הבלוג של liatmizrachy

liatmizrachy

בת 41 נשואה אמא ל 2 בנות מתגוררת ברמת גן בלוגרית ותיקה לעינייני הייטק, עסקים, סטארט אפ

עדכונים:

פוסטים: 51

החל מאוקטובר 2017

כיום הביקוש לדירות דרך אתר AIR BNB הפך להיות גבוה במיוחד, ובמקום מלונות מפוארים יותר ויותר תיירים בוחרים באופציה של דירות להשכרה.

היתרונות של דירות AIR BNB הן רבות ומגוונות, ומהסיבה הזאת לא מעט תיירים זונחים את האופציות המוכרות על מנת לבחור באופציות הללו. מחקר שוק בתחום דירות AIR BNB יסייע לכם ללמוד כיצד תוכלו לשווק את הדירות אשר ברשותכם אל קהל הלקוחות הרלוונטי בעבורם. לא כולם ירצו להיות בדירה שלכם, ולכן אתם צריכים להבין אל מי לפנות.

מדוע חשוב לעשות מחקר שוק בתחום דירות AIR BNB?

הפוטנציאל הטמון בהכנסה פסיבית דרך דירות AIR BNB הוא פשוט עצום! אם תדעו להתנהל ולשווק את הדירות שברשותכם בצורה חכמה, ניתן להגיד באופן חד משמעי כי ההכנסות שלכם יכולות לגדול באופן משמעותי במיוחד. כאשר אתם מבצעים מחקר שוק בתחום דירות AIR BNB אתם בעצם מבינים מי הם הלקוחות הפוטנציאלים הרלוונטיים ביותר לדירות אשר ברשותכם, כך תוכלו למקסם את הפרסום ואת השיווק של הדירות שלכם. ברגע שתדעו אל מי אתם צריכים לפנות, מהר מאוד תוכלו להגיע למצב שהדירות נחטפות כמו לחמניות חמות מבלי שתצטרכו להתאמץ בכלל.

מה תקבלו בזכות מחקר שוק בתחום דירות AIR BNB?

  • הגדלה של המכירות – בעזרת מחקר שוק בתחום דירות AIR BNB תוכלו באופן טבעי להגדיל בצורה משמעותית את ההכנסה שהתרגלתם אליה בזכות הגדלת כמות המכירות של הדירות אשר ברשותכם. זה ללא ספק מה שרציתם להשיג כאשר התחלתם להשכיר דירות דרך אתר AIR BNB.

  • הכנסה ללא מאמץ – היתרון של שיווק נכון הוא שאתם יכולים להגיע למצב שאתם מרוויחים סכומי כסף גבוהים ללא מאמץ אמיתי מהצד שלכם, כל זאת בגלל שאתם יודעים בדיוק אל מי לשווק את הדירות שלכם.

  • מקסום של הפוטנציאל – הפוטנציאל שטמון בהשכרת דירות דרך אתר AIR BNB הוא גדול במיוחד, בטח בעידן שבו אנו נמצאים היום. לכן כאשר אתם מבצעים מחקר שוק בתחום דירות AIR BNB אתם ממקסמים את הפוטנציאל הטמון בדירה שלכם ומביאים את הפוטנציאל אל השיא.

עוד מהבלוג של liatmizrachy

כיצד רעיון לסטארט אפ יכול להצליח באמת

כל רעיון לסטארט אפ מתחיל באיזשהו פתרון יצירתי לבעיה או מתן מענה לצורך מוכר ומשם זה מתחיל לרקום עור וגידים. מאחר ומדובר ברעיון ראשוני יש צורך בתהליך של בניה והגדרות רלוונטיות שיעזרו להמשיך ולפתח את רעיון הסטארט אפ...

תגובות

פורסם לפני 3 years

מבחן אישיות

מבחני האישיות הם אחת השיטות השכיחות והפופולריות שעוזרות לנבא את התאמתו של המועמד לתפקיד. מבחן האישיות הוא חלק מראיון העבודה ובאמצעותו ניתן לזהות תכונות אופי, כישורים ונטיות שונות של המועמד אשר עשויות להשפיע על התאמתו...

תגובות

פורסם לפני 4 months

10 טיפים לחיסכון בבית העסק שלך

בכל עסק ישנם הוצאות רבות המחייבות לשמור על עסק מתפקד בצורה טובה ואפקטיבית. עם זאת, ניתן לחסוך בהוצאות רבות ולהקטין עלויות עקיפות תוך שמירה על תפקוד כל המרכיבים הדרושים לעסקים. אם את בעלת עסק ורוצה לחסוך בהוצאות ישנם מספר...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה