הבלוג של levanareiser

levanareiser

אוהבת לחיות, את החיים הטובים ... ולחלוק אותם עם אחרים ... אוהבת ליצור מתכונים, משלבת בן הישן לחדש ... אוהבת להכין ולשתף את חברי בבישול, אפיה, קינוחים אוכל ביתי ... ועוד .

עדכונים:

פוסטים: 277

החל מדצמבר 2012

מותג יוגטה מציע: מגוון סוכריות איכותיות שימתיקו לכם את החגיגות בשמחת תורה, רוצים לדעת עוד כנסו לכתבה .

23/09/2018

 

צילום לבנה רייזר

צילום לבנה רייזר

שישו ושמחו בשמחת תורה … עם סוכריות יוגטה

 

 צילום לבנה רייזר

צילום לבנה רייזר

 

מותג יוגטה מציע: מגוון סוכריות איכותיות שימתיקו לכם את החגיגות

 

זה היה מקובל וידוע מראש :      התגמול המתוק להתנהגות טובה או עשיית מעשה טוב היה בסוכריה או דבר מתיקה.

אני זוכרת בשכונת ילדותי את משה הזקן, מושיק קראנו לו אנו הילדים, הוא היה איש הדור פנים עם זקן לבן וארוך והיה שואל אותנו איזה דבר טוב או נאה עשינו היום ומעניק סוכרייה טעימה שהיה שולף מכיסו המלא דברי מתיקה.

בעיקר היינו פוגשים בו בחגים כשהוא לבוש חגיגית ופניו מאירות.

זכרון נעים זה עלה בי כאשר קבלתי את חבילת הסוכריות של מותג יוגטה (ליימן שליסל) בדיוק בחודש חגי תשרי השמחים.

מבחר הסוכריות האיכותיות מגוונות הטעמים והמרקמים, המתיקו לי את ימי החג והביאו שימחה בלבי טעמים נפלאים ללשון ולחיך.

 

צילום יח"צ

צילום יח”צ

 

לכבוד חגי תשרי ושמחת תורה, ליימן שליסל, בעלת מותג הסוכריות יוגטה, מציעה מגוון רחב של סוכריות איכותיות מסוגים שונים, המתאימות לילדים, לילדים בנפשם ולכל מי שרוצה להמתיק את החגים ואת חגיגות שמחת תורה.

מבחר הסוכריות שמציע מותג יוגטה, כולל בין היתר:

 

צילום יח"צ

צילום יח”צ

 

סוכריות ג’לי בטעמי פירות 

סוכריות הג’לי של יוגטה עשויות ללא צבעי מאכל  ומוצעות בטעמי פירות: לימון, תות, תפוז ודובדבן הן מגיעות באריזה משפחתית המכילה 800 גרם של סוכריות נהדרות. ניתן להשיג בכל רשתות השיווק והחנויות הפרטיות במחיר מומלץ של 17.90 ₪ לאריזת 800 גרם. הסוכריות כשרות למהדרין פרווה באישור בד”צ איגוד הרבנים בראשות הרב אשר יעקב וועסטהיים ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

 

צילום לבנה רייזר

צילום לבנה רייזר

 

לקקנים בטעם מסטיק ממולאים טופי תות 

סוכריות על מקל המאופיינות בצבעוניות מתחלפת, הסוכרייה בטעם מסטיק וממולאות בטופי בטעם תות. מגיעות באריזה משפחתית המכילה 12 סוכריות ( 216גרם). ניתן להשיג בכל רשתות השיווק והחנויות הפרטיות במחיר מומלץ של 8.90 ₪. הסוכריות כשרות פרווה באישור בד”צ איגוד רבנים בראשות הרב אשר יעקב וועסטהיים ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

 

צילום לבנה רייזר

צילום לבנה רייזר

 

סוכריות טופי ממולאות

סוכריות טופי רכות וממולאות, במגוון טעמי פירות, בהם: תות שדה, תפוז ודובדבן חמוץ. מגיעות בשקית משפחתית המכילה 600 גרם סוכריות טעימות. ניתן להשיג בכל רשתות השיווק והחנויות הפרטיות במחיר מומלץ של 9.90 ₪.  הסוכריות הטופי כשרות פרווה בהשגחת בד”ץ חוג חתם סופר בני ברק ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

 

צילום לבנה רייזר

צילום לבנה רייזר

 

בליימן שליסל מדווחים על גידול שנתי בביקושים לסוכריות:  בקטגוריית סוכריית הטופי  ניתן לראות גידול של כ-10% ביחס לשנה קודמת וקטגוריית סוכריות הג’לי  גדלה בשנה האחרונה בכ-4.5%.  חגי תשרי  ושמחת תורה נחשבים לאחת מנקודות השיא בצריכת סוכריות. בליימן שליסל מעריכים כי  קטגוריית סוכריות הטופי  תזנק בחודש החגים בלבד בכ- 50% לצד קטגוריית סוכריות הג’לי שצפויה לגדול בחודש זה בכ- 37%. (נתונים: – סטורנקסט, נתח שוק כספי מצטבר ינואר- יולי 2018, קטגוריית סוכריות הג’לי והטופי).

 

צילום לבנה רייזר

צילום לבנה רייזר

יוגטה הינו מותג פרטי של ליימן שליסל, שתחתיו משווקת החברה סוכריות ודברי מתיקה.  לליימן שליסל מותג פרטי נוסף – צ’וקטה תחתיו היא משווקת מוצרי שוקולד מסוגים שונים. ליימן שליסל הוקמה בשנת 1955 וכיום נחשבת למובילה ביבוא שיווק והפצה של ממתקים ומוצרי מזון. בחברה מועסקים  למעלה מ-500 עובדים, בעזרתם פוקדים ישירות את רוב נקודות המכירה בארץ.

ניתן לקבל מידע אודות המותגים אותן מייבאת ומשווקת ליימן שליסל בישראל.

כנסו לאתר ליימן שליסל -  www.l-s.co.il

 

ערכה וצילמה לבנה רייזר – LEVANA REISER

בכתבה צילומים באישור היח”צ

עוד מהבלוג של levanareiser

תצוגה מקדימה

סדנת ילדים מבשלים עם השף ניר צוק + "משק ארצי"

לפני כשבועיים קיבלתי צלצול טלפוני ו- הוזמנתי לסדנת עוף אשר תתקיים בביתו הפרטי של "השף ניר צוק",  ביפו העתיקה.  השף ניר צוק הינו הפרזנטור של "משק ארצי" והסדנה הייתה מיועדת...

עוגת מוס גבינה קרה בטעם ריבת חלב.

עוגת מוס גבינה (קרה) מגבינת כנען 5% של תנובה בטעם ריבת חלב . גילוי נאות קיבלתי את הגבינה להתנסות - גבינה מעולה להכין דברים טעימים באפיה. בואו נתחיל, המתכון קל להכנה וטעים,  לחגים, לשבתות, ולא רק בחג השבועות וכל ימות...

תצוגה מקדימה

לביבות - לטקס אפויות לחג החנוכה.

מי אמר שחג החנוכה שמן כל כך והכל בגלל פח שמן קטן ... ולנו יש 8 ימים לאכול את כל הדברים הטעימים סופגניות למיניהם, לטקס ולביבות ... אצלי השמן לא חוגג בטיגונים, אצלי השמן זית שמנא חוגג בלביבות חנוכה אפשר גם באפייה ... קבלו מתכון...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה