הבלוג של lealand

lealand

עדכונים:

פוסטים: 140

החל מאוגוסט 2018

לאחר גירושיו, ולמרות אהבתו הגדולה לארבעת ילדיו, חנוך החליט לעזוב את ישראל. הוא זוכה להצלחה רבה והכרה בעבודתו אשר בה הוא פועל מסביב לעולם ובמגוון תחומים של עבודות קבלנות, סחר ביהלומים ובנשק. הוא מפתח קשרים עם ארגונים חשובים, אנשי ביטחון ואנשי מפתח וצובר הון עצום שיבטיח את עתידו ועתיד ילדיו. אך בניגוד מוחלט להצלחתו בעבודה, הוא נכשל בחיי האהבה. הגירושים השפיעו עליו ומנעו ממנו לפתוח את ליבו לזוגיות חדשה. היו לו מספר ניסיונות כושלים שרק הקשיחו את ליבו וגרמו לו למקד את כל כולו לעבודה שאתגרה אותו למרות סיכוניה. חנוך לא מוותר על החלום לחזור ולאהוב. האם יגשים את חלומו? תקראו את הספר ותגלו.

08/09/2019

מי שהעז / יהושע קריאף

425 עמודים

עריכה: טל איפרגן

ספרי ניב הוצאה לאור

שנת הוצאה: 2018

 

MI

 

העלילה מספרת את סיפורו של חנוך, ישראלי שאוהב את משפחתו, אך עבודתו המאתגרת ובעלת הסיכונים, דרשה ממנו רבות ויצרה מצבים שבהם הוא נעדר מביתו בלי הודעה מוקדמת ובלי מועד חזרה. בסופו של דבר, כשהיה עליו לבחור בין נישואיו לעבודתו, הוא בחר בלב כבד בעבודה שהייתה למעשה הטעם לחייו, הגורם שהמריץ את דמו ועורר את נפשו. הוא היה זקוק לאדרנלין הרב שהעבודה סיפקה לו בכדי להרגיש טוב. חנוך אהב את ארבעת ילדיו בכל ליבו, אך הוא לא היה מסוגל לוותר על עבודתו למען הישארות מתמדת בסביבתם.

מוחו החריף ותושייתו הרבה הביאו אותו למסע חובק עולם, שבמהלכו הוא פיתח קשרים עם אנשי מפתח בכל היבשות. הוא סיפק מידע חיוני וחשוב לאנשי הביטחון הישראלים, לארגונים אמריקאים, בריטים ורוסים ואט אט בנה את האימפריה שלו ושמו הלך לפניו בזכות ולא בחסד. חנוך פעל בתחומים שונים ומגוונים כגון קבלנות, סחר ביהלומים ובנשק ועוד. הידע שלו היה נרחב ומרשים, והוא פעל פעמים רבות למען מדינת ישראל ולמרות שחי מחוץ לגבולות הארץ, היה פטריוט. תכניותיו ופעילותיו חובקות העולם אפשרו לו לצבור הון עצום, אך לא רק הכסף הוא שהניע את חנוך, אלא הצורך להיות בפעילות מאתגרת ובעלת סיכונים. לחנוך היה את הקו האדום שלו שהתבטא ברצונו החד משמעי להבטיח את שלום מדינת ישראל. הוא מעולם לא לקח חלק בפעולה שהייתה עלולה להזיק למדינה ולתושביה, ההפך הוא הנכון, הוא עשה כל שביכולתו למנוע פעולות טרור נגד ישראלים ונגד היהודים בעולם.

אך, למרות ההצלחה המסחררת בעבודתו שזיכתה אותו בהערכה רבה מצד גורמים בעלי דרג, לחנוך לא היה את אותו המזל בחיי האהבה. לאחר גירושיו, ליבו כבר לא היה שלם והוא איבד את האמון באהבה. הניסיונות שלו לשוב ולהאמין במערכת יחסים כנה וחמה לא צלחו ורק גרמו לו לסגור עוד יותר את ליבו ולהקשיחו.

ולמרות זאת, חנוך מעולם לא ויתר על החלום שבו יגיע היום שהאהבה תחזור לחייו.

הספר כתוב היטב, הוא מאוד קריא וקולח ומציג בפני הקורא את הנעשה מאחורי הקלעים בעולם הצללים, שיתופי הפעולה בין ארגונים ומדינות, תככים, מאבקי הכוחות ופעולות מסכנות חיים והרות גורל.

שורה תחתונה: סיפורו של אדם שהעז והתמודד מול הסכנות והקים אימפריה במו ידיו ומעולם לא הפסיק לחלום.

עוד מהבלוג של lealand

תצוגה מקדימה

אל תעזוב / הרלן קובן

אל תעזוב / הרלן קובן  304 עמודים הוצאת כנרת זמורה ביתן  שנת הוצאה: 2019 הבלש נפוליאון דיומא, או בשם שכולם מכירים: "נאפ", הוא רווק בשנות השלושים לחייו שמתגורר בגפו מאז מות...

תגובות

פורסם לפני 9 months
תצוגה מקדימה

התחשבנות / ג'ון גרישם

התחשבנות / ג'ון גרישם  502 עמודים מאנגלית: אינגה מיכאלי הוצאת מודן שנת הוצאה: 2019 עלילת הספר מתרחשת בקלנטון שנמצאת במחוז פורד שבמיסיסיפי ומספרת את סיפורו של פיט בנינג, איש...

תגובות

פורסם לפני 6 months

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה