הבלוג של levanareiser

levanareiser

אוהבת לחיות, את החיים הטובים ... ולחלוק אותם עם אחרים ... אוהבת ליצור מתכונים, משלבת בן הישן לחדש ... אוהבת להכין ולשתף את חברי בבישול, אפיה, קינוחים אוכל ביתי ... ועוד .

עדכונים:

פוסטים: 293

החל מדצמבר 2012

לקראת החזרה לביה”ס, חב’ כלבושרד, מציגה , מגוון גדול של מוצרים לתלמידים שמאליים, מספר עובדות על השמאליים הידעתם : כנסו לכתבה …

15/08/2019

צילום באישור יח"צ

צילום באישור יח”צ

 

בימים אלו חוגגים את יום השמאליים הבינלאומי

   

 

אני מכירה כמה אנשים חשובים במשפחתי והם שמואליים והאמת היא שכולם אנשים מחוננים מפותחים אם זה בעשיה, ביצירה, בספורט  ובכלל והם אף בעלי אינטיליגנציה גבוהה.

לדוגמא :

אמי שלי פני ז”ל נולדה שמאלית בבולגריה הקומוניסטית ובזמנו בבית הספר נהגו  לקשור את היד השמאלית לכסא מתוך רצון להכחיד את התופעה.  אימי היא הייתה אישה מיוחדת ומלומדת והטיבה להשתמש בידה השמאלית ביצירות נפלאות של סריגה ומקרמה.

או למשל, חתני, אנדרו, הינו רופא משפחה מוכשר ומצליח והוא שמאלי דבר שכלל אינו מפריע לו בעיסוקים ספורטיים ובתיפעול ותיפקוד במרפאה והשימוש במיכשור הרפואי המגוון.

וראוי שאזכיר גם עת נכדי החביב בן 18 שנים.  ג’ייקוב רייזר, אשר  נולד שמאלי והוא מוכשר ומצייר ועוסק בכל תחומי הספורט עם תוך שימוש מושלם בידו השמאלית ואפילו לבר מצווה שלו עלה לתורה בתפילין מיוחדים שהכינו עבורו כשמאלי. .

צילום באישור יח"צ
צילום באישור יח”צ

 

לקראת החזרה לביה”ס, חב’ כלבושרד, מציגה , מגוון גדול של מוצרים לתלמידים שמאליים, מחקר קובע שכ-10% מאוכלוסית הבנים הינם שמאליים וכ-6% מאוכלוסיית הבנות

 

צילום באישור יח"צ
צילום באישור יח”צ

 

בימים אלו  חוגגים את ום השמאליים הבינלאומי ונוהגים לחגוג אותו מידי שנה כדי להעלות את המודעות הציבורית ליתרונות ולחסרונות של ציבור השמאליים וכידוע השמאליים חייבים להסתגל לשימוש בכלים ובחפצים שלרוב תוכננו עבור ציבור הימניים.

 

צילום באישור יח"צ
צילום באישור יח”צ

 

חב’ כלבושרד, המתמחה בשיווק ציוד לתלמידים ולבני-נוער ונציגת קונצרן “מאפד” מציגה לקראת החזרה לביה”ס, מגוון גדול של מוצרים המתאימים לתלמידים שמאליים, ביניהם: סרגל לשמאליים, עט לשמאליים, סט הנדסה לשמאליים, מחדד לשמאליים, סכין יפני לשמאליים.

 

צילום באישור יח"צ
צילום באישור יח”צ

 

הערכה ששווי השוק של מוצרים לתלמידים שמאליים לקראת פתיחת שנת הלימודים הינו כ-7 מיליון ש”ח. 

 

צילום באישור יח"צ
צילום באישור יח”צ

 

 

מספר עובדות על השמאליים:

 

1.  השמאליים מוגדרים כחכמים יותר משאר הציבור, לדוגמא: לאונרדו דה-וינצ’י, ברק אובמה, הנסיך ויליאם, אלברט איינשטיין, לודוויג ון בטהובן, מרק צוקרברג, ביל קלינטון, פרנץ קפקא.

 

2.  מחקר שנעשה באוניברסיטת סנט-לורנס שבניו-יורק, קובע כי בקרב הגאונים בעלי הIQ של יותר מ-140, יש יותר שמאליים מאשר ימניים

 

3.  לשמאליים  מיוחסים תכונות כגון: יצירתיות ודימיון מפותח

 

4.בעבר יכול היה גבר יפני להתגרש מאישתו אם גילה שהיא שמאלית ועד לא מזמן בטיוואן עודדו אנשים שמאליים לעבור תהליך להפוך לימניים.

 

5.  האסקימוסים האמינו שהשמאליים מכשפים..

 

6.  לפי מחקר הסיכוי של ילד שנולד לשני הורים ימניים להיות שמאלי הוא 2%.

 

7.  כ-70% מהכלבים הם ימניים ולהבדיל, החתולים נוטים לשמאליות

 

 

 ערכה לבנה רייזר - LEVANA REISER

צילומים באישור יח”צ 

עוד מהבלוג של levanareiser

תצוגה מקדימה

סדנת ילדים מבשלים עם השף ניר צוק + "משק ארצי"

לפני כשבועיים קיבלתי צלצול טלפוני ו- הוזמנתי לסדנת עוף אשר תתקיים בביתו הפרטי של "השף ניר צוק",  ביפו העתיקה.  השף ניר צוק הינו הפרזנטור של "משק ארצי" והסדנה הייתה מיועדת...

עוגת מוס גבינה קרה בטעם ריבת חלב.

עוגת מוס גבינה (קרה) מגבינת כנען 5% של תנובה בטעם ריבת חלב . גילוי נאות קיבלתי את הגבינה להתנסות - גבינה מעולה להכין דברים טעימים באפיה. בואו נתחיל, המתכון קל להכנה וטעים,  לחגים, לשבתות, ולא רק בחג השבועות וכל ימות...

תצוגה מקדימה

לביבות - לטקס אפויות לחג החנוכה.

מי אמר שחג החנוכה שמן כל כך והכל בגלל פח שמן קטן ... ולנו יש 8 ימים לאכול את כל הדברים הטעימים סופגניות למיניהם, לטקס ולביבות ... אצלי השמן לא חוגג בטיגונים, אצלי השמן זית שמנא חוגג בלביבות חנוכה אפשר גם באפייה ... קבלו מתכון...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה