הבלוג של ליאת אמסילי - כשאהבה ובישול נפגשים

liatamsi

בעיקר אמא של עמיתי וטוי טוי שיצו המחמד, חובבת מושבעת של קולניריה ומטבח.

עדכונים:

פוסטים: 206

החל מאפריל 2014

17/09/2014

חצי שנה עברה מהיום שבילינו שלושתינו יחדיו, חצי שנה שאת מבלה עם כל אחד בנפרד, חצי שנה מאז החלטנו להפריד כוחות, חצי שנה של תהפוכות רגשיות עבורך ילדה שלי .

המגשרת אמרה , את עדיין קטנה, את תגדלי לתוך המציאות הזו.

10349085_10152634338826280_765931870743755982_n

 

יש לך שני בתים, שתי מיטות (טוב, למען האמת שלוש… את ישנה איתי וזה מתוך בחירה שלי. אני נהנית מכל רגע , ואל תצקצקו בלשון), שני חדרים , מגוון צעצועים בכל בית,  יש לך מהכל שניים. יש לך אבא ואמא שחיים בנפרד, והמציאות לא קלה לך אני יודעת!!!! כשאת עם אבא שלך את מחפשת אותי – אני רוצה את אמא , וכשאת את איתי את מחפשת את אבא שלך – אני מתגעגעת לאבא ….ואנחנו עושים את המיטב בכדי שלא “תרגישי” , מפנקים, מפצים , מרעיפים אהבה אינסופית – כי רגשות האשם כבדים מנשוא.

היום את עם אבא שלך , הוא לקח אותך מהגן ונתקע בלי מגבונים בגן המשחקים, הרים טלפון והתייצבתי מיד , כל כך שמחת, אמאאאאאאאאאאאאאאאאאא באת!!!!!אמא לא תלכי (אל תלכי), תני לי יד ואבא יתן לי יד, נתנו לך ידיים והקפצנו אותך באוויר, היית מאושרת , כ”כ מאושרת והלכת כמו טווס שאמא ואבא לוקחים אותך.  ובתוך תוכי הלב התנפץ לרסיסים, נשבר לחתיכות,  כי את ילדה וילדה רוצה שאבא ואמא שלה יהיו איתה 24/7,  ילדה שיום אחד מתגעגעת לאבא ויום אחר לאמא, ילדה שקצת מבולבלת , ילדה שגדלה לחיים קצת שונים.

 לא אשקר, בכל יום רגשות האשם צפים ולעיתים הלב צורח וזועק “מה עשינו לך???”  (אני לא מפסיקה לבכות עכשיו  - ולא מגעגוע). ילדה שלי, אני מקווה שביום מן הימים תביני אותנו , אבא ואמא כבר לא אוהבים אחד את השניה אבל אוהבים אותך יותר מכל דבר אחר בעולם (כן כן יש לך אבא נפלא שאוהב אותך עד אינסוף).

ימים יגידו איך המהלך השפיע עליך ומקווה שתצאי ממנו ללא כל פגע  ותנצלי אותו , את יכולה לסחוט מאיתנו הכל ;-) ומאחלת לך מעמקי ליבי שתמיד תהיי שמחה,מאושרת וטובת לב (כמו שאת )

אוהבת אותך ילדה שלי ומבקשת ממך סליחה ענקית !!!!

שלך, אמא.

עוד מהבלוג של ליאת אמסילי - כשאהבה ובישול נפגשים

כבר לא אשתך!!!

אתה יודע, בשבוע האחרון היא מבקשת לחזור לבית שלנו - אני רוצה לבית שלך ושל אבא. הסברתי לה שאבא  ואמא כבר לא גרים יחד.  יש לה בית עם אמא ויש לה בית עם אבא. שלוש שנים ,  שלוש שנים של שתיקה רועמת וזועמת, שלוש שנים של ריחוק, שלוש...

תגובות

פורסם לפני 6 years

אל תתעצבי ילדה שלי

זו הפעם השנייה החודש שאת מרסקת ומנפצת לי את הלב לרסיסים. זו הפעם השנייה שאני כותבת על זה אבל הפעם זה כואב יותר ילדה שלי! את גדולה יותר ומבינה יותר וזו השבת השנייה שאני יושבת בשעה מאוחרת של הלילה עם מועקה בלב ודמעות שלא...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

שניצלונים בטמפורה - מזרח ומערב נפגשים בצלחת אחת

לא סתם בחרו את השם נפטון לחברה שמביאה היישר לצלחתינו טעמים מכל קצוות תבל. נפטון אל הים אמר את דברו ופקד על רוחות השמיים להביא מרחבי העולם תבלינים ורטבים בכדי שיוכל לתבל את ארוחות השחיתות שלו... תבלין פילדלפיה מארץ...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה