנטית שלה לכתיבת המתח, אמא שלי למשל, שחובבת את ספרייה ושמעה מה הנושא של הספר ביקשה שאשאיר אותו אצלי, לא בשבילה.

אז מה יש לנו: אהבה ישנה וחדשה אל מול נופיה של מדינת מונטנה היפייפיה, חוות סוסים, אישה חזקה בעולם של גברים.  חטיפה, אונס, רצח, שטיפת מוח ובעיקר המחשבה האופטימית כי ישנה התאוששות של הרוח על פני הגוף והתקווה האופטימית שגם מהסיוט הגדול ביותר אפשר להתאושש ולהשתקם כשיש משפחה תומכת ואוהבת.

למי שמחפשת את הספרים הרומנטיים השלווים שלה מזאנר הספרות הרומנטית ,  תאלץ לגשת לספרים הישנים שלה, בשנים האחרונות נורה רוברטס מעלה הילוך.

nora

עוד מהבלוג של ספריית כבר תבור

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

כשניפגש שנית/קריסטין הרמל

כשניפגש שנית/קריסטין הרמל   את הספר הראשון של הסופרת "המתיקות שבשכחה" גמעתי תוך 3 שעות לדעתי ואהבתי כל רגע ממנו, בעיקר אני אוהבת כאשר ספר מעשיר אותי ידע שלא היה לי קודם,...

תצוגה מקדימה

גן סיפור ע"ש אופירה נבון בכפר תבור

אני לא יכולה אפילו להתחיל לתאר במילים את ההתרגשות הרבה שאחזה בי, כאשר נסעתי ב7:30 בבוקר ברחוב שיזף, ושם בגן אופירה ניגלה לעייני מחזה מרגש שאין כמותו. מיד עצרתי את הרכב וניגשתי לצלם. שם במרכז החול עומדת מירי קולן, שחלקכם...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה