הבלוג של lealand

lealand

עדכונים:

פוסטים: 139

החל מאוגוסט 2018

אנני הייתה בשלב נפלא של חייה, היא נשואה באושר, עובדת במה שהיא הכי אוהבת וכעת גם גילתה שהיא מצפה לילד. אנני מיהרה לשתף את בעלה בבשורות הטובות, אך אירוע נוראי כמעט וגדע את חייה והיא הייתה בתרדמת במשך שנה. אנני חוזרת לעיירת הולדתה ועוברת שיקום בבית הוריה. החזרה שלה למקום שבו גדלה, מחזיר אליה זיכרונות מהעבר ומביא אותה לחשוב לעומק על מה באמת חשוב לה. מה הוא חלומה הגדול שיגרום לה להגשמה עצמית ולאושר אמיתי. רוצים לדעת לאיזו מסקנה היא הגיעה? תקראו את הספר ותגלו.

31/05/2019

עץ משפחתי / סוזן ויגס

360  עמודים

מאנגלית: קטיה בנוביץ’

הוצאת הכורסא

שנת הוצאה: 2019

61733006_826677807704059_5482797079312990208_n

מה הייתם עושים אם יום אחד הייתם פוקחים את עיניכם ומגלים שאת השנה האחרונה העברתם מרותקים למיטה בתרדמת והתנדנדתם בין החיים והמוות? אנני רש חוותה זאת על בשרה והתעוררה למציאות הזו.

לאנני היו חיים טובים ומאושרים. היא הייתה נשואה לגבר יפה תואר בשם מרטין ושניהם עבדו בתכנית בישול שזכתה להצלחה אדירה. מרטין, הגיש את התכנית, ואנני הפיקה אותה מאחורי הקלעים ודאגה שהכל ידפוק כמו שעון. עבודת הצוות שלהם הייתה נפלאה והם השלימו אחד את השני.

ואז הגיע אותו יום שהיה אמור להיות היום המאושר בחייה של אנני. היא גילתה שהיא בהריון ומיהרה לאולפן הצילומים בכדי לבשר למרטין את הבשורה המשמחת.

 אך אותו יום שהתחיל ברגל ימין, השתבש לגמרי והתרחשות איומה כמעט וקטעה את חייה של אנני שמצאה את עצמה בין החיים והמוות. אנני כאמור, שבה לפקוח את עיניה רק אחרי שנה. זיכרונותיה היו מעורפלים וחלקים נרחבים ממנו נמחקו מתודעתה, והיא הייתה צריכה לעבור שיקום אינטנסיבי בכדי להשיב לעצמה את זיכרונותיה וכוחותיה. את השיקום אנני החלה בבית הוריה בוורמונט, בית ילדותה הממוקם בחוות מייפל משפחתית שבה אנני אהבה להעביר את ילדותה ואת ימי נעוריה. במקום הזה היא גילתה לראשונה את אהבתה לאוכל בזכות סבתה שאותה העריצה. זה גם היה המקום שבו אנני חוותה אהבה ראשונה ופרדות. כעת, עם שובה לעיירת הולדתה, אנני פוגשת דמויות מעברה, ביניהם, גם אהבתה הראשונה. היא בוחנת מחדש את חייה, החלטותיה, רצונותיה וחלומותיה.

 מה המסקנה שאליה תגיע אנני אתם שואלים? את התשובה תמצאו בספר הנהדר: “עץ משפחתי”.

 עלילת הספר נעה בין העבר להווה ומתארת את חייה של אנני בצעירותה, ואת מה שהיא חווה בהווה. בזכות המעברים בין העבר להווה, הקורא מקבל תמונה מלאה וברורה על התרחשות האירועים.

 נהניתי מאוד מהספר שסיפורו היה בעיני יפהפה, אופטימי ומתוק כמו המייפל שהוכן בעסק המשפחתי בביתה של אנני.  סופו של הספר גם מצא חן בעיני מאוד. מתוק כבר אמרתי?

 מלבד עלילה מקסימה, הקורא נחשף לתיאורים מעוררי תיאבון של מאכלים שונים ומגוונים. אל תתפלאו אם בטנכם תקרקר במהלך הקריאה. תאשימו את אנני!

 שורה תחתונה: ספר מקסים ומתוק כמו מייפל! נהניתי לקרוא!

עוד מהבלוג של lealand

תצוגה מקדימה

אל תעזוב / הרלן קובן

אל תעזוב / הרלן קובן  304 עמודים הוצאת כנרת זמורה ביתן  שנת הוצאה: 2019 הבלש נפוליאון דיומא, או בשם שכולם מכירים: "נאפ", הוא רווק בשנות השלושים לחייו שמתגורר בגפו מאז מות...

תגובות

פורסם לפני 9 months
תצוגה מקדימה

העוצמה והזעם של אבנר ארליך / פיני אלעזרי

העוצמה והזעם של אבנר ארליך / פיני אלעזרי 423 עמודים הוצאת דני ספרים שנת הוצאה: 2019     אבנר ארליך הוא סוכן מוסד בכיר באגף המבצעים המיוחדים, שנשלח לרומא על מנת לחקור...

תגובות

פורסם לפני 6 months

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה