הבלוג של lealand

lealand

עדכונים:

פוסטים: 140

החל מאוגוסט 2018

עם הרבה רגש, אומץ ואהבה, הסופרת כותבת את סיפור חייה, משתפת בהתרחשויות שהשפיעו עליה ועל משפחתה והפרו את שגרת חייהם, מה שהוביל לריחוק מבתה. הסופרת מספרת על הקשר שנפרם עם הבת, קשר אותו היא כה חפצה לחדש. מומלץ!

15/10/2019

פרומות ומחוברות / נילי פירסט צ’צ’יק

165 עמודים

עורכת: שושי שמיר

אוריון הוצאת ספרים

שנת הוצאה: 2019

73167552_919932215045284_3413438989506445312_n

כמו שמו של הספר, תוכנו מתאר את הקשר שבין אם לבתה, קשר מיוחד במינו שעלול להיפרם מכל מיני סיבות והתרחשויות שנקלעים אליהן במהלך החיים, אך למרות הכל, הקשר העמוק בין אם ובת לא יכול לעולם להתנתק כאילו לא היה.

בספרה החושפני ומלא הרגש, הסופרת פונה לבתה עמה הקשר נפרם כבר לפני עשורים ולא שב להיות כשהיה בימי ילדותה של הבת.

הסופרת כותבת את אשר על ליבה ומשתפת בקורותיה במרוצת השנים, תובנותיה ומחשבותיה. היא מספרת על מערכת היחסים שלה עם הוריה שלא הייתה פשוטה והשפיעה על המשך חייה, היא כותבת על ההיכרות עם אבי ילדיה, ההתמודדות שלה ושל משפחתה עם מחלת הבן אשר שינתה את חייהם ללא היכר. כל אחד מבני המשפחה התמודד עם המחלה בדרך שלו. השינוי הכפוי בשגרתם הוא מה שהוביל בהמשך ובלית ברירה לריחוק מהבת, ריחוק שניכפה ואותו היא כה חפצה לסיים בתקווה שיהיה ניתן כעת, אחרי השנים הרבות שחלפו כשבתה כבר אם בעצמה, לחזור ולקיים קשר קרוב ואוהב כפי שהיה להן שנים רבות אחורה.

הספר מדבר על הקשר המיוחד והאלמותי בין אם ובתה, הוא כתוב היטב, מעורר מחשבה ובעל תובנות, יש בו עצב וכאב, שמחה ואופטימיות, כוח ועוצמה והרבה אהבה. תוכנו מועבר בצורה מאוד מרגשת ואמיצה ולא ניתן להישאר אדישים למילים הכנות.

זהו סיפרה השני של הסופרת נילי פירסט צ’צ’יק שהינה יועצת אישית, זוגית וסקסולוגית.

מומלץ!

עוד מהבלוג של lealand

תצוגה מקדימה

אל תעזוב / הרלן קובן

אל תעזוב / הרלן קובן  304 עמודים הוצאת כנרת זמורה ביתן  שנת הוצאה: 2019 הבלש נפוליאון דיומא, או בשם שכולם מכירים: "נאפ", הוא רווק בשנות השלושים לחייו שמתגורר בגפו מאז מות...

תגובות

פורסם לפני 9 months
תצוגה מקדימה

התחשבנות / ג'ון גרישם

התחשבנות / ג'ון גרישם  502 עמודים מאנגלית: אינגה מיכאלי הוצאת מודן שנת הוצאה: 2019 עלילת הספר מתרחשת בקלנטון שנמצאת במחוז פורד שבמיסיסיפי ומספרת את סיפורו של פיט בנינג, איש...

תגובות

פורסם לפני 6 months

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה