הבלוג של liatmizrachy

liatmizrachy

בת 41 נשואה אמא ל 2 בנות מתגוררת ברמת גן בלוגרית ותיקה לעינייני הייטק, עסקים, סטארט אפ

עדכונים:

פוסטים: 52

החל מאוקטובר 2017

אז החלטתם לקחת את הצעד הזה, להוציא את הרעיון שלכם אל הפועל ולפתוח עסק.
אבל רגע לפני שאתם עושים את זה, אתם חייבים שיהיה ברשותכם את ההון ההתחלתי אשר יאפשר לכם לעשות את הצעד המדובר.

 

תוכנית עסקית לגיוס משקיעים, היא ללא ספק הצעד אותו אתם צריכים לעשות בכדי להשיג את ההון הראשוני אשר יאפשר לכם לפתוח עסק.

בכוחה של תוכנית עסקית לגיוס משקיעים גם לסייע לבעלי עסקים קיימים (בכל מחזורי החיים), אשר נקלעו לקשיים כלכליים או כאלו אשר מעוניינים להגדיל את העסק שלהם וזקוקים לשם כך, לכסף.
כמובן, שמה שמשותף לכל אותם המקרים, הוא שהתוכנית חייבת להיכתב בצורה מקצועית ומקיפה, תוך בחינת כל האפשרויות הקיימות למימון והבנת סכומי הכסף הנדרשים עבור השגת המטרה.

◄ חשיבות הפנייה אל אנשי מקצוע מנוסים

 

 בכדי שתוכנית עסקית לגיוס משקיעים תהיה אפקטיבית וישימה, חשוב לפנות למומחים לצורך המטרה.
אנשי מקצוע מנוסים שהינם בעלי הבנה והיכרות מקיפה עם כל המשקיעים הפוטנציאלים, יהוו כמובן ככתובת הנכונה למטרה.

חשוב לזכור שהכנת תוכנית עסקית מקצועית היא למעשה דרך משותפת של היזמים/ בעלי העסק עם אותם המומחים, כאשר יש להבין לעומק את סכומי הכסף הנדרשים לצורך המטרה, את המטרות והתכנונים העתידיים ואת השיטות הפעולה באמצעותן ניתן להניע משקיעים להשקיע באותו העסק.
רק שימת דגש על כל הפרטים ובחינה מעמיקה של כל האפשרויות הרלוונטיות, תאפשר בסופו של דבר את השגת המטרה – גיוס סכום הכסף הנדרש לעסק.

תוכנית עסקית לגיוס משקיעים

תוכנית עסקית מקצועיות היא הבסיס לגיוס משקיעים

◄ מספר תוכניות עסקיות לגיוס משקיעים 

 

תוכנית עסקית לגיוס משקיעים, אמורה כאמור להיבנות בצורה מקצועית ואיכותית ולמעשה להוות כגורם בגינו ובהתבסס עליו, המשקיעים יקבלו החלטה להירתם למטרה ולהשקיע באותו העסק (או באותו הרעיון לעסק).
על תכנית שכזאת לשלב מקצועיות ויצירתיות ולמעשה לשכנע את המשקיעים הפוטנציאלים בצורה ישירה ועקיפה שההשקעה המדוברת הינה משתלמת והמשקיעים יוכלו להחזיר את ההשקעה שלהם ואף להרוויח ממנה.

מהסיבה הזאת כאמור, רק מקצועיים שכבר בנו  בעבר מספר תוכניות עסקיות לגיוס משקיעים אשר הוכיחו את עצמם, יהוו כאנשי המקצוע אליהם יהיה מומלץ לפנות לצורך המטרה המדוברת.

עוד מהבלוג של liatmizrachy

כיצד רעיון לסטארט אפ יכול להצליח באמת

כל רעיון לסטארט אפ מתחיל באיזשהו פתרון יצירתי לבעיה או מתן מענה לצורך מוכר ומשם זה מתחיל לרקום עור וגידים. מאחר ומדובר ברעיון ראשוני יש צורך בתהליך של בניה והגדרות רלוונטיות שיעזרו להמשיך ולפתח את רעיון הסטארט אפ...

תגובות

פורסם לפני 3 years

מבחן אישיות

מבחני האישיות הם אחת השיטות השכיחות והפופולריות שעוזרות לנבא את התאמתו של המועמד לתפקיד. מבחן האישיות הוא חלק מראיון העבודה ובאמצעותו ניתן לזהות תכונות אופי, כישורים ונטיות שונות של המועמד אשר עשויות להשפיע על התאמתו...

תגובות

פורסם לפני 6 months

10 טיפים לחיסכון בבית העסק שלך

בכל עסק ישנם הוצאות רבות המחייבות לשמור על עסק מתפקד בצורה טובה ואפקטיבית. עם זאת, ניתן לחסוך בהוצאות רבות ולהקטין עלויות עקיפות תוך שמירה על תפקוד כל המרכיבים הדרושים לעסקים. אם את בעלת עסק ורוצה לחסוך בהוצאות ישנם מספר...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה