הבלוג של ליאת בכרך - עיתונאית וכותבת תוכן

liat_b

עיתונאית וכותבת תוכן. בעלת הבלוג nashimbiz.com, שמכיל כתבות תוכן לנשים עצמאיות וכתבות תדמית לבעלות עסקים.

עדכונים:

פוסטים: 33

החל ממאי 2014

31/08/2015

 

377bca17bf3aa223be220abe19ad827d

חזי ראה את עצמו כמהפכן, לוחם צדק. מאז מתמיד כולם אמרו לו שהוא יועד לגדולה והוא, חזי סרבלד, האמין להם. לכן, סרב להפנים שיגמור את ימיו כחטיף שמנוני ומלוח. הוא שנא פופקורן. בעיניו פופקורן היה חטיף נחות שמבזה את התירס.

על פי משנתו, גרעיני התירס הצעירים והחזקים צריכים להישאר על קלח התירס, ולהגיע לצרכן כמוצר טבעי ושלם. הזקנים, המיובשים והפגומים צריכים להפוך לפופקורן.
והצבעוניים? אותם בכלל, צריך להפוך לחטיף עם חמאה וממש לא במליחות עדינה. אם היה אפשר, חזי היה מבטל את המילה תירס מההגדרה שלהם. היה נותן להם שם אחר לגמרי. אולי זימי, זיבי, זבביר. משהו עם ז’, זה בטוח.
הוא האמין בכל ליבו שהתירס הצהוב נעלה יותר.

*** שלוש בעשר

הוא קיווה לשבת על המדף בסופר עד שיפוג תוקפה של החבילה ואז להיזרק לפח לעולמים. אמנם לחיות בפח הזבל זה לא מי יודע מה, אבל זה עדיף על מוות מוקדם.
התכנית כשלה כשבמכולת ליד הבית שלי התחילו למכור פופקורן במבצע.
חזי לא נכנע גם כשהגיע אלי הביתה, ארוז ומתויג. הוא התסיס את שאר גרעיני התירס ויחד, כולם התחבאו מאחורי הפתי- בר ושקית במבה בהפתעה.

*** במוקדם או במאוחר, כולם משתעממים באוגוסט

בחופש הגדול רואים הרבה טלוויזיה בבית שלנו. באופן חד פעמי הרשיתי לילדים לאכול ממתק בסלון, מול הטלוויזיה.
הבן שלי שלף מהארון את שקית הפופקורן להכנה מהירה. ניער, והכניס למיקרו לשתיים וחצי דקות.

*** שערי הגיהינום

כשהדלת נסגרה עליהם, חזי וחבריו החזיקו ידיים והתפללו שיתקלקל המיקרו, שתהיה הפסקת חשמל, שיקרה נס והם ינצלו.
שום נס לא קרה, והם התחממו משנייה לשנייה.
חזי צרח עליהם לעצור את הנשימה, העיקר להישאר גרעין תירס צהוב ולא להפוך לפופקורן. הוא החזיק את האוויר בפנים, חזק ככל שיכל, אפילו שקיבל סחרחורת בתוך המיקרו הלוהט על הצלחת המסתובבת.
חבריו כבר החלו להתפקע מול עיניו, אבל חזי סרבלד לא וויתר. הוא נלחם בקרני האולטרה- סגול של המיקרו בחרוף נפש. עד שלא יכל עוד, והרגיש שמשהו משתנה. משהו קורה לו. ובדיוק כשעמד להישבר צעק “אללה וואכבר” והתפוצץ.

עוד מהבלוג של ליאת בכרך - עיתונאית וכותבת תוכן

ויה דולורוזה / או הדרך מהבית לאוטו עם שלושה ילדים

ויה דולורוזה / או הדרך מהבית לאוטו עם שלושה ילדים מה קורה לך שאת צריכה להכניס שלושה ילדים קטנים לאוטו? נכון שלפעמים יותר פשוט להזמין את כל החב'רה מהגן הביתה. ואיך תמיד אצל אחרות זה נראה נורא פשוט, כאילו הילדים מדלגים פנימה...