הבלוג של ליאת יקיע זילברמן - עצמאית בשטח

liat72

עצמאית כעשר שנים. בעלים ומנכ"ל של חברת "ליאת הפקות". פיתוח פרויקטים שיווקיים לחברות מסחריות בצביון חברתי. מתמחה בארועים עסקיים וארועי רווחה לחברות. עובדת עם האירגונים הגדולים בארץ. מאסטרית ביצירת שיתופי... +עוד

עצמאית כעשר שנים. בעלים ומנכ"ל של חברת "ליאת הפקות". פיתוח פרויקטים שיווקיים לחברות מסחריות בצביון חברתי. מתמחה בארועים עסקיים וארועי רווחה לחברות. עובדת עם האירגונים הגדולים בארץ. מאסטרית ביצירת שיתופי פעולה. פעילה חברתית למען עצמאים בארץ. ממקימי עמותת עצמאים עושים שינויי, חברת ועד מנהל בהתאגדות העסקים ונאמנת שדולת "נשים בעסקים" בכנסת. כעצמאית חשתי על בשרי את הנטל הכבד אשר סוחבים העצמאים בארץ, נחרדתי לנוכח הקלות של הממשלה לכופך מגזר שלם. אוזלת היד של חברי הכנסת שישנים טוב בלילה ומקפחים את הציבור הנושא על גבו את כלכלת המדינה. אני פה על מנת לשתף, להיות לפה עבור 530,000 עצמאים במדינת ישראל. אכעס, אצעק, אשמח והכי חשוב הגיד מה שיש לי על הלב.

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מאוקטובר 2017

הבחירות שעשיתי בשלוש השנים האחרונות שינו את חיי מקצה לקצה. כל אדם שיוצא לעצמאות תעסוקתית נתקל, בנקודות זמן שונות באותן הדילמות. דרכי ההתמודדות הן שונות ומגוונות. ההצלחה נמדדת במבחן התוצאה. פוסט אחד של חלום מול מציאות.

24/04/2018

לפני כעשר שנים עזבתי עבודה מסודרת, בתפקיד בכיר במועצה מקומית. למה? כי רציתי שינוי, ידעתי שלבד אני יכולה יותר. הייתי בטוחה שהעולם הוא גדול ומחכה רק לי. יום אחד סגרתי דלת ופתחתי חדשה, ללא תמיכה ארגונית, ללא תקציבים, ללא מערך עובדים, ללא חוקים, ללא כלום. רק אני, אני, אני, אני וחלום לפרוץ את הדרך להצליח בגדול. מצוידת בביטחון עצמי, גב זקוף, אנרגיה מטורפת, אור בעיניים, תיק במס הכנסה, תיק בביטוח לאומי, מקל ויצאתי לדרכי.

20180423_224442

אופוריה עטפה אותי בחום ואהבה. הנה הגיע הרגע לו חיכיתי בציפייה רבה, לעוף בעולם ולהטמיע את חותמי. התנסיתי בתחומים מגוונים. החל מטיפולים הוליסטיים, הרצאות, טיפוח ועוד שאר ירקות, כל זאת על מנת להבין מי אני ומה יש לי לתרום להוויה היקומית. תוך כדי תנועה ברגע אחד הבנתי את העיסוק שלי. אני מפיקה! תקשורת בין אישית מצוינת, תכנון לוגיסטי עד הפרטים הקטנים, רואה את התמונה המלאה ומוציאה לפועל כל הפקה באהבה גדולה. כל גופי נרגש, נשמתי לרווחה, סוף סוף תמו כל תלאות המסע. אפשר להתחיל להזיז את העגלה, לדהור לכיוון המטרה הנכספת.

בעודי מעכלת את המתרחש סביבי,  הבנתי שהעולם לא חיכה לי! אני בודדה במערכה, יש הרבה כובעים לבעל  עסק, היכולות שלי מוגבלות בשביל אדם אחד, הזמן שלי קצר. בקיצור הבנתי שאין לי את הנתונים על מנת להצליח בעולם כעצמאית. שאלתי את עצמי מדוע זה מגיע לי? הרי עבדתי לפי הספר, בניתי תוכנית עסקית, יש לי חזון, יעדים, מטרות. עשיתי הכל ולא קורה כלום, שום דבר, ריק, עצוב מתסכל ומביך.

חייתי בהבנה שאני לא מצליחה לפרוץ את הדרך להתרחב ולגדול כפי שחזיתי בעיני רוחי, חברה גדולה משגשגת, מבצעת פרויקטים גדולים לחברות וארגונים.  בתוך כל המערבולת הרגשית שעטפה אותי בחרתי לעצור, לנשום, להבין למה אני לא מתקדמת? אני יוזמת, מיצרת קשרים, בונה מהלכים אסטרטגים, מה פה קורה פה לעזאזל?

20180423_164700

לאחר סיור מוחות קדחתני אני עם עצמי ואיתי הבנתי: על מנת להיות כמו הגדולים, עליי לנהוג בדיוק כמותם!       הצעד הראשון שעשיתי הגדרתי את עצמי כחברת הפקות ולא עסק להפקות . רק השינוי הקטן הזה סלל דרך חדשה.          צעד שני: בניתי תימחור חדש כיאה לחברה.        צעד שלישי: ערכתי מחקר על חברות הפקה הנותנות שרות דומה, שבעייני הן מודל לחיקויי. יצרתי רשימה של תפקידים חיוניים לתפקוד תקין של החברה. המהלך הזה שינה את כל תפיסת עולמי. האסימון נפל,רגע מכונן משנה חיים! ברור כשמש מדוע לא היה סיכוי לנסוק לממדי ענק. בניתי תשתית תומכת של כח אדם לחברה שלי. שכרתי את שרותם על פי פרויקט, על בסיס שעות וקבלות.        צעד רביעי: קפצתי למים העמוקים, יצרתי קשרים בחברות וארגונים מהגדולים במשק. כתתי את רגליי בכל מקום שרק עלה על דעתי, נקשתי על דלתות ללא חשש. פרצתי את הדרך לעולם הגדול, כי הפנמתי שאני גדולה! הגשתי מועמדות למכרזים גדולים משמעותיים, באופן מקצועי ברמה גבוהה, וראו הרי זה פלא, התחלתי לזכות ולבצע פרויקטים גדולים. איש מעולם לא הניח על דעתו שהחברה קיימת על המפה תקופה קצרה. הביטחון, התפקוד, היכולות, התשוקה לעשייה פרצו החוצה כמו הר געש.  גרם לסביבה להבין שאני מקצועית בעלת נסיון רב שנים. כל הצדדים הרוויחו אני והלקוחות שסמכו עליי בעיניים עצומות. מיותר לציין שעניתי על כל הדרישות, השגתי תוצאות “מעל המצופה” לדברי אחת הלקוחות ששמה שמור במערכת.       צעד חמישי: השקעתי במערכת crm  מקצועית המותאמת לפעילות ולדרישות החברה. פתאום גיליתי את החיים הטובים, המערכת שולטת במספר רב של פרויקטים במקביל. נחשפתי לאפשריות ניהול ממוחשבת שפינו לי זמן למטלות שלא חלמתי לעשות.      צעד שישי: שכרתי את העובדת הראשונה שלי, אושר גדול, תענוג צרוף, עוד תמיכה.       צעד שביעי: השקעתי זמן, כסף בתוכניות לפיתוח חברה. כי….. אין גבולות גם לא בשמיים, כמו שנאמר “אם תרצו אין זו אגדה”.

המסר שלי חד וברור רוצים להיות גדולים, תעשו מה שהאח הגדול אומר “נא להתנהג בהתאם”. תחשבו בגדול, תעשו בגדול, תהיו גדולים! הצלחה זו בחירה אישית, הכח נמצא רק בידיים שלכם. תעבדו חכם, תעזרו באנשי מקצוע ורוצו קדימה. מקווה שהזזתי לכם את הקישקע. סוד קטן לפני סיום, יעילות זה שם המשחק, ארגונים מתים על זה.

כיום החברה שלי מחולקת למספר אגפים 1. מפתחת פרויקטים, יזמויות לקידום עסקים קטנים ובינוניים בשיתוף חברות מסחריות מהגדולות במשק. 2. מתמחה בארועים עסקיים. 3. ארועי רווחה לעובדים. כל הציפורים על העץ בקן אחד, שלי! בהצלחה ניפגש בפוסט הבא.

עוד מהבלוג של ליאת יקיע זילברמן - עצמאית בשטח

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

על החיים ועל המוות, מקסימום אצליח.

תמיד אהבתי אתגרים קפצתי ראש לא פעם, העזתי, התגמשתי, כיוונתי למטרה, פחד זה ממני והלאה. בכל שנותיי כעצמאית לא עצרתי באדום, בכל פעם שפנו אליי עם רעיון חייכתי חיוך רחב מלא מוטיבציה ויצאתי לדרך. לא בחנתי סיכונים. לנגד עיניי עמדה...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה