הבלוג של lealand

lealand

עדכונים:

פוסטים: 143

החל מאוגוסט 2018

 

1

ספר מתח במיטבו!

הספר מספר על שתי נשים: אמה וג’יין ומסופר מנקודת מבטן, אמה מהעבר וג’יין מההווה.
שתיהן מגיעות למשרד תיווך על מנת למצוא דירה לשכירות והן מוקסמות (כל אחת בתקופת זמן אחרת) ממבנה ייחודי ונדיר ברחוב פולגייט מספר 1.
אמה עברה אירוע טראומתי, ולכן, היא מחליטה יחד עם בן זוגה סיימון לעבור למקום חדש ולנסות להתגבר ולשכוח את העבר. הם מחליטים לעבור לבית פולגייט 1, בית לא שגרתי בכלל…קודם כל, בכדי להשכיר את הבית היה עליהם למלא שאלון אינסופי עם שאלות מגוונות ולעיתים מאוד פולשניות. בנוסף, היה עליהם לקבל רשימת תנאים אותם הם חייבים למלא בכדי לקבל את האישור לשכירות. תנאים הזויים ואבסורדים כמו האיסור להכניס שטיחים, וילונות, ספרים (כן, גם ספרים!!!) , כסאות, ילדים, חיות מחמד והרשימה עוד ארוכה…לבית לא היו דלתות והוא למעשה היה מרחב פתוח עם הפרדה של אבני גיר בין האזורים. במרכז הבית היו מדרגות ללא מעקה בטיחות ובכדי להיכנס לבית היה על הדיירים לענוד צמיד ולהפעיל אפליקציה שמזהה אותם. בכלל, כל דבר בבית פעל באמצעות המנגנון שידע לקרוא את הדיירים וחדר לפרטיותם עד הפרטים הקטנים ביותר. (סטייל “האח הגדול”).
ג’יין אף היא החליטה לשכור דירה בעקבות אירוע מצער אותו חוותה וזעזע את כל עולמה. היא מוקסמת מבית פולגייט 1 ואף מהאדריכל שהבית הוא פרי יצירתו. לשמחתה הרבה, אחרי מילוי השאלונים והסכמתה לכל התנאים, היא מקבלת “אור ירוק” למעבר לבית הייחודי, אך כשהיא מגלה כי בחורה בשם אמה שהייתה הדיירת הקודמת בבית מוצאת בו את מותה בנסיבות מסתוריות, היא מתחילה לחשוש לגורלה.
גם אמה וגם ג’יין מוצאות את עצמן מעורבות עם האדריכל המסתורי שממעיט לחשוף בפניהן פרטים אודות חייו ועל עברו בפרט.
ככל שמתקדמת העלילה, הקורא, יחד עם דמותה של ג’יין מגלים דמיון חולני ומרתיע בין סיפורן של שתי הנשים, דבר המעורר שאלות בנוגע למה צופן העתיד לג’יין? האם היא תמשיך ללכת בצעדיה של אמה, או שמא ברגע האמת תפעל אחרת?
הספר מרתק וכל כך מסקרן מותח וכשכבר חושבים שיודעים מה הולך להתרחש, מקבלים הפתעה בצורת תפנית לא צפויה, חדה ומצמררת!
כשקראתי על כך שמתכוונים לעשות סרט המבוסס על הספר שמחתי מאוד וזה בהחלט יהיה סרט שאותו אני לא מתכוונת לפספס!!!

 

עוד מהבלוג של lealand

תצוגה מקדימה

העוצמה והזעם של אבנר ארליך / פיני אלעזרי

העוצמה והזעם של אבנר ארליך / פיני אלעזרי 423 עמודים הוצאת דני ספרים שנת הוצאה: 2019     אבנר ארליך הוא סוכן מוסד בכיר באגף המבצעים המיוחדים, שנשלח לרומא על מנת לחקור...

תגובות

פורסם לפני 6 months

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

הצגה יומית / אדיבה גפן

הצגה יומית / אדיבה גפן 414 עמודים עריכה: נועה מנהיים הוצאת כנרת זמורה שנת הוצאה: 2019       זהו סיפרה של נעמי, אישה בשנות ה-40 לחייה ששבה אחרי למעלה מ-15 שנים לעיר...

תגובות

פורסם לפני 2 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה