הבלוג של lealand

lealand

עדכונים:

פוסטים: 139

החל מאוגוסט 2018

ניקולה וסופיה מאושרים במערכת היחסים שלהם, הם מאוהבים מתמיד ונהנים מכל רגע שלהם ביחד. כשסופיה מגלה שהיא בהריון, מתעוררים חששות לגבי העתיד שצפוי להם. אחרי הלידה, החששות התבררו כנכונות והגעתו של תינוקם מערערת את הקשר שלהם ומרחיקה ביניהם יותר ויותר. האם אהבתם תגבר על הקשיים שצפויים להם? תקראו את הספר ותגלו.

04/05/2019

החיים עצמם / פאביו וולו
2
07 עמודים
תרגום: מונה גודאר
הוצאת כנרת, זמורה-ביתן
שנת הוצאה: 2017

59203837_809902112714962_1083286246354059264_n

עלילת הספר מסופרת בגוף ראשון מפיו של ניקולה, רווק איטלקי המתגורר בגפו במילאנו. ניקולה נסע לרומא עם שני חבריו על מנת לעודד את חברו שבת זוגו בגדה בו. ברומא, ניקולה פוגש לראשונה בסופיה, וכבר מהבט הראשון הוא לא מצליח להוריד ממנה את עיניו. אחרי מפגשים, שיחות ארוכות ובילויים משותפים, ניקולה וסופיה התאהבו ואחרי מספר חודשים הגיע השלב שבו הם החליטו לעבור ולגור יחד. סופיה עזבה את עבודתה ומקום מגוריה והלכה בעקבות ניקולה למילאנו.

התקופה הראשונית שלהם יחד הייתה חלומית, הם הרגישו שהקשר שלהם מושלם ושהם לא צריכים דבר, מלבד נוכחות האחד בחייו של השני. לא היה אכפת להם היכן הם נמצאים, כל עוד הם ביחד. כשנראה שהקשר שלהם רק הולך ומתחזק, סופיה מגלה שהיא בהריון, והשניים מקבלים את הידיעה בשמחה אך, גם עם ים של פחדים וחששות.

אחרי הלידה, היחסים ביניהם משתנים לגמרי והתינוק החדש לא מותיר להם זמן לעצמם. סופיה בקושי ישנה ומעבירה את כל זמנה סביב התינוק, היא מניקה אותו, משגיחה עליו, מנקה, מכינה לו לאכול. ניקולה גם הוא מנסה לעזור כמיטב יכולתו, הוא גם לא מצליח לישון כי התינוק מתעורר לעיתים קרובות לילה אחרי לילה, וניקולה הולך לעבודה מותש ועצבני. הוא מרגיש שאלו לא החיים שלהם הוא קיווה. הזוג המאוהב השתנה ללא היכר אחרי לידת בנם, הקשר החל להישחק והלחץ והחרדות עם הגעת התינוק הביאו למריבות, חילוקי דעות והעלאת קרעים מהעבר.

 האם ניקולה וסופיה יצליחו להתגבר על המשבר שפקד את מערכת היחסים שלהם? האם אהבתם תנצח למרות הקשיים שיחוו? תקראו את הספר ותגלו. 

מאוד נהניתי לקרוא את הספר שהיה בעיני מאוד קריא וכתוב היטב. הספר מדבר על מה שחווה זוג צעיר לאחר לידת בנם, השינויים שנכפים עליהם בשגרת חייהם, הקשיים הראשוניים שמובילים לספקות ולבטים. תחילה, כשהם היו רק שניהם לבד, הם יכלו ליהנות מהקשר שלהם ומאהבתם באין מפריע. אך, כשילד נכנס לסיפור, היחסים לא נותרו כבעבר וכל תשומת הלב הופנתה לתינוק שהיה זקוק לכל רגע מזמנם.

כשניקולה הרגיש מבולבל וחסר כיוון, הוא הגיע לבית חברו הרווק וחשף בפניו את אשר על ליבו, ודווקא אותו רווק חסר דאגות אמר לו את הדברים הנכונים ובזמן הנכון ועודד אותו.

הספר מדבר בדיוק כשמו, על “החיים עצמם”.

עוד מהבלוג של lealand

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

הצגה יומית / אדיבה גפן

הצגה יומית / אדיבה גפן 414 עמודים עריכה: נועה מנהיים הוצאת כנרת זמורה שנת הוצאה: 2019       זהו סיפרה של נעמי, אישה בשנות ה-40 לחייה ששבה אחרי למעלה מ-15 שנים לעיר...

תגובות

פורסם לפני 2 months
תצוגה מקדימה

אל תעזוב / הרלן קובן

אל תעזוב / הרלן קובן  304 עמודים הוצאת כנרת זמורה ביתן  שנת הוצאה: 2019 הבלש נפוליאון דיומא, או בשם שכולם מכירים: "נאפ", הוא רווק בשנות השלושים לחייו שמתגורר בגפו מאז מות...

תגובות

פורסם לפני 9 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה