הבלוג של ליאת גלנץ

liat30

ליאת גלנץ נשואה+ 5, מנהלת מעון בהכשרתה ובנשמתה. רכזת הקואליציה לחינוך מלידה, הפועלת לשינוי מהותי בתחום הגיל הרך (גילאי לידה עד 3)

עדכונים:

פוסטים: 13

החל מאפריל 2016

77% מהפעוטות מתחת לגיל 3 נמצאים במסגרות שאינן מפוקחות. מי שומר על הילדים שלנו?

09/04/2016

שבוע טוב ומבורך :)

ביום חמישי פורסמה כתבה בערוץ ה-1.צפיתי והזדעזעתי:

embedded by Embedded Video

YouTube Direkt

אם שחשדה כי משהו לא מתנהל כשורה במעון של בנה, שלחה אותו למעון עם מצלמה נסתרת ולא האמינה למשמע אוזניה.  המטפלות שהיו אמורות להגן על הקטנטנים, התרשלו בשמירה. המילים שהוטחו מצידן היו פוגעניות, מזלזלות, משפילות ומאיימות. לא כאלו שאמורות להיאמר בכלל, בטח לא בחממה שכל מהותה להוות קן חמים, בטוח ומוגן לגוזלים שלנו. ובטח ובטח לא על ידי נשים שאמורות להיות משענת, לתפקד כמבוגר המשמעותי בחיי האוצרות שלנו, חסרי הישע.

זוהי אחת הסיבות המהותיות לכך שהקמנו את הקואליציה לחינוך מלידה מטרת העל היא לדאוג למסגרות מפוקחות לכלל ילדי ישראל (כיום  77% מהמסגרות אינן מפוקחות) וגם לדאוג לאכיפה מוגברת במעונות הלכאורה מפוקחים (הידעתם שעל 2,000 מעונות, אחראיות 16 מפקחות?)

אם גם אתם לא יכולים לעמוד מנגד ולהשלים עם המציאות הלא הגיונית  והלא מוסרית הקיימת כיום -הצטרפו אלינו. בקליק קטן על הקישור אתם יכולים לייצר שינוי מהותי למען עתיד ילדינו.הצביעו והשפיעו!!!

מוזמנים בשמחה לפנות אלי בכל נושא הקשור לתחום: 

שלכם ולרשותכם,

ליאת גלנץ-רכזת הקואליציה לחינוך מלידה

עוד מהבלוג של ליאת גלנץ

נעים להכיר : ליאת גלנץ- רכזת הקואליציה לחינוך מלידה

שמי ליאת גלנץ, נשואה+ חמישה.מתגוררת במושב טירת יהודה.   החלטתי לפתוח את הבלוג הזה כדי להשמיע את קולם של עשרות אלפי הפעוטות ,המשוועים לשינוי אמיתי. בהכשרתי ובנשמתי אני מנהלת מעון. במשך 8 שנים ניהלתי מעון מקסים ושובה...

תגובות

פורסם לפני 3 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

מבית יעקב לבית חנינא- גשר של תקווה

לאור הנתונים המדאיגים ,המצביעים על כך  שרק 2% מילדי ישראל בחברה הערבית ו-10% מקרב הילדים בחברה החרדית זכאים למעון בחסות משרד הכלכלה ,ובהתחשב בעובדה שכיום 74% מנשות החברה החרדית...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה