הבלוג של Eleanor Leibovich

עורכת דין אלינור ליבוביץ

עדכונים:

פוסטים: 33

החל ממאי 2011

אני אלינור ליבוביץ, אישה, רעיה, אמא, בעלת משרד עריכת דין ומנהלת את אתר “גירושין”.

18/05/2011

אני אלינור ליבוביץ, אישה, רעיה, אמא, בעלת משרד עריכת דין ומנהלת את אתר “גירושין”.

סיימתי את לימודי המשפטים באוניברסיטת תל אביב בשנת 1986 והוסמכתי כעורכת דין חברת לשכת עורכי הדין בשנת 1987, לאחר תקופת התמחות של שנתיים.

מעטים יודעים עלי כי בנוסף ללימודי המשפטים והרבה לפני שהוצמד התואר “עו”ד” אל שמי  למדתי בפקולטה לחינוך ומדעי המדינה באוניברסיטת חיפה ואני בעלת תואר ראשון בתחומים משולבים אלה.

בתחום דיני המשפחה התחלתי לעסוק מיד עם הסמכתי ומאז ועד היום אני מנהלת את משרדי הפרטי הקרוי על שמי “עו”ד אלינור ליבוביץ”, בו עובדים אנשים מקסימים –  עורכי דין, מתמחים, משפטנים ועובדי מנהלה.

למשרד ותק של למעלה מ- 23 שנים והוא עוסק אך ורק בתחום דיני המשפחה, על כל ענפיו, תוך התמקצעות והתנסות יומיומית בתחומים הללו.

במהלך השנים נוהלו במשרד אלפי תיקים בנושאי מזונות אישה וילדים, משמורת ילדים, אימוץ, הסדרי ראייה, הלכת השיתוף, ידועים בציבור, איזון משאבים על פי חוק יחסי ממון, מוניטין מקצועי ואישי, חלוקת רכוש משפחתי, פירוק שיתוף במקרקעין ואיזון מניות, אופציות וכיוצ”ב וכן בתחום עריכת צוואות, דיני הירושה וניהול תיקי עיזבון.

הניסיון הרב בהופעות בבתי המשפט האזרחיים ובבתי הדין הרבניים, מגוון התיקים בתחום דיני המשפחה בכל הערכאות השיפוטיות, לרבות בית המשפט לענייני משפחה, בית משפט השלום, בית המשפט המחוזי ובבית המשפט העליון בשבתו כבג”צ ובשבתו כבית משפט לערעורים. כמו בית הדין הרבני האזורי ובבית הדין הרבני הגדול לערעורים. התמחותי חובקת את כל תחומי המעמד האישי, המשפחה והירושה. אלו, גיבשו אצלי תפיסה לפיה כל הליך משפטי צריך להסתיים מהר ככל האפשר, ובהגינות מרבית, כאשר תוצאת פסק הדין ו/או ההסכם המושגים, יאפשרו לכל צד לפתוח בחיים חדשים, וימזערו את הפגיעה בילדים.

תיקים משפטיים בתחום האישות הוא תחום דינמי ויצרי, לכן מדיניות המשרד דוגלת בעדכון שוטף והתחדשות ולפיכך אני מקפידה  מידי יום ביומו לעיין בפסקי הדין החדשים ובמאמרים המתפרסמים בתחום דיני המשפחה ולהשתתף, יחד עם צוות המשרד, בהשתלמויות שונות בתחום ובימי עיון.

האני מאמין המלווה אותי החל מהרגע בו הקמתי את המשרד הוא אחד:

להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותיי, כשהשאיפה היא לחתור ולהגיע לשלבי מו”מ והסכם במהירות וזאת על מנת לחסוך בזמן, הוצאות מיותרות ועוגמת הנפש, הכרוכים בניהול הליך ארוך וממושך……

עם זאת אעמוד עיקשת ונחושה אל מול צד המנסה לסכל את טובת לקוחותיי ולפגוע באינטרסים שלהם.

אשמח לעמוד לרשותכם ולענות כמיטב יכולתי על שאלות.

מוזמנים לבקר באתר - http://gerushin.co.il/

ובדף האוהדים שלי בפייסבוק

בברכת שבוע טוב,

שלכם,

עו”ד אלינור ליבוביץ.

עוד מהבלוג של Eleanor Leibovich

עו"ד אלינור ליבוביץ - זכיה בפיס – האם היא משותפת לשני בני הזוג

עו"ד אלינור ליבוביץ הינה מייסדת ובעליו של משרד עורכי דין ונוטריון, הנחשב כאחד המובילים והאיכותיים בתחום דיני המשפחה, הקיים החל משנת 1987. זכיה בפיס - האם היא משותפת לשני בני הזוג דירת מגורים, מגרשים, זכויות סוציאליות,...

תגובות

פורסם לפני 6 years

הפרת הבטחת נישואין

הפרת הבטחת נישואין הצד שלו מול הצד שלה שחר ואדרת הכירו בפייסבוק ונקשרה ביניהם ידידות אשר במהרה הפכה למערכת יחסים אינטימית סוערת. בני הזוג לא משו אחד מזרועותיו של השני ובמהרה הכריזו בפני כולי עלמא כי זוהי "תחנתם...

תגובות

פורסם לפני 8 years

עו"ד אלינור ליבוביץ- האם בן יכול לזרוק את אמו מהבית?

האם בן יכול לזרוק את אמו מהבית?  שלום ויהודית היו נשואים באושר 28 שנה, שלום נפטר מסיבוך של מחלת השפעת במהלך החורף. לבני הזוג היו שני ילדים בוגרים, לירן סטודנטית באוניברסיטה, ואורן, נשוי ואב לשתי בנות קטנות. היחסים בין...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה