הבלוג של ליאת נוימן-גלנץ

liat30

ליאת גלנץ נשואה+ 5, מנהלת מעון בהכשרתה ובנשמתה. רכזת הקואליציה לחינוך מלידה, הפועלת לשינוי מהותי בתחום הגיל הרך (גילאי לידה עד 3)

עדכונים:

פוסטים: 13

החל מאפריל 2016

הצבעה חוק הפיקוח

השבוע הזה מרגש במיוחד. זהו שבוע שבו התקבלה החלטה אמיצה של קובעי המדיניות במדינת ישראל להעביר את ״חוק הפיקוח למעונות היום לפעוטות״.
מדובר בחוק שעבר גלגולים רבים לאורך השנים, אך לא הצליח לעבור מפאת התנגדותם של בעלי אינטרסים שונים – יחידים או נציגי ארגונים.
הקואליציה לחינוך מלידה, תחת קורת הגג של ארגון ״אנו-עושים שינוי״, פעלה במהלך שלוש השנים האחרונות למען מטרה אחת ברורה – לוודא שמדינת ישראל תיקח אחריות על הילדים החל מלידה, כי ילדים לא נולדים בגיל שלוש.
הקואליציה מאגדת בתוכה הורים, מפעילי מסגרות, אנשי צוות, אנשי אקדמיה ונציגי ארגונים מהמגזר השלישי, וכולם פעלו יחדיו למען המטרה שסימנו בתחילת הדרך.
שאשא ביטון חוק הפיקוח

בהובלתם של שר העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים מר חיים כ״ץ, חה״כ ד״ר יפעת שאשא ביטון- יו״ר הוועדה לזכויות הילד חה״כ יעקב מרגי- יו״ר ועדת החינוך, חה״כ קארין אלהרר ותמיכה רחבה של חברי כנסת נוספים הצלחנו להעביר את החוק שמגן על בטחונם של ילדנו. החל מספטמבר 2019 יחולו תנאי סף להעסקת והכשרת עובדים במעונות המונים מעל לשבעה ילדים, תהיה הקפדה על יישום סטנדרטים ותקינה ועל תקינות המבנים בהם ישהו ילדינו.
קארין אלהרר חוק הפיקוח

כמנהלת מעון בעברי, הייתי עדה לשני צדי המתרס. אני יודעת עד כמה מחייבת וקשה היא עבודה עם פעוטות, ובוודאי כשאין תנאים מתאימים לכך וכאמא, אני יודעת שכל הורה חייב לדעת שהוא משאיר את ילדיו במקום מוגן ובטוח.
כרכזת הקואליציה לחינוך מלידה, נחשפתי בשנים האחרונות למקרי קיצון של התעללויות בפעוטות רכים. לכן, ברור לי כי החוק הזה יטיב עם כלל המעורבים – הורים, צוותים ומנהלי מסגרות, אך בראש ובראשונה – עם הילדים האהובים שלנו.

עוד מהבלוג של ליאת נוימן-גלנץ

נעים להכיר : ליאת גלנץ- רכזת הקואליציה לחינוך מלידה

שמי ליאת גלנץ, נשואה+ חמישה.מתגוררת במושב טירת יהודה.   החלטתי לפתוח את הבלוג הזה כדי להשמיע את קולם של עשרות אלפי הפעוטות ,המשוועים לשינוי אמיתי. בהכשרתי ובנשמתי אני מנהלת מעון. במשך 8 שנים ניהלתי מעון מקסים ושובה...

תגובות

פורסם לפני 3 years

הקואליציה לחינוך מלידה- מי? מה? למה? כי חייבים שינוי ועכשיו!

שבוע טוב ומבורך :) ביום חמישי פורסמה כתבה בערוץ ה-1.צפיתי והזדעזעתי: [youtube RBRB4T1E1EM] אם שחשדה כי משהו לא מתנהל כשורה במעון של בנה, שלחה אותו למעון עם מצלמה נסתרת ולא האמינה למשמע אוזניה.  המטפלות שהיו אמורות להגן על...

תגובות

פורסם לפני 3 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה