הבלוג של חסה חוסכת

חסה חוסכת

כל מה שיכול להשתבש - ישתבש. וגם אם הוא לא - זה עדיין יעצבן אותי.

עדכונים:

פוסטים: 100

החל מאפריל 2012

09/11/2014

מה הייתי עושה אם הייתי זוכה בלוטו.

נושמת.

נושמת שוב, ממש לרווחה.

קונה דירה ברחוב ביאליק בתל אביב. אולי דירה זה מונח קצת מטעה – הייתי קונה את אחד הבתים הדו קומתיים המתוקים שיש ברחוב ביאליק. הייתי משפצת אותו מהיסוד. הייתי מרהטת אותו ברהיטים ישנים ומהממים.

הייתי מוצאת מי שתמורת סכום הגון ייקח ממני את החתול – פרעה שלנו, ואז אפילו הייתי מפרגנת לעצמי ספות חדשות.

הייתי קונה לכל אחד משני ילדי דירת שלושה חדרים בלב תל אביב. את הדירות הייתי משכירה וחוסכת את הכסף בשבילם.

היית מעסיקה בנאדם שידאג במקומי לכל הענינים האלה של השכרת דירות, ותשלומי מע”מ, לקיחת הכלב לויטרינר וכל הסידורים המבאסים האלה.

ואז, אחרי שהייתי מרגישה שהצרכים המיידים והדחופים האלה מסודרים הייתי:

מציעה למנהל בית הספר הגבוה שבו למדתי לייסד מלגה שתעזור לתלמידים שידם אינה משגת ללמוד כמו שצריך. אלה שנאלצים להעביר את זמנם בנקיונות בתיהן של עיתונאיות שלא משלמות בסוף, ושסכנת היזרקות מבית הספר מרחפת כל הזמן מעל ראשם.

קונה את אחד מבתיה הראשונים של תל אביב, משפצת ומשמרת אותו. משכירה את דירותיו לסטודנטים או זוגות צעירים. השכירות תהיה סמלית למדי, והמשכירים יהיו צריכים להתחייב לייזום פעילות קהילתית אקולוגית ברחבי העיר ולדאוג לביצועה במשך השכירות. לאחר כסוי ההשקעה, הייתי קונה עוד בית. וכן הלאה.

מעסיקה מישהו שינהל את המילגה, את השכרת הדירות והמעקב אחרי ביצוע הפעילויות ההתנדבותיות, וירכז לי את הגופים שלדעתו ארצה לעזור בקידומם. אני מניחה שיהיה שם גוף אחד שדואג לנשים, אחד שדואג לילדים, אחד שדואג לבעלי חיים.

ואז, כשארגיש שגם מסביבי אנשים נהנים מהכסף, או אולי תוך כדי כל אלה, כי הרי פתאם יהיה לי המון זמן פנוי -

אני אתיישב לכתוב את התסריט שלי.

אני אלך לקוסמטיקאית ואעשה אוברול כללי.

אני אעביר את כל הבגדים שלי הלאה ואקנה לעצמי בגדים חדשים. רק בשביל הרגשת ההתחדשות.

אני אקנה אורגינל של גוטמן. תמיד רציתי אורגינל של גוטמן.

ואז אני אוכל לפרסם כאן את התמונה של הציור.

עד אז, אם תסלחו לי רגע, אני צריכה לקחת את יוסף פורת יוסף לוטרינרית. יש לו שעלת. הוא גם מסרב למות למרות שהוא בערך בן מאה. ואז לשלם מע”מ, לגמור לעשות שפכטל על הקירות של המסדרון ועוד בערך שלושים סידורים שרשומים ברשימותי הבלתי נגמרות.

והכי חשוב – לכתוב את התסריט שלי. לא באמת צריך המון כסף בשביל זה….

שבוע מצוין!!!

עוד מהבלוג של חסה חוסכת

תצוגה מקדימה

לב מתעורר

  פחות משלושה  עמודים לפני סוף הספר, כותבת אפרת, המספרת, את המילים הבאות:"הרי גם כשמאבדים אהובים - האהבה שאוהבים אותם לא אובדת. האהבה לא אובדת, ואהבתי - רק בי תלויה". אפרת...

תצוגה מקדימה

אדונית הארונית

מכירים את זה שהתינוק שלכם צורח? שום דבר לא עוזר - הוא לא רוצה לאכול, והחיתול שלו יבש, הוא הרגע קם משינה עמוקה, הבטן שלו לא נפוחה - והוא צורח וצורח. אתם משעינים אותו על הכתף, הופכים אותו על היד, משקשקים, מערסלים, שרים שירים...

תצוגה מקדימה

הנערה שלא רזתה

שתים עשרה שעות ארכה לידת בכורתי אהובתי. שתים עשרה שעות של התרגשות ודמעות, של לחיצות ודחיפות, של כאבים וציפיה לבאות. אחרי שהפורת נולדה, וחובקה, ונשקלה ונלקחה. אחרי שנתפרתי וכוסתי והובלתי החוצה מחדר הלידה, שכבתי במסדרון...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה