הבלוג של leazohar-הבית הזוהר של לאהל'ה

הבית הזוהר של לאהל'ה

כי אני בולגריה כי אני יפואית ברמ"ח איברי כי אני אוהבת את האוכל שיצרו הסבתות כי ישבתי ולמדתי מהסבתות שלי אחת יפואית ואחת ירושלמית אוכל אותנטי . כי אני אוהבת לנסות הכל מכל להריח ,לטעום וליצור יש מאין וממצרכים רגילים... +עוד

כי אני בולגריה כי אני יפואית ברמ"ח איברי כי אני אוהבת את האוכל שיצרו הסבתות כי ישבתי ולמדתי מהסבתות שלי אחת יפואית ואחת ירושלמית אוכל אותנטי . כי אני אוהבת לנסות הכל מכל להריח ,לטעום וליצור יש מאין וממצרכים רגילים לשנות סדרי עולם . לכן הבלוג שלי קיים כדי לשתף אתכם בחלומותי ובישומם.

עדכונים:

פוסטים: 543

החל ממאי 2014

משחקי ילדות

https://api-mail.walla.co.il/email/311857922/attachment/%25AD2DE2D3F680443361CD35C76FEF73C65EC6C063

עונה חדשה של הסדרה המצליחה ‘מיכל הקטנה והמפלצות’ רק בערוץ הופ!

עם מסר לילדים וגם להורים – הגיע הזמן לזוז!

·

תכף חורף והילדים בבית משועממים ולפעמים מציקים עקב השעמוםשכן הם רגילים לרוץ,להשתובב ולפעילות גופנית בלי לשים לב, אז יש חדש וניתן להתעסק ולהעסיק אותם באהבה!!!

    הסדרה האהובה של ערוץ הופ! תעודד את הצופים לנוע ולזוז יחד עם מיכל והחברים מהיער הקסום

·        כל פרק יעסוק בפעילות פשוטה אחרת, מספורט, משחקי דמיון וחיקויי חיות ועד משחקי ילדות כמו קלאס או תופסת, שהצופים יכולים לעשות בבית מול המסך או בחוץ עם החברים

·        בעונה החדשה 18 פרקים אשר ישודרו  בשעות 07:00 בבוקר וב – 17:00 אחר הצהריים. הפרק הראשון ישודר ב- 28 באוקטובר

 

כוכבת הילדים מיכל הקטנה חוזרת בעונה חדשה של הסדרה האהובה ‘מיכל הקטנה והמפלצות’ בערוץ הופ!. העונה החדשה תתמקד בשמחה שבתנועה ותעודד את הצופים לקום מהספה, לנוע, לזוז, לרקוד ולשחק יחד עם מיכל והחברים על המסך. זאת, גם בעזרת הפעילויות עצמן, שיהיו רעיונות פשוטים ומזמינים וגם בעזרת השירים, שיהיו קליטים, קצביים ומעודדי תנועה. הצופים הצעירים יכירו את השירים ואת תנועות הריקוד ויוכלו להצטרף בקלות ואף ללמוד פעילויות ומשחקים חדשים לשחק עם בני המשפחה והחברים.

במהלך כל פרק מיכל, פוגו, טריק והמכשפה בו (בגילומו של יובל סגל הנפלא) נפגשים במועדון המשחקים של היער הקסום כדי לבלות יחד. תוך כדי שהם מתלבטים מה לעשות היום, הזוזו-פלצת, גאג’ט קסום שנמצא במועדון המשחקים, קורא שבדיוק עכשיו הגיע הזמן לזוז!. החברים נרגשים ושרים את השיר הקבוע “זמן לזוז!” בסוף השיר מכריז הזוזו-פלצת על הנושא והפעילות היומיים. לדוגמה: הנושא הוא ‘זמן משחק’ והפעילות היא קלאס או תופסת או הנושא הוא ‘זמן חיות’ והפעילות היא לקופים וכו’. הפעילויות הן פשוטות, כאלו שגם הצופים יכולים לעשות אותן בבית מול המסך.

בכל פרק מיכל נרגשת להתחיל בפעילות אך המפלצות או המכשפה בו לא תמיד משתפות פעולה. מיכל מסבירה לחבריה איך לבצע את הפעילות ומראה להם שלנוע ולזוז זה כיף גדול. בסופו של דבר החברים משתכנעים, ויחד כולם עושים את הפעילות ונהנים מאוד.

בעונה החדשה 18 פרקים אשר ישודרו  בשעות 07:00 בבוקר וב – 17:00 אחר הצהריים. הפרק הראשון ישודר ב- 28 באוקטובר.

חוזרים לילדותנו עם המשחקים-

שלש מקלותשעליהם עוברים בקפיצות וכולם שמחים וצוהלים

שבע מקלות-מחבואים משודרג מסדרים אותם על המדרכה כשהתחתון ארוך יותר וקצהו בולט משתתתף בוחר  את מי שידרוך על הקצה הבולט והוא זה שמעיף באויר מקל אם תפס אותו יש לו ניקוד ואם לא אז הוא העומד החדש .

קפיצה בחבל ארוך-שני שחקנים מסובבים חבל שלישי קופץ לזמן קצוב .אם לא הצליח הוא עומד ומגלגל החבל.

הנחש בא-באמצעות חבל פשוט עד 15 ילדים מועסקים ילד נפבר מסובב את קצה החבל בגובה מסוים בקראו הנחש בא .אם החבל פוגע ברגלו של מי מהילדים הוא נפסל .

קלאס- גיר שמשרטט מתחמים סגורים בהם על השתתפים לקפוץ באם פגע המשתתף בגבול המקום המשורטט עם האבן הוא נפסל

גומי- שני משתתפים מחזיקים גומי סביב מתניהם ושלישי קופץ בין הרווחים אם פגע ולא הצליח במשימה הוא נפסל.

ג’ולות

מכינים בור קטן ומנסים להגיע ולקלוע אחיו .בין היתר מנסים לקלוע בג’ולות שלח המשתתפים שקרובים לבור ולפסול אותם .

5 אבנים – זורקים 5 אבנים על הקרעע לוקחים אחת ומנסים להגיע לכולן לפגוע בהן. ובסוף  לאסוף את כולן יחד .

כל אלו העלו בי את זכרונות הילדות שלי בהם שיחנו ברחובות הקרובים לביתנו מה שלא ניתן לעשותו היום אבל לפחות חזרתי ללמד את נכדי איתני איך קופצים ומשחקים משחקי ילדות של סבתו .

במקיות גם מזג אויר סוער השלים את התמונה .

מאחר ואיתני מחבב את מיכל הקטנה צפה באדיקות בפרקים הראונים ,צחק ונהנה יחד איתי לקפוץ בחבל .

השבוע כשיתבהר נצייר לנו מתחם לקלאס ואלמד אותו איך קופצים יחד

הקיצור תודה למיכל שהעלתי לי ממחשכי הזכרון משחקים שניתן להנות בהם יחד זמן איכות .

כאמור צפו לכיף ואם הילדים מתחילים לנתר ולשחק אל תתפלאו .זה גם ספורט מעולה !!!

אודות קבוצת מדיה הופ! 
קבוצת מדיה הופ! היא גוף התקשורת הדומיננטי והמוביל בישראל בעולמות התוכן לילדים עד גיל 12. הקבוצה יוצרת ואוצרת תוכן איכותי לילדים ומפעילה בישראל את הערוצים הופ!, לולי, הופ! ילדות ישראלית ו- WIZ.
ערוצי הקבוצה משודרים באמצעות Hot ו- yes לכ- 1.5 מיליון משקי בית, והקבוצה מחזיקה בכ- 50% מנתח הצפייה של קהל היעד. הקבוצה מובילה גם בזירות הדיגיטל ובמדיה החברתית ומתפעלת באופן שוטף – אתרים, אפליקציות, ערוצי YouTube ועמודי Facebook, תוך שמירה קפדנית על סביבה בטוחה המציעה תוכן איכותי, חינוכי ומעשיר לילדים. בנוסף, לקבוצה גם פעילות נרחבת בשטח, המאפשרת מפגש עם למעלה מ- 250,000 ילדים בשנה באמצעות מופעי בידור, סדנאות, הפעלות, פעולות חינוכיות, סרטים, הצגות ופסטיבלים.
הקבוצה יוצרת תוכן מקורי המותאם במיוחד לילדים בישראל ומשתפת פעולה עם כוכבי הילדים האהובים ביותר תוך עיסוק מעמיק בנושאים המתאימים מבחינה רגשית, פדגוגית וקוגניטיבית לקהל היעד.
הסלוגן “לגדול בידיים טובות” עומד במרכזה של העשייה של הקבוצה בכל תוכן מקורי או רכש ובכל עשייה נשארים נאמנים לאחריות הנובעת מיצירת חוויות לילדים.

 

עוד מהבלוג של leazohar-הבית הזוהר של לאהל'ה

תצוגה מקדימה

קוזונק - לחמניות מתוקות בולגריות

קוזונק. איך למדתי את רזי הקוזונק (לחמניות שמרים מתוקות בולגריות ) אפור  בחוץ, חורף,גשם, אני ותלתלי יושבים לחלון מול הים. פני אדומות ובוהקות מחום,חולה וכואבות לי אזני...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

לחמניות קוטג רכות שאפשריות עם כל מיני תוספות

  לחמניות קוטג' קלות ,לערבב ולאפות- חצי קילו קמח תופח, 3 גביעי קוטג' 100 גרם חמאה  וכוס חד פעמית שמן , כף מלח , 2 ביצים גדולות , חפן ענק מלא בבצל מיובש שתמיד יש בכל...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

מגולגלות מטריפות לפסח

    לפסח צריכים יצירתיות כי לא כל מאפה שאופים בימי חול יוצא אותו טעם אבל סקרנות ואני חברים ונסיונות בחומרים שקיימים אהובים עלי ואחד מהם... הנה לכם בלי מילים...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה