הבלוג של levanareiser

levanareiser

אוהבת לחיות, את החיים הטובים ... ולחלוק אותם עם אחרים ... אוהבת ליצור מתכונים, משלבת בן הישן לחדש ... אוהבת להכין ולשתף את חברי בבישול, אפיה, קינוחים אוכל ביתי ... ועוד .

עדכונים:

פוסטים: 286

החל מדצמבר 2012

“גם לך יש ‘מחבת-פח’ במטבח ? זה שווה לך כסף, החזר מחבת-פח ישנה (מכל סוג) וקבל 100 ש”ח . בקניית מחבת TEFAL חדשה”

05/02/2019

TEFAL

 

צילום: יח"צ

צילום: יח”צ

 

 

 מותג כלי הבישול מצרפת מס’ 1 בעולם 

 

 

צילום: יח"צ

צילום: יח”צ

 

 

 משיק פעילות TRADE-INייחודית על מחבתות:

 

 

צילום : לבנה רייזר

צילום : לבנה רייזר

 

 

“גם לך יש ‘מחבת-פח’ במטבח?

 

 

זה שווה לך כסף!

 

 

החזר מחבת-פח ישנה (מכל סוג) וקבל 100 ש”ח 

 

 

בקניית מחבת TEFALחדשה”

 

 

צילום: יח"צ

צילום: יח”צ

 

מבצע הטרייד-אין יתקיים בנקודות מכירה מובחרות ברחבי הארץ 

והוא ימשך עד מחצית חודש  פברואר

 

לדברי עמאר מסלמני, מנכ”ל מסלמני גרופ, יבואנית ומשווקת כלי הבישול של TEFAL

‘המחבתות החדשות של TEFAL,  מותג הבישול מס’1 בעולם מצויידות בטכנולוגיות מתקדמות המבטיחות ציפוי נון סטיק עמיד פי 2 מכל מחבת אחרת של טפאל וכן את בטיחות השימוש במחבת לאורך זמן. כחברה שחרטה על דגלה את הדאגה לבריאות הציבור ולבטיחותו,

אנחנו ממליצים לעבור למחבת המבטיחה שימוש בריא ובטוח ומבצע טרייד-אין זה יאפשר לרבים לעשות זאת”.

המחבתות המוחזרות שניתנות עדיין לשימוש יתרמו לעמותות המפעילות בתים חמים לאוכלוסיות שונות .  

TEFAL מותג כלי הבישול מצרפת מס’ 1 בעולם, מציג את הפיתוחים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בעולם הבישול והמטבח, המעניקים למחבת ציפוי נון סטיק עמיד פי 2 מכל ציפוי אחר של טפאל ובכך מאפשר בישול בריא ללא שימוש בשמן ועמידות המחבת לאורך זמן.

כחברה שחרטה על דיגלה את הדאגה לבריאות הציבור ולבטיחותו משיקה TEFAL מבצע טרייד-אין שווה במיוחד: “החזר מחבת-פח ישנה (מכל סוג) וקבל 100 ש”ח בקניית מחבת  TEFAL  חדשה” 

הציבור מוזמן להחזיר מחבתות ישנות שברשותו (מכל סוג) ובתמורה לקבל 100 ש”ח הנחה ברכישת מחבת  TEFAL חדשה מסדרת אותנטיק.

לדברי עמאר מסלמני, מנכ”ל מסלמני גרופ, יבואנית ומשווקת כלי הבישול של :  TEFAL

‘המחבתות החדשות של TEFAL, מותג הבישול מס’1 בעולם מצויידות בטכנולוגיות מתקדמות המבטיחות ציפוי נון סטיק עמיד פי 2 מכל מחבת אחרת של טפאל וכן את בטיחות השימוש במחבת לאורך זמן. כחברה שחרטה על דגלה את הדאגה לבריאות הציבור ולבטיחותו, אנחנו ממליצים לעבור למחבת המבטיחה שימוש בריא ובטוח ומבצע טרייד-אין זה יאפשר לרבים לעשות זאת”.

המחבתות שיוחזרו וימצאו עדיין שמישות יתרמו לבתים חמים של עמותות קהילתיות איתן החברה משתפת פעולה.  המבצע יתקיים בנקודות מכירה מובחרות ברחבי הארץ.

מחירימחבתות אותנטיק: 199-399 ש”ח בהתאם לגודל.

במבצע טרייד-אין – תמורת מחבת ישנה יוצעו המחבתות החדשות במחירים: 99-299 ש”ח בהתאם לגודל

רשימת החנויות המשתתפות במבצע טרייד-אין של טפאל :

רשת לגעת באוכל, רשת 4שף, רשת הום-סנטר, רשת קינג סטור, רשת בסט סנטר, רשת הבית הלבן – בקריית ביאליק, קריית הכרמל וקריית אתא, בחנות כהן יצחק בכפר סבא ועוד. 

AUTHENTIC סדרת מחבתות וסירים חדשה במראה שיש עכשווי. הודות לטכנולוגיה חדשנית ובלעדית מציגים הסירים והמחבתות של Tefalמצוינות הן מבחינת מבחן העמידות והן מבחינת מבחן תוצאת הטעם.  כלי הסדרה מצויידים בציפוי נון-סטיק TITANIUM MINERALIA, פי 2 עמיד יותר מכל ציפוי אחר של   TEFAL, ועמיד בפני שריטות כך שניתן לבשל תוך שימוש בכלי מתכת. בנוסף הוא מאפשר בישול ללא שימוש בשמן ושמירה על הטעמים המקוריים של חומרי הגלם השונים בהם נעשה שימוש בתהליך הבישול.

ה-  Thermo-Spot®, הנקודה אדומה שהיא סימן ההיכר של Tefal, הופך לאדום מלא כאשר המחבת מגיעה לטמפרטורה האידיאלית לצריבה מושלמת, מה שמבטיח לכל מנה מרקם מושלם, צבע מושלם וטעם מושלם.

ציפוי הנון סטיק של המחבת, הפנימי והחיצוני – מאפשר ניקוי קל ובישול נוח. בנוסף, תחתית הכלים בסדרה מצטיינת בחוזק מבני מקסימאלי להולכת חום אחידה ומרבית.  כלי הסדרה מתאימים לכל סוגי הכיריים כולל אינדוקציה.

סדרת  AUTHENTIC  אידיאלית לבישול בריא, ידידותית לסביבה, עשויה מחומרים הניתנים למחזור. מוצרי הסדרה לא מכילים  PFOA, לא מכילים עופרת, לא מכילים קדמיום.

פרטים נוספים:

גם סדרת  AUTHENTIC  מצוידת בשלושת המאפיינים המבדלים את : Tefal

  1. ה-  Thermo-spot  סימן ההיכר של מוצרי Tefal, הנקודה האדומה במרכז המחבת משנה את צבעה כשהכלי מגיע לטמפרטורה האידיאלית  לבישול ( 180 מעלות)  שינוי הצבע של הטרמוספוט לאדום אחיד מורה על הטמפ’ האידיאלית לבישול בריא  כך שמקסימום הויטמינים והערכים התזונתיים נשמרים בתהליך הבישול. עם הגעת המחבת לטמפ’ האידיאלית ניתן להוריד את גובה הלהבה למחצית וכך גם לבשל בריא וגם לחסוך באנרגייה לבישול.

  2. ציפוי ה- non stickהמחוזק במינרלים -  היתרון האיכותי והבידול  של מוצרי  Tefal.

ציפוי המאפשר בישול בריא ללא שמן ושמירה על הערכים התזונתיים של המזון המונע את הדבקות המזון לדפנותהכלי. עמיד בפני שריטות ושחיקה  לאורך זמן

פטנט חדשני זה של בסיס מינראלי קשיח המשלב את השימוש במינרלים קשיחים המצפים את כל שטח הבישול של הכלי ופועלים כשכבת מגן המונעת מכל פעולות הבישול פגיעה בבסיס הכלי.

  1. תחתית הכלי - היתרון האיכותי השלישי של מוצרי TEFAL נמצא בבסיס הכלי- הסיר או המחבת. תחתיות הכלים של הסדרה מחוזקות בדיסק נירוסטה בעובי של 7 מ”מ למניעת עיוות או פיתול כתוצאה מהפרשי טמפ’ , ומבוססות על שכבת אלומיניום עבה  תוך ניצול אופטימאלי של יתרונות החומר להולכת חום מהירה ופיזור הומוגני של החום לבישול אחיד.

לאתר הבית לחצו כאן .

כתבה וצילמה לבנה רייזר – LEVANA REISER

צילומים באישור היח”צ 

עוד מהבלוג של levanareiser

תצוגה מקדימה

סדנת ילדים מבשלים עם השף ניר צוק + "משק ארצי"

לפני כשבועיים קיבלתי צלצול טלפוני ו- הוזמנתי לסדנת עוף אשר תתקיים בביתו הפרטי של "השף ניר צוק",  ביפו העתיקה.  השף ניר צוק הינו הפרזנטור של "משק ארצי" והסדנה הייתה מיועדת...

עוגת מוס גבינה קרה בטעם ריבת חלב.

עוגת מוס גבינה (קרה) מגבינת כנען 5% של תנובה בטעם ריבת חלב . גילוי נאות קיבלתי את הגבינה להתנסות - גבינה מעולה להכין דברים טעימים באפיה. בואו נתחיל, המתכון קל להכנה וטעים,  לחגים, לשבתות, ולא רק בחג השבועות וכל ימות...

תצוגה מקדימה

לביבות - לטקס אפויות לחג החנוכה.

מי אמר שחג החנוכה שמן כל כך והכל בגלל פח שמן קטן ... ולנו יש 8 ימים לאכול את כל הדברים הטעימים סופגניות למיניהם, לטקס ולביבות ... אצלי השמן לא חוגג בטיגונים, אצלי השמן זית שמנא חוגג בלביבות חנוכה אפשר גם באפייה ... קבלו מתכון...

תגובות

טופ 20 - בלוגי אוכל

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה